Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is kiábrándult a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is kiábrándult a másik nemből?

Figyelt kérdés
Sosem viszonozták az érzéseimet úgyhogy nem is foglalkoztam vele többet, na jó néha egyszer kétszer megpróbáltam ha olyanom volt de akkor sem volt eredmény és inkább nem törtem magam. Szerelmet is kb 14 évesen éreztem, vagy 12 évesen? Passz, lehet élni anélkül is. 21/f
2021. aug. 8. 15:02
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Bár már az emberi kapcsolatokra is ráunta, csak szenvedést hoznak.
2021. aug. 8. 15:04
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kiábrándulni a másik nemből. A biológiádat nem tudod megváltoztatni.
2021. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De a kapcsolatokból ki lehet.
2021. aug. 8. 15:09
 4/27 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon bonyolultnak tűnik, főleg ahogy leírják mások.
2021. aug. 8. 15:33
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
4: Pedig nem bonyolult az. Ha eléred a tresholdot kinézetben, csak megmondod a lánynak, hogy mit akarsz, azt megcsinálja. Ha nem éred el, akkor meg csinálhatsz bármit, nem fog működni.
2021. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

Párkapcsolati téren igen. Már szinte mindenki bszik mindenkivel. Az elenyésző kivételek meg foglaltak.

N

2021. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Jah, hát én beteg is vagyok szóval benéztem.
2021. aug. 8. 15:48
 8/27 anonim ***** válasza:
Még csak 21 éves vagy..majd találsz egy csajt magadnak akkor máris máskképp fogod látni a dolgokat.
2021. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem tizenévesen szokás az ilyesmit? Akkor dugnak meg miegymás.
2021. aug. 8. 16:18
 10/27 anonim ***** válasza:
47%

"Már szinte mindenki bszik mindenkivel. Az elenyésző kivételek meg foglaltak."


Igen, a hűségesek foglaltak... Vagy átnézel rajtuk.


Nem igaz, hogy a világon csak foglaltak, és hűtlenek vannak, viszont az igen, hogy a többség (mindkét nemből) észre sem veszi azokat, akik nem a felső 10%-ba tartoznak

2021. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!