Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lányok rengetegszer 5-7 évvel fiatalabbnak néznek, aztán kiábrándulnak belőlem? 28/F

Figyelt kérdés

28 vagyok és 21-24-nek szoktak nézni legtöbbször. Jóképűbb vagyok és magas, de nagyon kisfiús, fiatalos arcú. Rengetegszer tetszem 17-19 éves csajoknak is, vagy akár 20-23 éveseknek.


Ez még nem is gond, a gond abból van, hogy ők 21-24-nek néznek, aztán amikor rájönnek az igazi koromra akkor csalódnak és abbahagyják az ismerkedést nagyon sokszor. Rengetegszer itt ér véget pontosan ennél a pontnál az ismerkedés, hogy megtudja a csaj rólam, hogy nem 23 vagyok, mint amennyinek addig a pontig ő képzelt engem, hanem 28. Az meg neki már sok. Hazudjak? Ezt szar ötletnek tartom, de egyszerűen jobb nem jut az eszembe. Annyira bosszantó, ami történik! Mert újra és újra mindig hasonló a sztori. Mit tudnék tenni?


És igen, biztos vannak csajok, akiknek mondjuk 22 évesen bejönne egy 28 éves, de azok meg nem gondolják, hogy én 28 vagyok 😂

A saját korosztályomat nem is írom, a legeslegtöbb velem egykorú csaj észre sem vesz, mert nem is gondol magával hasonló korúnak.


2021. okt. 30. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hazudj, azt kész. Most mit kell ebből ekkora ügyet csinálni? Mindenki hazudik. Örülj neki, hogy 28 évesen dughatnál még 17 éves fincsi tinihúsokat. Én is szívesen dugtam volna, ha lett volna rá lehetőségem.
2021. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

engem 31 évesen néznek 22-23-nak.


És? fenét nem érdekel, első látásra ki mit feltételez rólam. Beszélgessünk és utána alkosson véleményt. Aki látás alapján ítél meg, ilyen apró indok miatt, szimplán nem azt a lányt keresem.


Amúgy én örülök neki, hogy nincs leharcolt arcom.

2021. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem biztos, hogy 28 évesen gyerekeket, 17 éves éretlen tiniket kellene dugni. Nekem annó 30 évesen mindig volt 21-23 éves lány, szexre jó volt, de hosszabb távon nem ment a dolog az unlimited bulikával, meg semmi közös téma sem volt.
2021. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oooo mindjárt megsajnállak...
2021. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jójó, köszönöm a válaszokat! Igen néha kell a pofon másoktól (mint most tőletek), mert az ember saját magában gondolkodva néha túlagyalja a dolgokat és kell mások véleménye, hogy kicsit helyre legyen téve a fejben születő sok hülyeség. Köszi!


3. Nem feltétlen 17 évest (azt csak példának írtam, hogy 25-26 évesen tetszettem 17 évesnek is nagyon), de mondjuk egy 19 éves vagy attól idősebb egyetemistát vagy dolgozó csajt már igen.

2021. okt. 30. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Arcszőrzeted van?


Csak azért kérdezem, mert ha én fullra megborotválkozom, akkor kinézek 16-17 nek, ha szakállat növesztek, akkor 30-35 nek, és ha borostás vagyok, na akkor nézek ki a koromnak megfelelően 25 évesnek.


Hajad milyen? Van egyáltalán?


Ezt meg azért kérdezem, mert a túl hosszú haj (ha mellé vékony is vagy) az nagyon csajos, nem férfias, ha meg kopasz vagy, akkor az is öregít, plusz kevés nőnek tetszik a kopasz fej. Legalábbis a 20-25 éves korosztálynál.

dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!