Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktatok arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok arról álmodozni, hogy valamikor teljesen váratlanul leszólít titeket egy szimpatikus férfi?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk ülsz egy padon, vagy bárhol, és arra gondolsz, hogy de jó lenne, ha most jönne egy szimpatikus férfi, és kezdeményezne?

2016. júl. 20. 12:06
1 2
 1/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Még szingli voltam igen. Bár én inkább ezt a könyvtárba, vagy az erdőbe bóklászva képzeltem el, mint helyszín. Ott valahogy romantikusnak hatott volna.

(mert a könyveket is nagyon szeretem, meg az erdőjárást is)

2016. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2016. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Hetente legalább egyszer előfordul, hogy valaki leszólít vagy flörtöl és meghív valahova. Ezek közül van aki szimpatikus. Volt már rá példa, hogy később beültem valakivel inni egy üdítőt.


Álmodozni nem ilyesmiről szoktak a nők...


23N

2016. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

jaj de naiv a kérdező :D

Na mindegy, a 3-as már megelőzött a válasszal, de konkrétan a lányok ezt valóságként élik meg, nincs mit álmodozniuk róla :D

2016. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ha padon ülök, akkor általában az a legfőbb gondolatom, hogy miért van ennyi sánta meg fél lábú galamb. Amúgy sem örülök annak, hogy ha valaki beszélgetni akarna velem, ezért mindig be van dugva a fülesem, hogy még véletlenül se szóljon hozzám senki.
2016. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Nem. Azon szoktam imádkozni, hogy mindenki hagyjon békén.
2016. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon jól esne, mert kevés az önbizalmam, de sosem történt ilyesmi, most meg már barátom van, úgyhogy nem is próbálok ilyesmit kiprovokálni szemezéssel és hasonlókkal.
2016. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
utálom a leszólongatós pasikat. kifejezetten primitív és macsó nyomulásnak érzem.
2016. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és régen sem tettem.

Volt pár ilyen eset, jöttek oda hozzám, de jobban szeretek láthatatlan lenni, nem szeretem a váratlan helyzeteket.

2016. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Hát legalább annyit tanultunk az egészből, hogy teljesen értelmetlen dolog kommunikációt kezdeményezni egy vadidegen csajnál, minimum 90%-ban vagy nem reagálnak, vagy ölni tudnának a szemükkel. Más bezzeg nyafog, hogy ő senkinek sem kell, senki nem figyel fel rá, de ha meg odamenne az ember, és szeretne megismerni valakit, akkor az is baj. Így legyen okos az ember, mondjuk már én is úgy vagyok ezzel, hogy minek szóljak akár egyetlen csajhoz is, feleslegesen nem koptatom a számat, főleg ha még bunkó módon is reagálnak.
2016. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!