Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után mennyi időt tippelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi időt tippeltél egy új normális kapcsolat kialakítására? És mennyi idő lett valójában, amíg ezt sikerült elérned?

Figyelt kérdés
Itt főleg nem azokra gondolok, aki már egy meglévő kapcsolat miatt mentek szét, hanem azokra, akiket vagy elhagytak vagy maguk döntöttek úgy, hogy elég lesz a házasságból és fejest ugrottak az egyedüllétbe.

2021. okt. 22. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy éve hagytak el. Egy év alatt egy nő volt mostanában, aki nagyon tetszett és próbáltam vele ismerkedni. De ő hamar közölte, hogy nem nyitott a dologra . Összességében 1 évet tippeltem . De úgy tűnik több lesz
2021. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Kb 3 hét múlva csajoztam, de 3 év múlva akartam fix kapcsolatot. Addig csak pár hétre hónapra voltak
2021. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 hónap után már volt más, igaz őt régóta ismertem, de korábban nem lehetett több. De ehhez is kellett némi szerencse ,illetve akkor nagyon meg is haragudott rám. De cirka 2 éve együtt vagyok vele.
2021. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem házas, nem vált ember esetén is évek lehetnek .. akkor még egy ex házas embernél.... jézusom !!
2021. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, pár hónap alatt találok valakit... Találtam is, de csak rövid, problémás kapcsolat-szerűségeket.

Normális kapcsolatom három-négy év után lett.

2021. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szakításom pillanatában nyitott lettem, de kellett pár hónap mire az élet követte a sebességemet.
2021. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!