Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy zártabb közösségben csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zártabb közösségben csak egy nőnél érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy érdemes jól felmérni előre a terepet és eldönteni, hogy kinél kezdeményezel, mert ha az elsőnél nem jól sül el a dolog és nyilván kitudódik, utána a következőnél már sokkal nehezebb lesz. Én azt figyeltem meg a nők kifejezetten rossz véleménnyel vannak az olyan férfiakról, akik látványosan többüknél is bepróbálkoznak egymás után, de az igaz, hogy másképp ítélik meg, ha mondjuk nagyon alfahím az illető vagy ha csak átlagos.

Keresztény ifi csoportokban láttam ezt, hogy nagyon sok sérülés van ilyenekből, ha valakivel elkezdesz járni, pár hónap után megszakad és mész a következőhöz, ez eléggé bomlasztja a közösséget.



2021. okt. 22. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerre igen. Aztán, ha nem jön össze, 1-2 hónap után jöhet a következő.
2021. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, viszonylag közel egymáshoz nem érdemes többeknél próbálkozni. Inkább ismerd meg őket jobban és ahhoz közeledj, aki valóban tetszik neked és jól kijöttök.
2021. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak lebeszélni róla, de inkább óvatosan az ilyen párkapcsolatokkal, mert jól mondod vissza is üthet és biztos, hogy Te leszel a szemét.
2021. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Rettenetesen kiábrándító, amikor egy pasas egy közösségben minden lánynál bepróbálkozik. Egy ilyen egyetemi csoporttársam volt: miután szakított a barátnőjével, az összes szingli csajnál igyekezett bepróbálkozni. Ez kb. az, hogy mindegy, csak lyuk legyen...

De ez nem azt jelenti, hogy egy közösségben egyetlen nőnél lehet összesen bepróbálkozni. De egyrészt előbb próbálj ismerkedni, nézd meg, milyen emberek, ki mennyire vevő rád, stb., és úgy válassz egyet. Ha mégsem jön össze, ismételd meg az előbbi műveletet, várj pár hetet, hónapot, mielőtt a következőnél próbálkozol. Az a lényeg, hogy ne legyen olyan érzése a csajoknak, hogy neked mindegy, csak lyuk legyen, meg a második, akinél próbálkozol, ne érezze azt, hogy ő az a bizonyos szamár.

2021. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Beprobalkozhatsz ferfiaknal is
2021. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez pontosan így van. Zártabb közösségben, ahol nincsenek titkok, mert a csajok nyilván megosztják az ilyesmit, na ott egy lövésed van. Baromira meg kell gondolni, hová lősz, mikor, mert ha az nem talál, akkor közösségen kívülre kell menned (mondjuk ez nem baj, sőt...)
2021. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4

Magam is így gondolom és teljesen meg is értem, ha a csajok nézőpontjából nézem. Egyetértek, hogy nem kell túl gyorsan dönteni, erre gondoltam a "felmérni a terepet" címszó alatt, csak sajnos a médiában meg a filmekben mindig úgy mutatják, hogy ahogy meglátod, megdobban a szíved és már tudod is, hogy neked ő kell. Sajnos sok fiatal keresztény nő fejében is ez a kép van a szerelemről.

2021. okt. 22. 14:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#4: amikor nő csinálja sem különb.
2021. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Igen, csak egynél. És nem azért, mert utána másnál nehezebb lesz, hanem azért, mert azt látják majd, hogy neked mindegy csak luk legyen.
2021. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Velem most volt hasonló. Két barátnőmnél is bepróbálkozott egy fiú és felém is kacsintgat. Onnantól kezdve,hogy az első barátnőmre úgy nézett ő már tabu volt amúgy is. Egyszerűen csak fúj.. én utána már semmit nem akarok tőle.
2021. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!