Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tetszem mindjárt 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszem mindjárt 28 évesen a fiatal lányoknak? Ez normális? Más férfiaknál is történnek hasonlók?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban leszek 28 éves. Magas vagyok, szőkés hajú, vékonyabb alkatú és egészen helyes, vagy akár jóképű is. Viszont nagyon kölyökképem, kisfiús arcom van. Rendszeresen 22-24 évesnek néznek, vagy pl. egy csaj emlékszem 2 éve még 20 évesnek (magával egy korúnak) gondolt, de idén kérték már el a személyimet is amikor frissen voltam borotválkozva. Nyilván nem csak egy kategóriának, hanem sok különböző fajta nőnek tetszhetek, de a fiatal lányokon csodálkozom, hogy nekik még mindig ennyi idősen.


Idén randiztam és smároltam egy 17 éves lánnyal, aki 18-nak mondta nekem magát. Egy másik 17 éves csaj is nagyon nyomult rám neten keresztül, de ott nagyon érződött rajta egy gyerekség, ami nem jött be. Vagy most buliban megismerkedtünk és smároltam egy 19 éves csajjal. Szexelni egyébként a legfiatalabb, akikkel voltam mostanában azok olyan 21 évesek voltak (az utóbbi egy-két évben), illetve ha lenne párkapcsolatom, azt egy kb. 21-25 éves párral tudnám elképzelni. Csak értitek máshol mindenhol azt hallom, hogy jaj a nők csak pár év korkülönbséget tudnak elképzelni (ez ömlik a filmekből, baráti körből, stb.) és aztán mégis mindig meglepődöm, amikor erre rácáfol az élet.


2021. okt. 26. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
A filmekből, baráti körödből ömlő információval ellentétben a nők nem végeznek szénizotópos kormeghatározást, amikor ismerkednek veled. A magabiztosság, sportos külső, humorérzék vonzó tulajdonságok mindkét nem számára. Túlagyalod.
2021. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Ezek a nők tudják, te hány éves vagy mielőtt randiznának veled?
2021. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Az lehet. Azért gondolom túl, mert valahol nehezen tudom elképzelni, hogy egy 18 vagy 20 éves akar valamit egy 28 évestől. Más külső forrásokból nem ez áramlott eddig a világképembe.


2. Akivel a netről ismerkedem meg (Tinder), azok tudják. Kint van most is, hogy 27. Akivel a való életből (pl. ismerősi kör, meló, régen suli) azok is azért kb. tudják, sejtik ki hány éves. Akikkel ismeretlenül ismerkedünk (pl. buliban) ők nem, de ha bármikor megkérdezik, akkor elmondom.

2021. okt. 26. 10:59
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Most valami fordított nap van a gyakorin? Most azért panaszkodnak a férfiak, hogy magasak, meg hogy a fiatalabb lányoknál sikerük van :D


Komolyan válaszolva normális, ha kölyökképed van. De 4-5 év még simán ideális, férfiak-nők között általában van egy kis érési különbség, általában az működik, ha a férfi idősebb pár évvel (huszonéves korról beszélek).

2021. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 harebell ***** válasza:
77%
Nem bántásból, de ha még ennyire a bulizós, bulikban random lányokkal smárolós korszakodat éled, akkor lehet, hogy a kisugárzásod se annyira érett férfias (nem a külsőd, hanem a viselkedésed miatt). Ezeket a lányokat valószínűleg nem is különösebben érdekli a korod, hiszen ahogy te sem, ők sem akarnak többet. Nem biztos, hogy párkapcsolatban is gondolkodnának veled, még azok se feltétlenül, akikkel tinderen ismerkedsz, de a bulis 17-19 éves lányok szinte biztos nem. Azzal együtt persze van egy réteg, akit egyszerűen nem zavar ennyi korkülönbség.
2021. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább használd ki, hogy válogathatsz a friss húsok közül. Nekem is gyerekképem van 28 évesen, de nekem valamiért a 30-35 évesek közt van sikerem.


Másnak még ennyi se jut.

2021. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom az öltözködés dob rajtad akkor azon kívül, hogy jól nézel ki.


Látod itt a kérdéseket, nemrég egy 33 éves akart egy majd 50 évessel kapcsolatot. Néha bejön ilyen, de nem jellemző szerintem huszonéveseknél még más, de amint meghallja egy huszonéves, hogy harmincas vagy, másik világnak képzel el, és az is vagy.. (nem rossz értelemben)

2021. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy 18 és egy közel 30 éves ember és más világban nőtt fel.. rövid távon persze sok mindenkivel működhet .
2021. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 42 és az eladó 20 éves csaj megkérdezte, hogy elmúltam-e már 18 éves, hogy ihatok pálinkát? Most erre mit mondjak?
2021. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!