Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt csúnya vagy átlag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt csúnya vagy átlag alatti hölgyek?

Figyelt kérdés

Van itt olyan hölgy, aki a saját meglátása szerint csúnya vagy átlag alatti? Vagy olyan akiről konkrétan állították (ismerősök, ismeretlenek), hogy a fenti kategóriá(k)ba tartozik?


Ha ide sorolod magad: Egyedülálló vagy, vagy kapcsolatban élsz?


Ha nem szégyelled, kor, nem és lakhely (megye) is jöhet.


Kérem, hogy a trollok, és tudatos kirekesztők keressenek maguknak másik kérdést!

Köszönöm.



2016. jún. 3. 14:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Van, kapcsolatban élek, 26/L.
2016. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kiegészíteném a leírást:

Mitől érzed (vagy mondanak Téged) csúnyának, átlag alattinak?

2016. jún. 3. 14:55
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Én! Nincs kapcsolatom. Magamat tartom csúnyának az alakom miatt,és a kiálló fogaim miatt. Mondjuk más is cinkelt már miatta,viszont akadnak Olyanok is,akik szépnek tartanak.
2016. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Az első válaszoló vagyok. Most hogy jobban elgondolkodtam a kérdésen azt hiszem, azért mégis csak beleférek az átlag kategóriába..:)
2016. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Én az alakom miatt (amin változtatok), az arcom miatt (a szemöldököm közötti ráncok miatt, amitől úgy nézek ki, mint aki mindég dühös - többen megjegyezték), és a hozzáállásom miatt egy nagy kupac szerencsétlenség vagyok, sosem fogom elfogadni magam az az érzésem.

24/l

2016. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%

Én csúnyának tartom magam. Úgy igazán nem tudok kiemelni semmit, hogy mi az, ami gáz a fejemen, hanem úgy összességében szívesen lecserélném az egészet, de az én véleményemmel ellentétesnek bizonyul, hogy a barátaim/barátnőim szerint szép vagyok, az utcán szinte naponta szólnak be férfiak, dudálnak rám, vagy fütyülnek, vagy egészen konkrétan oda jönnek, hogy szeretnének ismerkedni velem. A munkahelyemen is sokan próbálnak flörtölni velem. A férjem egy nagyon-nagyon jóképű pasi, tehát ha tényleg olyan brutál ronda lennék, mint amilyennek látom/vélem magamat, akkor biztosan nem lenne velem.

Bocs, hogy ezt mondom, de nőktől ilyet hülyeség kérdezni, mert a legtöbb nő elégedetlen magával és sokan ocsmánynak látják magukat még akkor is, ha ez nem így van, vagy a mindennapi történések nem ezt igazolják. A legjobb barátnőm is például folyton azon siránkozik, hogy ő mennyire ronda, miközben én csodálom a szépségét és nem is értem, miről beszél! Egyszerűen szerintem mi nem a valóságot látjuk a tükörben. Ez ilyen női hülyeség...

27n/Pest

2016. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Engem már sokan mondtak csúnyának, de én magamat szépnek tartom.


Kiáll az első 4 fogam, sovány kismellű vagyok, vannak pattanásaim, szeplőim, göndör vörös hajam van, fehér bőröm, és turcsi orrom. Már megkaptam a malacot, deszkát, ragyást, kapafogút, harisnyás pippit, és egy hányásfejűt is sikerült begyűjtenem. De egy alapozó+szemceruza, csini ruha, fogszabályzó, szivacsos melltartó, és hajvasaló után senkinek egy rossz szó sem jut eszébe rólam

2016. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

Persze drága. 150kilós, ragyás arcú, kapa fogú, zsíros hajú, önmagára teljesen igénytelen 20 éves lányka vagyok. Ezek egyikén se szándékozok változtatni, nem is töröm magam, lusta állat vagyok. Kapcsolatom természetesen nincs, ne vicceljünk már, a két macskámmal élek.

Most biztos azt hiszed, trollkodom, pedig sajna ez az igazság. Szomorú, magányos életem lesz(van). Ja, barátaim sincsenek...

Csak azért írtam ezt le, mert elhányom magam az eddigi válaszoktól. Lapáttal verném agyon az összes szép lányt akinek másból se áll az élete, csak hogy "jaajj de csúnya vagyok, ugye? légyszi gyertek gyorsan 500-an és kezdjetek dícsérni, hogy nem is, meséljétek csak el századszorra is, hogy mennyire gyönyörű vagyok".

Szép napot! :)

2016. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm az eddigi válaszokat.

Mentek a zöldek.


#6

Igen, tudom, hogy "hülyeséget" kérdeztem. De!

Az eddigi válaszok alapján nem mindegyik estben van, amit Te mondasz magadról.

Ugyanis míg mindenki konkrét dolgot megjelölt, ill. körülírt, Te addig csak szimplán lerondáztad magad.


Való igaz. Sok, nagyon is csinos lány hiszi magáról, hogy Ő "ronda". A leírásod alapján azonban Te, nem akarlak megsérteni, de nagyon is hibás önképpel rendelkezel. Ennek okait most nem firtatnám, mert nem velem kell ezt megbeszéld.


Én a kérdést azért tettem fel, mert bízom abban, hogy relatíve őszinte válaszok jönnek olyan emberektől, akik valós énképpel és reális önkritikával rendelkeznek. (Eddig úgy érzem, ez jól ment.)

Illetve azért, mert én mindig képes vagyok meglátni valami vonzót a csúnyább, ill. magukat csúnyának tartó hölgyek esetében. Bár ide vonatkozóan ennek nincs különösebb értelme most, hisz már feladtam egy ideje a párkeresést.

Egyszerűen csak kíváncsi vagyok. :)


Természetesen továbbra is várok válaszokat, ha van aki írna.

2016. jún. 3. 15:34
 10/21 anonim ***** válasza:
68%

Még mindig sok a túlsúlyom (még mindig 100 kg felett vagyok, fene), és ráadásul a legtöbb a hasamon van. Fúj.

Viszont a párom nem érdekli,,októberben esküvő.

2016. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!