Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mi alapján kellene, illetve mi alapján nem szabadna szelektálni a profilok között társkeresőn?

Figyelt kérdés

Fotó


Korhatár (ne legyen idősebb a nő pl.)


Dohányzás


Gyerekek vannak-e


Szöveg színvonala (helyesírás)


Szöveg színvonala (gondolatok)


Egyéb



2021. okt. 21. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki az alapján szelektál, ami alapján szeretne.
2021. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyi is szitokszónak számít manapság, azért vagyok annyira liberális, hogy arról, hogy mik a fontos szempontok társkeresésnél, mindenki maga döntsön.
2021. okt. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik alapján lehet szelektálni.
2021. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami neked fontos.

Nálam pl.:

Fotó (tudnék-e vonzódni hozzá vagy sem)

Kor

Távolság

Magasság

Iskolai végzettség

Bemutatkozó szöveg (Bár erre egyre kevésbé adok, mert bárki bármit írhat...)

Aztán úgyis a beszélgetés, illetve ha összejön, akkor a találkozó dönt.

2021. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálam: bemutatkozó, első levél, ismerkedés dinamika és hogy ne dohányozzon meg ne legyen gyereke.
2021. okt. 21. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a legfontosabbak:

-egészalakos fotó

-bemutatkozó szöveg tartalma, helyesírása

-dohányzás

-alkoholfogyasztás

-távolság


Szemszín, hajszín, csillagjegy és hasonló dolgok lényegtelenek.


Jó lenne minél több szempont alapján szűrni, de a környékemen olyan kicsi és rossz minőségű a választék, hogy 2-3 feltétel beállítása után 0 találatot kapok.

2021. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ne húzd jobbra azokat, akik nem tetszenek. Sok férfi turbóban tol jobbra mindenkit, csak sajnos ettől az algoritmus néz elkeseredett lúzernek és rangsorol a tápláléklánc aljára. Meg egyébként is, ne pazaroljátok egymással az időt azzal, aki nem tetszik.


A távkapcsolat nem kapcsolat a szememben. Sok szervezés és sok szenvedés jár vele, én nem borítanám fel senkinek az életét, hogy velem élhessen és ez fordítva is igaz. Földrajzilag legyen közel a másik, mondjuk olyan 20 kmes körzetben.


Családi állapot. Ez szerintem nagyon fontos. Ha nem akarod más gyerekét nevelni és viselni az ebből adódó konfliktusokat, esélyt se adj egy gyerekesnek, mert ebben nincs kompromisszum. Jobb, ha az a gyerek meg sem ismer, mintha szerencsétlenkednétek a semmiért, őt is belekeverve.


Illetve szerintem nézd a leírást is kicsit. Szerintem aki arra sem képes, hogy írjon pár sort magáról, az nem akar ott igazán semmit. Ha van leírás, van miről beszélgetni, ha van miről beszélgetni, van értelme radizni. Egyszavakban egymást váltó, "íztelen" beszélgetésekkel nem küzdünk, mert nem vezetnek sehova. Pörögjön csak, legyen csak meg rendesen az egymásra találás.


A kor nem számít szerintem. Sokat lehet csalni a képpel, de szerintem párkapcsolatban igaz, hogy mindenki annyi idős, amennyinek kinéz és amennyiként viselkedik. Kivéve ha gyereket akarsz, de abban nincs tapasztalatom, sosem akartam, sosem kerestem párt termékenység alapján.

2021. okt. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam annó így ment:


dohányzik - kuka

piál(piát tart a kezében az egyik fotón) - kuka

bulizós képe van fönt - kuka

10 nél több fotója van - kuka

gyereke van - kuka

homályos a profilkép - kuka

nincs bemutatkozó szöveg , vagy a helyén valami sablon van - kuka

50+kmre lakik - kuka


így a több ezer potenciális jelentkező közül maradt kb 10 aki szóba jöhetett.


Innen már a szimpátia döntött.


redukálódott 5 re.


Belépés ideje 3+ nap.


Maradt 2 jelentkező.



Mondjuk nem is online találtam meg a páromat.

2021. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kinek?

Neked?

Nem ismerünk.

2021. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!