Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek jobb nő? Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jobb nő? Ezek közül mi az, ami a legfontosabb lehet?

Figyelt kérdés

37 éves elvált nő vagyok, egy gyerekkel. Érzem, hogy le vagyok harcolva, ezen nincs mit szépíteni. Hogyan szedjem össze magam, ezek közül szerintetek mit vegyek előre?


- fogyókúra (71 kg vagyok és 170 centi)

- sport (löttyedt vagyok, de ez kombinálható a fogyival)

- fogszabályzó (nem vészes, de befelé dőlnek a fogaim)

- diploma befejezése (most passzívon vagyok, közgazdász Bsc)

- sminktanfolyam (tudok, de bénán, nem ismerem az adottságaimat)

- pszichológus (szerintem nincsenek önbizalom-gondjaim, csak reális vagyok, a barátaim szerint viszont kishitű és szorongó vagyok)


Vagy ha nem ezek... 40 feletti férfiak, nektek milyen az ideális nő? Főleg külsőleg, mert ennyi idősen a belsőmön max. csiszolni tudok, megjátszani magam pedig nem szeretném, nem vezetne sehová.


Köszönöm!



2021. okt. 21. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Fogyókúra+sport, diploma (=biztosabb megélhetés), pszichológus (ha tényleg vannak ilyen gondjaid). Ebben a sorrendben.

A sminkes cucc szerintem teljesen felesleges, a fogszabályzó részletkérdés.


44f

2021. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

48F vagyok.


Először az utolsón kéne változtatni: "a barátaim szerint viszont kishitű és szorongó vagyok".


A többit egyrészt látni kéne, másrészt nem tűnnek vészesnek. Nem értem pl. mit lovagolsz annyit a külsődön. 170 cm-es és 71 kg-os nő lehet nagyon szép, ha kedves, mosolygós és ízlésesen öltözködik.

A sminkről meg annyit, hogy én pl. a smink nélküli nőket eleve vonzóbbnak tartom. A hajfestésnek is csak akkor látom értelmét, ha fiatalon őszül egy nő.

A végzettségednek sincs semmi köze a vonzerődhöz. Akkor végezz el egy BSc-t, ha pályát akarsz módosítani, vagy a jelenlegi pályádon előrelépés lenne. Csak azért, hogy randin elmondhasd, hogy diplomás vagy, semmi értelme.


"ennyi idősen a belsőmön max. csiszolni tudok" - Pedig a belsődön sokkal több múlik, mint a külsődön. Legyél jóindulatú, vidám, optimista. Szeresd az életet, sugározz harmóniát. Szeresd a gyerekedet, de ne körülötte forogjon az életed. Legyél türelmes, legyen önuralmad, tudjál kompromisszumot kötni. Tudjál örülni az egyszerű és kicsi dolgoknak is.

Szerintem ezek sokkal többet számítanak.

2021. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

40 éves férfi vagyok. A fogyókúra szerintem akkor fontos, ha te úgy gondolod, hogy rád férne. Ismerek pár ilyen magasság/súly arányú nőt és egyáltalán nem látom őket kövérnek, némelyiket még ducinak se.

Sport: ez már csak az "állagmegóvás" miatt sem rossz ötlet. Szerintem nem kell túlzásokba esni, némi otthoni edzés, hétvégente nagyobb séták, néha túrázás.

fogszabályzó: személy szerint nem vagyok a tökéletesre szabályzott és természetellenesre fehérített fogak híve, persze ha téged zavar, akkor csináltasd meg.

diploma befejezése: teljesen semleges

sminktanfolyam: szintén semleges

pszichológus: szerintem felesleges. Sokan átesnek a ló túloldalára, és ha valaki nem tartja magát a legleglegnek, hanem reálisan látja magát, akkor egyből megkapja, hogy önbizalom hiányos.


Milyen a számomra ideális nő? Ismeri a saját testét, így az erősségeit (mindenkinek vannak) ki tudja hangsúlyozni, a gyengeségeit (szintén mindenkinek vannak) pedig a háttérbe szorítani. Elfogadta már magát, ami nem azt jelenti, hogy nem foglalkozik a külsejével, hanem azt, hogy tudja, mi az amin tud javítani és érdemes is bele időt és energiát fektetni, illetve mi az, amit soha nem fog már elérni és ezeket elengedi. Ezeken kívül mosolygós, életvidám, optimista.

2021. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#2 voltam

A maszkulin "hölgy" àm tegnap dettó feltette ugyanezt a kèrdèst.

Ezért is szúrtam oda.

Nem tudom mit vàrunk

2021. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
8%

Sport, szauna, antioxidánsban gazdag táplálkozás, kozmetikai kezelések amelyek szinte az összes kozmetikában elérhetőek már. 20-30 ezerert olyan kezelest kapsz géppel végezve hogy nem ismersz majd magadra a tükörben. Egy jó fogorvos aki megcsinálja a fogaid, normális ruhak stb.

Mindezt pár hónap alatt ossze tudod hozni néhány százezer forintból. Elmész egy sminkeshez és kisminkel előnyösen illetve megtanít sőt segít mindennapokra is olyan termekeket választani amelyek előnyösek lesznek. Ez is nagyon maximum 50 ezer forint.


A diploma meg az önbizalom más kérdés ezekhez nem elég néhány hét mint a külső megjelenéshez. De ha megváltozik a megjelenésed az önbizalmad is megnő.

2021. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez igy kuka drágám
2021. okt. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
A sùlyod teljesen jò ennyi idősen, ne kezdjèl el fogyòkùràzni, mert még ràncos is leszel. Sport az jó ötlet, meg a diploma is, a többi felesleges.
2021. okt. 22. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Mar nem azert, de siralmas, hogy 10 valaszolobol csak 1 (egy) tartja a legfontosabbnak a mentalis egeszseg helyrerakasat, vagy legalabbis sajat magunk felterkepezeset.


Es csodalkozik mindenki, hogy terjednek a mindenfele blackpill es tarsai nezetek, hogy tok mindegy, mit csinalsz, ugyis csak a kinezeteden mulik minden. Ezek szerint valoban, az emberek 90%-nal a kinezeten mulik minden, az sem szamit, ha mentalisan instabil a valasztottunk.


(Nyilvan ez nem egy reprezentativ felmeres, a minta nagysaga miatt, es nyilvan egyeb mutatok eloszlasa sem idealis, es nem azt mondom, hogy a kerdezo mentalisan instabil, az irasa alapjan sem tunik annak, de nemi terapia senkinek sem art)

2021. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10: Miből következtetsz arra, hogy a kérdező mentális egészségével baj van?
2021. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11: vegigolvastad a valaszomat, vagy csak kotekedni szeretnel?
2021. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!