Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek jobb nő? Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jobb nő? Ezek közül mi az, ami a legfontosabb lehet?

Figyelt kérdés

37 éves elvált nő vagyok, egy gyerekkel. Érzem, hogy le vagyok harcolva, ezen nincs mit szépíteni. Hogyan szedjem össze magam, ezek közül szerintetek mit vegyek előre?


- fogyókúra (71 kg vagyok és 170 centi)

- sport (löttyedt vagyok, de ez kombinálható a fogyival)

- fogszabályzó (nem vészes, de befelé dőlnek a fogaim)

- diploma befejezése (most passzívon vagyok, közgazdász Bsc)

- sminktanfolyam (tudok, de bénán, nem ismerem az adottságaimat)

- pszichológus (szerintem nincsenek önbizalom-gondjaim, csak reális vagyok, a barátaim szerint viszont kishitű és szorongó vagyok)


Vagy ha nem ezek... 40 feletti férfiak, nektek milyen az ideális nő? Főleg külsőleg, mert ennyi idősen a belsőmön max. csiszolni tudok, megjátszani magam pedig nem szeretném, nem vezetne sehová.


Köszönöm!



2021. okt. 21. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12: Végig és ennek ellenére sem értem, hogy miből következtetsz rá.
2021. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%

"nem azt mondom, hogy a kerdezo mentalisan instabil, az irasa alapjan sem tunik annak, de nemi terapia senkinek sem art"


??????


Pont az ilyesmi magyarazkodast szerettem volna elkerulni ezzel kis "disclaimer"-rel.

Feketen-feheren ott van, hogy nem tartom mentalisan instabilnak a kerdezot. Erre te megkerdezed, hogy mibol kovetkeztetek arra, hogy mentalisan instabil. Ne haragudj, de erre nem lehet mit mondani :D :D

2021. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%
Ja, hát én sem mondom, hogy olajcserét kellene csináltatni az autón, ha gyenge az akkumulátor, bár egy olajcsere soha nem árt. Érted mi a baj? Meg lehet csinálni, ártani nem fogsz vele (feleslegesen pénzt kidobni viszont igen), de a problémát nem oldod meg, mivel eleve nem is ott van a probléma.
2021. okt. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó a kérdés és külön dicséretes, hogy a kérdező kiírta azt, hogy milyen csoport véleményére kíváncsi. Ugyanis ez a lényeg. Ha ő azt mondja, hogy 40 feletti férfit szeretne párjául, akkor a 40 feletti férfiak igényei azok, amik számára fontosak lehetnek, illetve amihez neki igazodnia kell, ha sikeres akar lenni.

Az elmúlt időben több olyan nővel találkoztam a 30-as korosztályból, akik teljesen félrementek ezen az úton. Valamilyen tulajdonságok alapján, amik számukra fontosak, belőtték a saját lehetőségeiket, és ehhez igazodva kerestek párt. A legelterjedtebb ilyen tulajdonságok a vékonyság és a végzettség. De csak nem kopogtattak az ajtajukon azok a férfiak, akiket elképzeltek maguk mellé. Erre mi volt a reakció? Hát biztos nem vagyok elég vékony és még beiratkozok valami suliba, persze nem a pasik miatt (de), hanem mert önfejlesztek. Holott sem az alakjukkal sem a végzettségükkel nem volt baj már előtte sem. Mindkettőben bőven hozták azt a szintet, amivel már sikeresek lehetnének. Másokban viszont nem. Ez egy olyan dolog, mint a suli. Hiába vagy 4-es és 5-ös majdnem mindenből, ha van egy tantárgy, amiből meg bukásra állsz. Itt nem az a megoldás, hogy pl. a matek 4-est feltornászod 5-ösre (mert a matekot szereted), hanem hogy a kémia 1-est (amit meg nem szeretsz), legalább 2-esre kijavítod, és már át is mentél év végén.

2021. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Most ugyan sokan le fognak pontozni azért amit leírok, de azért segítő szándékkal megteszem!

Én is nő vagyok, és már egy jó ideje olvasgatom itt a gykn, az elvált gyerekes nők kérdéseire adott válaszokat.

Nem igazán szoktak arra panaszkodni a férfiak, hogy melyik nőnek kusza a foga, vagy hány cm magas, esetleg milyen stádiumban van a diplomája stb.

Mindig az a bajuk, hogy sok férfinek nem jut elég nő! Persze vannak kivételek akik a végletekig a külsőségekhez ragaszkodnak, de a többségnek a belső tulajdonságok jobban számítanak!

Azt amit itt a gykn viszont sokszor megjegyeznek a férfiak az az, hogy nem szeretnének más gyerekével foglalkozni, tehát olyan nőt keresnek akinek nincs gyereke!

Nem akarok általánosítani, mert ez sem igaz minden pasira, de a többségnek inkább ez a baja!

Azért azzal én is egyetértek, hogy az egészséged miatt ne legyél elhízott, legyél ápolt, sportolj, és ha úgy érzed járj pszichológushoz.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy te nagyon a külsőségekre helyezted a hangsúlyt, holott a belső tulajdonságaid sokkal fontosabbak szerintem!

Szóval lehet, hogy nincs is veled semmi "baj", csak a gyerek miatt kerülnek el a szóba jöhető jelöltek!

2021. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!