Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan férfiakkal beszélgetni, akik sikeresek online társkeresőkön laza szexkapcsolatok kialakításában?

Figyelt kérdés

Tehát ahol a sikert az jelenti, hogy nem kell sokáig írogatni a lánnyal, hamar le lehet szervezni az élő találkozót és nem feltétlenül a mennyiségre menni, hanem találni olyan lányt, aki imádja a szexet és rendszeresen összejárni vele. Ha valami miatt kiesik, mert szerelmes lesz, visszamegy az exéhez vagy akármi, akkor szintén nem kell hosszú hónapokat várni, mire megint beesik valaki.


A legjobb persze az lenne, ha egy fix partnerrel maradhatnék, de mivel a nők egy idő után többet akarnak (házasság, gyerek, stb.) így az egyetlen lehetőségem a hatékonyság növelése, hogy amint a többet akaró nő kihullik, minél hamarabb tudjam őt pótolni.



2020. dec. 21. 18:34
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha kamuprofillal beregisztràlsz nőként egy ilyen oldalra és egy teljes évig csak azt figyeled, h milyen dumàkkal próbàlnak felszedni.
2020. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, közülük valószínűleg senki sem fog veled foglalkozni. Miért érné ez meg nekik? Talán csak akkor, ha fizetsz.

Amúgy menj fel instára, keress rá pár hashtagre és nézz meg pár top pasit. Jó kinézet, jó stílus. Ennyi a titok. A szöveg ezek után másodlagos.

2020. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nincsenek barátaid? Mert én is egész jól tudok csajozni, de ha nem így lenne akkor is a 3 régi, gyerekkori legjobb barátaim közül 2 szintén és megkérdezném őket. Meg amúgy is lehet róla olvasni rengeteget a neten. Blogok is léteznek, könyvek, stb.


Ja és ez sem nagyon létezik, hogy egy fiatal csajjal full egyenesben megbeszélitek a szexet ismerkedéskor, hogy ti akkor most csak szexkapcsolatban lesztek, meg te szexet akarsz, stb. Még a szexet akaró csajok sem beszélnek ezekről ilyen nyíltan. (Kivéve a 35+ -os nők, de azok megint más kategória) A lényeg, hogyha szexkapcsolatot akarsz, akkor ugyanúgy kell beszélgetni, ismerkedni, mintha kapcsolatot akarnál. Nem hozod fel a szexet témaként, akár elmentek előtte randi(k)ra is, stb. Nekem volt olyan fél évig tartó szexkapcsolatom, ahol először csak a 4. randin feküdtünk le egymással.

2020. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha elég jó pasi vagy, lehetsz direktebb is, mint az (egyébként becsülendően illemtudó) #3-as hozzászóló javasolja. Sőt, az az egyenesebb, nem kell a nőket mással hülyíteni, mint amit akarsz. Még így is beléd tudnak szeretni, szóval ha el akar menni, hagynod kell majd, nem ilyen csiki-csuki sz*rt játszanod vele, mint pl. anno velem is, még akkor sem, ha nincs más.

De mondom, ha van dumád és/vagy elég jól nézel ki az adott nőnek, akkor sikerrel járhatsz mindenféle tanács nélkül is.

2020. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

4. Igen, ez egyénfüggő is, meg persze a csajoktól is függ. Volt dolgom több idősebb nővel (37, 40, 44) és velük iszonyú nyílt, egyenes lehetett lenni mindig.


Viszont a fiatal lányok közül a megjelenésemmel inkább a visszafogottabb lányokat vonzom. Meg amúgy nem vagyok természetes született csajozógép, aki már 15 éves kora óta űzi az ipart. Magamtól tanultam meg csajozni 21-22 évesen és a fiatal csajokkal kapcsolatban inkább ezt tanultam meg tapasztalatok útján, hogy nem szabad olyan nyíltnak lenni. De mondom, ez azért is lehet, mert alapvetően van egy ilyen kisfiús/párkapcsolatra alkalmas pasis megjelenésem, tehát nem a macsó egyéjszakázósnak kinéző srác vagyok. (Persze ettől függetlenül voltak alkalmijaim, szexkapcsolataim.) Szóval én a magam módján idomultam azokhoz a korombeli lányokhoz, akiket amúgy is bevonzok a megjelenésemmel és az inkább a visszafogottság.


De nekem is van olyan férfias, macsó jó barátom, aki simán nyíltan beszél a korunkbeli lányokkal ismerkedéskor a szexről. Csak neki az egész megjelenése olyan, hogy úgymond ez természetesen hangzik a szájából, számítanak rá a nők tőle ilyenre.

2020. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: teljesen egyetértek a harmadik válaszolóval. Nő vagyok, idősebb. Ha meghallgatsz, sok mindent tudok mondani női oldalról, illetve legalábbis azt, hogy én hogy látom, igaz, ez nem azt jelenti, hogy minden nő így látja.
2021. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!