Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért csak külsőre vonatkozóan vannak elvárásai? Nem teljesen értelmetlen így szelektálni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy sok férfi külsőre még olyan dolgokon is fennakad, hogy a lánynak milyen a kisajka vagy hogy van-e rajta tetoválás, ellenben belsőre olyan ocsmány igénytelenek, hogy az ember rosszul van tőlük és bele sem mer gondolni, hogy milyen emberekkel álltak össze korábban.


Nem elvárás a normális végzettség, a normális állás, a jó humor, az, hogy lehessen vele együtt élni és ne legyen retkes körülötte minden, az egész teljesen mindegy, ellenben külsőre minden is kellene.


Inkább képesek húzni az igát egy "fullos" nő mellett és segget csinálni a szájukból, minthogy tisztességes párt találjanak egy tisztességes élethez?


Nem azt mondom, hogy a külső ne legyen fontos, de néha olyan dolgokon akadnak fenn, amin a nőknek eszébe sem jutna. A bimbóudvartól kezdve a salátapuncin át a mellméretig, nem arról van szó már, hogy legyen csinos arca és szép alakja egy nőnek, hanem minden testi adottságát fikázzák. Mellette meg hagynának magukon élősködni akármilyen hulladékot, meg elviselnék a nyávogást és a 70-ey IQ-t is.


Miért ennyire ostoba néhány ember, hogy praktikus szempontok helyett olyan dolgokon veri a nyálát, ami jóformán hülyeség és ezredrangú? Miért akarnak előbb megfelelni pont a hulladék rétegnek, aki majd megkeseríti az életüket?


2020. máj. 20. 11:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem csak a külsőre vonatkozóan vannak elvárásaik, durván általánosítasz.


33N

2020. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Tanultak a hozzád hasonlóktól :D
2020. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Ha vékony testalkatú, az nekem már bőven elég. Viszont a diploma, karrier, kereset, saját lakás nekem nem számít, nem azok egy nő legfontosabb értékei és nem ez alapján szelektálok.
2020. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eszembe nem jutott még eddig bimbóudvar alapján párt keresni. De kösz a tippet.

Na de most komolyan, aki ezek alapján válogat az is kb azon az értelmi szinten van, amivel egy értelmes nőnél nem lenne esélye.


Ha őket kiveszed a halmazból szerintem marad még pár millió ember.

2020. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon általánosítasz. Ez messze nem igaz minden férfire.
2020. máj. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt írtam, sok férfi, nem azt, hogy minden férfi. Ne kelljen már minden mondatom után odaírni, hogy tIsZtElEt a KiVétElNeK meg tUdOm, hOgY sOkAn nEm iLyEnEk, szerintem elég evidens, hogy csak egy széles (de legalábbis hangos) rétegre gondolok.
2020. máj. 20. 11:33
 7/17 anonim ***** válasza:
24%

4# Na látod, te máris ringyónak nevezed azokat a lányokat, akik mondjuk árufeltöltőként vagy eladóként dolgoznak diploma nélkül. Lehet hogy nem dolgoznak éjjel-nappal, nem járnak színházba mint te, viszont kedvesek és jó a társaságukban lenni.


Ez is ritka amúgy, te nem csak a férfiakat de a nőket is gyűlölöd a sikertelenségedért. Mintha ők tehetnének róla hogy rád senki se kíváncsi.

2020. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben szerintem érvényesül a"zsák a foltját" elmélet. A pasi ronda, mint a bűn, meg vén is a nőhöz, de tele van pénzzel. A nő meg fullos, csak agya nincs.
2020. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, salátapuncid, a nagy bimbóudvarod, meg az egy darab (nem horogkereszt alakú) tetoválásod miatt nincsen pasid?
2020. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Akkor egy kicsit járjuk most körül ezt a témát.


Nem olyan rég ennél a kérdésnél volt kivesézve, hogy egy nőnek _ugyanaz_ a férfi lehet csúnyácska, és jó pasi is, mindezt egy fodrász választja el.

Na, ez a felszínesség.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Hogy Ryan Gosling, Zac Efron, bár jó pasik, de többeknem vagy egyik, vagy másik, vagy akár mindkettő "meh".

Egy férfi preferenciája sokkal szélesebb skálán mozog. Ha szőke is az esete, tud vonzónak látni egy vörös hajú lányt, ha nem 155 centi, hanem 175, akkor is tetszhet neki, a mellméret pedig pont olyan, amiben mindenkinek más a kedvence, és többfélét is szépnek lát.


Ha téged elutasítottak a salátapuncid miatt, pedig milyen dolgosrendes nő vagy a plázacica r.banccal szemben, az 1) vagy csak a te magyarázatod a dologra, de a valóság ennél némiképp összetettebb 2) nem is vagy te olyan csupapozitív személyiség, önmagát mindenki hajlamos annak látni 3) ha mindez, amit írtál, így is van, az még akkor is csak a te dolgod, nem a nemeké általában.

2020. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!