Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire füst ha ömlengtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire füst ha ömlengtem egy lánynak arról hogy mennyire nem szeretnek a nők, meg miattuk lettem alkoholista is és megsajnált a végére és belement hogy legyen 1 db szex?

Figyelt kérdés
F/28
2019. dec. 2. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem miattuk lettél alkoholista, az mind te voltàl...
2019. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Gratulálok! Nem gondoltam volna, hogy bárkinek is bejön ez a szöveg, de akkor legközelebb kipróbálom.
2019. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Kibaxott gáz. Magad miatt lettél alkesz. Képes volt a vernyogásod miatt dugni veled? Jesszus!
2019. dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem gáz. Ha az ember ritkán jut sexhez mindent bekell vetni , hogy összejöjjön.
2019. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Füstpamacs. 👊
2019. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Jó nagy hülye a csaj, ha ezért lefeküdt veled. Meg is érdemli!
2019. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Balázs húzz már el innen kérlek.
2019. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem kissé hihetetlen ez a "szánalomszex" dolog, vagyis számomra elképzelhetetlen, ezért halkan megkérdezem, nem lehet, hogy amúgy tetszel neki, lenne nála esélyed? Csak az önbizalomhiányod miatt nem vetted még észre... aztán nem tudom, nem szeretnék benned értelmetlen reményt keltetni, szóval bocsánat, ha hülyeséget írok.

Az alkoholizmus pedig egy nagyon allattomos, romboló és végül halálos betegség. Mindenféleképpen keress fel egy szakembert, járj el hetente többször AA-gyűlésre, vagy feküdj be egy rehabra. Fiatal vagy még, kár lenne érted! Előtted az élet, ha dolgoznál rajta, lehetne teljes, boldog életed és szép családod (vagy amit szeretnél).

Kérlek, gondolkozz el ezen! Remélem mihamarabb eljutsz a "mélypontodra", és elkezded akarni a változást. Nagyon sok emberen segítettek már, egészen biztos vagyok benne, hogy neked is sikerülne, ha megszületne a komoly elhatározás (tapasztalatból írom, ismerek sok ilyen embert).

26/N

2019. dec. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon rosszul értelmezhettél. A szex nem olyasvalami, amit puszta szánalomból, sajnálatból megtesz az ember. Nem tudom milyen abszurd világon élsz te, ahol úgy beszélsz a szexről, a szerelmi együttlétről, mint valami aprópénz, amit odadobok egy koldusnak. Az ember nem adja oda a testét senkinek csak úgy, mert az egyet nyivogotr.. Vagy talán csak kamu kérdés ez az egész...
2019. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!