Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka akit...

Van itt olyan anyuka akit ugyanúgy kislánynak néznek? Mit tudnék tenni ezellen hogy anyukásabb legyek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és nagyon kislányos hanggal lettem megáldva, az arcom is túl kislányos és alacsony is vagyok sajnos sokszor azt hiszik kislány vagyok ráadásul furcsán néznek rám a nagy has miatt

2021. júl. 27. 12:10
A kérdező szavazást indított:
Velem is ez van
Sajnállak
Engem is bántanak emiatt
21 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Olyan opció nincs, hogy nem tehetsz róla és fogadd el magad, te így vagy jó? Egyedül a gyerekednek/ gyerekeidnek kell anyukának lenned nem a külvilágnak. Biztos vagyok benne, hogy abgyerekeid így is anyának néznek. Kinek kellene megfelelni rajtuk kívül?
2021. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
36 èves vagyok, 6 eves gyerekkel. Előfordult màr, hogy az öcsèmnek nèztek. Engem nem zavar, inkàbb vicces, plane, hogy van elèg sok ősz hajszàlam is màr. Szerencses a genetikàm, sportosan/lazàn öltözködöm. Mindennek megvan az előnye meg a hàtrànya is.
2021. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
*öcsémnek néztèk
2021. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
25 évesen van egy 2,5 éves lányom. Kb. 16-nak nézek ki. Sokszor megbámulnak,főleg, ha a férjemmel együtt vagyunk plusz a gyerek. A férjem 45. Az elején zavart most már észre sem veszem.:)
2021. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
34 leszek idén,és még elkérik a személyimet sok helyen. Kisfiam 2 éves, öcsémnek nézik sokan de nem érdekel :)
2021. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
25 voltam, amikor egyszer mentem le boltba, és a férjem megkért, hogy vigyek neki egy doboz cigit. A dohánybolt eladója nekiállt méregetni, aztán rákérdezett, hogy vagyok-e már 18 😅
2021. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Banyek nekem meg 4 éve 30 évesen csókolomot köszönt a 16 év körüli cula a játszón 2 éves gyerekkel a kezemben. 😅😑🤦‍♀️
2021. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Sminkelj,erősen,tus,szempilla,ruzs,illetve vagass felnott fazonu hajat.
2021. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én 30 vagyok, csomóan azt hiszik, hogy most érettségiztem. 4 éve a kisvasúton gyerekjegyet adtak nekem, ami 14 éven aluliaknak van.

Engem nem zavar, anyám és nagymamám is ilyen típus volt, mindkettőjükről azt gondolták mindig is, hogy sokkal fiatalabbak, sőt apukám is ilyen. Én nem akarnék "anyukás" lenni.

2021. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem örülj neki, jól fog ez még jönni pár év múlva. ;)

Nálam is hasonló volt. Még nemrég is elkerték a személyimet.(33 leszek).

Mar nem.annyira vagyok kislányos, apósom szerint asszonyosodtam szülés óta...🙄 (hello plusz pár kiló) Én inkább nőiesebb szeretnék lenni, dehát a totyogóm mellett szazezer fokban a játszóteren ez sem elsődleges most.

2021. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!