Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 lettem, mi legyen most?

Figyelt kérdés
Röviden a történetem: 22 évesen lett az első komolyabb párkapcsolatom egy 9 évvel idősebb férfival, majd utána még két kapcsolat jött, egy 12, illetve egy 11 évvel idősebb férfival. Az utolsóval való szakítás nagyon megviselt, 2 évig csak alkalmi kapcsolataim voltak. Most 37 évesen a 40-es férfiak jönnek be, nekik viszont mintha láthatatlanná váltam volna. Azok, akik feltűntek az utóbbi időben vagy házasok vagy huszonéves nőik vannak. Erre ugye én egy szót sem szólhatok... Tényleg ilyen öreg egy 37 éves egy negyvenesnek? Kérlek ne írjátok, hogy nézegessek az 50-es korosztályban, mert megpróbáltam és nem jönnek be, 0 vonzalom, 0 izgalom. Akkor ez ennyi? Miért lettem láthatatlan, ha 2 éve azért még úgy éreztem, hogy meg-megnéznek? (Nem híztam meg vagy ilyesmi.) Nők, van valakinek hasonló tapasztalata?

2021. okt. 22. 19:50
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Milyen incel-ostobaság? Életetekben nem volt dolgotok ezek szerint sikeres 40-es férfival. Nem baj, csak akkor ne ide böfögjétek már az ostobaságaitokat, köszi!
2021. okt. 22. 22:42
 22/33 anonim ***** válasza:
43%

"Incel riadó"



Pfuj-pfuj, csunya incelek, meg az egbol is ok potyognak aszteroidak helyett....



"mintha láthatatlanná váltam volna"



Father Karma benyujtja a szamlat :)



37F incel

2021. okt. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
53%

"Életetekben nem volt dolgotok ezek szerint sikeres 40-es férfival."


Na ez talált. nem is lesz még jódarabig, mert öregek hozzám.

2021. okt. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Akik kamunak gondolják a kérdést (nekem is gyanús egyébként), azok elgondolkodtak már azon, hogy a sok férfi befeketítős (inceles) kérdés és válasz mögött ugyanúgy kamu nickek vannak? Ahogy látom van itt 1-2 troll, akik direkt élvezik, ha az itteni "nők" agyvérzés közeli állapotba kerülnek tőlük, a többi ilyen egyszerű melósos meg miért nem jár nekem modell csajos kérdés és válasz mögött pedig nagyrészt nők állnak.
2021. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Az mindegy hogy ez egy kamu kérdés vagy nem, mert ez egy általánosan létező probléma!


"Tényleg ilyen öreg egy 37 éves egy negyvenesnek?"


A negyvenes pasik régen házasok, vagy elváltak gyerekekkel, tartásdíjjal. Aki elvált azért "kergeti" a huszonéves nőket, mert nem akar még egyszer "szívni", őket (huszonévesek) lehet hülyíteni, úgy hogy nem lesz belőle véresen komoly dolog.

Egy 37 éves nő ezek alapján tényleg csak az ötvenes pasiknak kell, ahol két lehetőség van.

Vagy szeretőnek a meglévő házassága mellett, vagy ha elvált akkor egy párkapcsolatra. Ez is csak úgy, hogy pl. együttélés, esetleg házasság, szerződéssel! Vagy van az az ötvenes férfi aki elvált, és csak szexkapcsolatot akar, semmi elköteleződést!

Ezek alapján pont a legrosszabb korban vagy (nem azért mert nem vagy jó nő)!

Tőled fiatalabbat gondolom nem akarsz,ami érthető.

Azt azért nem lehet általánosan kijelenteni, hogy nem fogsz találni senkit magadnak, mert a férfiak között is van 37-40 éves aki eddig nem akart komolyabb kapcsolatot, de mostanra esetleg meggondolta magát.

Esélyed mindig van, csak sok türelem kell hozzá!

Nagy százalékban elmondható, hogy kompromisszumokat kell kötnöd, pl. negyvenes elvált apuka, két gyerekkel, tartásdíjjal, volt feleség időnkénti jelenléte a gyerekek láthatása miatt stb.....

Nem egy egyszerű dolog normális társat találni semelyik korosztálynak sem!

2021. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy miért hagyott ott mindenki? A következő pasik is ezt nézik.
2021. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, én is 40 közeli nő vagyok, de azt kell mondjam, egyáltalán nem volt könnyebb 20 évesen sem. Akkor is a sracok 90%-a vagy válogatott (modellalkatú, gazdag, diplomás nő szèp arccal, jó dumàval stb), foglaltak voltak vagy csak szexet akartak mindegy hogy korombeli vagy tőlem 20 évvel idősebbek próbálkoztak. Emlékszem már akkor is mennyit bőgtem miattuk, mennyire megutáltam őket. Ha most lennék 20 éves, semmit sem segítene. 20 vagy 40 éves nőként is tűt kell keresni a szènakazalban, szóval a korod miatt ne aggódj, a világon semmit sem számít.
2021. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
33%
Nekem pont korodbeli barátnőim voktak időarányosan visszatekintve. Mindig 4-5 évvel idősebbek nálam. Emiatt sanszos, hogy bejönnél, de a 37 éves nők zöme fiatalnak tart amúgy magukhoz. Főleg, mert kinézek vagy 25-nek. Viszont, mivel alkalmiztál rendszeresen, emiatt nem jönnék össze veled. Ki nem állhatom az ilyen sérült nőket, akik arra hivatkozva qrnak jobbra-balra, mert velük milyen szemét volt egy vagy pár férfi. Velem is szemetek a nők, mégsem dugok boldog-boldogtalannal. 33F
2021. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
32%
Én 38 évesen férfiként nem szeretem a 33 évnél idősebb hölgyeket, már nem túl vonzóak nekem. Én sportolok, nettó 350 ezret keresek vidéken, szóval jól élek,
2021. okt. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nettó 350 ezer vidéken is 350 ezer, vagyis 1.000€
2021. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!