Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik szerint az incelekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik szerint az inceleknek azért nincs senkijük, mert nem tisztelik a nőket! Hogy álltok a rap zenével?

Figyelt kérdés

Illetve ha ti magatok személyesen nem is rajongtok érte, azért remélem elismeritek, hogy elég széles rajongótábora van a lányok körében a kultúrának.


Nem érzitek ellentmondásosnak, hogy ha jól nézel ki és valamilyen módon ügyesen menedzselnek és nem csak egy hígítós zacskóval a szád előtt van lehetőséged rímeket faragni a Hős utcában, akkor simán megénekelhetsz alpári, nőket rongyként kezelő szövegeket és fullos csajok visítoznak érted és bármit megtennének, hogy a kedvedre tehessenek?


És nem a világsztárokról beszélek milliós követőtáborral meg dollármilliós vagyonokkal, egy egyszerű kis XFaktoros Plazma vagy Fluor Tomi (régen a Wellhello előtt) szint is elég hozzá, hogy helyi menő csávó legyél és minden hétre több nő is jusson akár, akkor is, ha válogatsz és úgy bánsz velük, mint a kutyával.



#nő #rap #rapzene #feminizmus #rap kultúra #nő tisztelete
2021. okt. 28. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2021. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szomorúnak tartom, amikor a prosztó alpári stílust sztárolják.
2021. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Ki mondta, hogy azért nincs nőjük, mert nem tisztelik a nőket?

Inkább az a legfőbb gond náluk, hogy nagyon alacsony az IQ-juk (ahogy az itt kiírt sok hülye kérdésük is alátámasztja ezt), meg az EQ-juk.

2021. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem szeretem a rap zenét, eddig néhány szám volt, ami tetszett, bár azokat se hallgatom aktívan. Magyar zenét egyáltalán nem hallgatok, de kétlem, hogy lenne érdemi különbség.


Egyébként egyedül a férfi ismerőseim szeretik a rappet, ilyenből is csak kettőt ismerek. Az eddigi leginkább nőket lenéző számokat egyébként pont nők adták elő (igaz, férfiak írták és támogatták), vannak nők, akiknek valóban bejön ez. Az viszont nem elengedhetetlen, hogy nem mindegy, ki csinálja, tetszik vagy sem. Egy vonzó férfitől lehet jól hangzik, tőled ugyanaz rosszul venné ki magát.

2021. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%

Itt van egy ismertebb rapper veleménye a nőkről. Incelként kedvelem a csávót és mindenben egyetértek vele.


90s ganster life = 20s wage slaving


[link]

2021. okt. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Nincsenek A Csajok.

Mindenre van igény és mindenre van kereslet. Erre is. A pénz és hírnév sok nőt és férfit vonz. Csak nehogy kiderüljön, hogy ezek a kemény rapperek a valóéletben normális pasik, mert akkor oda az imidzs.

2021. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Először is, én nem azt várom, hogy "a nőket" tisztelje valaki, hanem úgy általánosságban az embertársait, ameddig nincs nyomós oka arra, hogy ne tegyen így. És az én szememben az nem számít nyomós oknak, hogy olyan férfit választok, amilyet akarok, és urambocsá az is számít, hogy fizikailag is vonzódjak hozzá. Valamint én magam nem fogok olyanokat tisztelni, akik másokat hibáztatnak a saját sikertelenségeikért, valamint esetleg olyat mernek állítani, hogy nekik azért nincs párkapcsolatuk mert TÚL KEDVESEK, közben pedig a legtöbbjük olyanokat állít, hogy a nőknek ilyen meg olyan pozícióban lenniük (akár a kapcsolatban akár a munkahelyen), mert nem tudnak normálisan gondolkodni, dönteni, meg hasonlók. Némelyik beteges szakszavakat használ (ilyen olyan pill, looksmax), gyakorlatilag minden párkapcsolati formáról lefitymálóan nyilatkozik, mellé sokszor szélsőjobbos, elmebeteg, gyűlölködő nézeteket vall. Pontosan ismerem az összeset, rendszeresen elolvasom az agymenéseiket, a külföldi oldalakat/videókat is megnézegetem, amiket linkelnek, és a férfihangot is évek óta rendszeresen olvasom.

Ezeken kívül azt se szeretem, hogy mindenből ki tudják hozni, hogy a nő egy utolsó rbanc. Tényleg mindenből, magamon is megtapasztaltam, ugyanis semmilyen téren és semmilyen szinten nem vagyok az, mégis megkaptam már itt az oldalon, hogy igazából egy szétbaxott, hazudós tetű vagyok.

Túlzottan elkalandoztam, a lényeg, hogy én annyit várok, hogy egyenlően és tisztelettel kezelje az embertársait.


Nem érdekel, hogy más nők hogyan sikongatnak a rapperekért, én sosem tettem és sokan mások sem. Attól, hogy farok helyett nyílás nőtt a lábam közé az anyaméhben, nem vagyok felelős más nyílással rendelkezők viselkedséért, és nem vállalok velük semmiféle közösséget.

De még ha általános jelenség is lenne, akkor is az ő dolguk. Attól, hogy a nőalázó rap szövegek ellenére sikongatva szexelnének ezekkel a csávókkal, nem jelenti azt, hogy az incelekkel is kötelező, ugyanis mindenki azzal fekszik le/kezd párkapcsolatot, akivel akar, még indokolni sem kell.


Igazából akármit írtok, tesztek, semmi nem fog változni, akármilyen vélt vagy valós ellentmondásra mutattok rá, senki nem fogja elismerően leszegni a fejét, majd kötelességtudóan a szájába venni a farkatokat, sem pedig "esélyt adni".

2021. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%

Alapból mi ez az új "incel" divat az utóbbi pár évben? :'D

De legalább aki önmagára ezt használja abból tudjuk, hogy kerüljük el mert gondolkodás módban egy vesztes. :)

2021. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem szerettem a rapet. A magyar egy fikarcnyit se érdekel, külföldiből ha meghallok néha egy-egy régit, elnosztalgiázom rajta, hogy hogy ugráltunk rájuk régen a sulibulikban (Run DMC, Naughty by nature stb).

Nem tetszik maga a szubkultúra sem, nem öltöztem soha gettóscsajként (bazári csiricsáré ruhák, ékszerek, fonott haj, karika fülbevaló, giccses műkörmök stb).

2021. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Akiket én hallgatok rapperek, ők ezt leginkább viccből csinálják. Az old school rap, pont azért, mert alapvetően nem sok mondanivalója van, meg itt Mo-n elég tájidegen is ez a gengszterkedés, már eléggé kifulladt. Ami nem is baj, mert így jöhettek olyan friss előadók, akik ma aratnak. Az én kedvencem pl Krúbi, szerintem ő hihetetlen tehetség ha szövegírásról van szó. A Plazma nem tudom ki, a Fluornak meg a korai munkásságából csak a G.cigránátot ismerem. Az is elég egyértelműen műfajparódia. Nem komolyan íródott, szimplán plogárpukkasztás, bár ez a szó már pont annyira kifulladt, mint maga a gengszter rap.

A mai fiataloknak szimplán ilyen a humora, mindent leszarós, ironizálós, szarkasztikus, határokat feszegető. Ugyanúgy nem veszem sértőnek a fiatal rapperek szövegeit, mint ahogy az Irigy Hónaljmirigyre sem vagyok berágva, mikor női ruhában szerencsétlenkednek meg sipákolnak a tévében. Nem gondolom, hogy ezzel lejáratnák kollektíven a női nemet. Attól, hogy valamire nincs nagy piros betűkkel kiírva, hogy POÉN, még lehet az.

https://www.youtube.com/watch?v=LEoGQU_k78k

2021. okt. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!