Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Chad-ek miért néznek ki tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Chad-ek miért néznek ki tök ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Esküszöm úgy vagyok mint a kínaiakkal, nem tudom megkülönböztetni őket egymástól.


Tök ugyanúgy néznek ki. És mégis ők viszik a legjobb nőket.


Ha egy szép lány olykor szemez velem, elgondolkdok milyen jó lenne kezdeményezni. Aztán következő alkalommal már persze, hogy egy Chad mellett látom.

Nem lehetne a Chad-ekbek megtiltani a versenyt? Torzítják a versenyt, esélyeket.


2021. okt. 22. 18:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim válasza:
75%
Hagyd az egész sexualitást a fenébe, az csak állatoknak való kényszer ösztön. találj inkább jó hobbikat :)
2021. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
88%
Mert ugyanarról az egy emberről láttál több fotót.
2021. okt. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim válasza:
94%
És már megint kategóriát tévesztettél!
2021. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
90%

What

Milyen verseny? Kik azok a Chadek?

Új vagyok itt segítsetek

2021. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla
2021. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

5


A chadek viszik a legjobb nőket a szögletes fejüknek köszönhetően.

2021. okt. 22. 18:54
 7/85 anonim ***** válasza:
96%

😂😂😂

napi incel agymenes.


szerintem ti jobban ra vagytok izgulva ezekre az allitolagos chadekre, mint mi nok.



(sshh, amugy futoszalagon gyartjak oket nagyuzemi mennyisegben nekunk noknek. fejenkent 10 chad a porcio, ennyit minden egeszseges felnott nonek kiutalnak. 60 felett mar csak 5-ot, de ha szerencsed van, kaphatsz akar 15-20-at is, ha vannak kapcsolataid. nekem mondjuk perpill 12 van kiutalva, ezek kozul valogatok napi szexre, kapcsolatra, ha ugy tartja kedvem. ez titok es elvileg nem lehet elmondani, de na, neked megsugom most..🤭🤫)

2021. okt. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
91%

Kik Chad-ek, egyáltalán ez mit jelent? 2 ember nem néz ki ugyanúgy, még akkor sem ha egypetéjű ikrek.

Az agyadat kellene kicserélni!

2021. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
98%

Jaa ahha.

Rém egyszerű gondolkodás kell ahhoz, ha valaki szerint annyi elég a nőknek, hogy “szögletes fejük van” jelentsen ez bármit :D

2021. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
14%
Én is ezt látom egyébként. Korábban a Tiktok előtt nem így volt, tehát valószínüleg ez az app lehet az oka.
2021. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!