Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló hölgyek! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló hölgyek! Ti boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok csak igazán boldog. Persze csak ideig-óráig, aztán megint kezdődik minden előlröl.
2021. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy nincs párom, minden ideális, szóval igen, boldog vagyok.
2021. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyismondjam? Inkább nyugodtabb és elégedettebb, mintha kapcsolatban lennék. Egy állandó szexpartner kéne még, akivel akkor is lehet szexelni, ha én szeretném, és nemcsak ő ér rá éppen. Na, akkor tényleg boldog lennék. Kapcsolatot már abszolút nem szeretnék.

47/N

2021. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig boldog voltam, de mostanra már hiányzik egy társ. Nem összeköltözésre, hanem randizgatni, programokat csinálni, beszélgetni, szexelni...

Jelölt éppen van, remélem, jól alakul...

2021. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

So-so. Általában nagyon vidám kedélyű ember vagyok. Az utóbbi időben sok dolog "összejött". Munka, csalad, stb.

Hianyzik egy kapcsolat, ismerkedek, egyenlőre csak online.


Ezt nehezíti, hogy beleszerettem valaki aki foglalt. Igazság szerint nem is tudok rajta kívül mást magamhoz elképzelni. Szóval csak igyekszem elterelni a gondolataimat. Voltam már boldogabb, de ez egy ilyen időszak.

2021. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
#5 *egyelőre
2021. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Kösz szépen megvagyok! :)

Nem mondom, jól esne egy társ. De ha ez van, el fogadom. Hátha elém sodor egy férfit a sors, aki engem akar. Reménykedem :)

2021. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Kifejezetten.

Olyan pasi van, akivel össze lehet jönni szexelni, így teljesen elégedett vagyok.

2021. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen változó. Néha nagyon jól aztán kevésbé.
2021. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem. De ez nem a párkapcsolaton múlik.
2021. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!