Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha teljesen kiábrándít amikor egy pasi ilyen? Vagy van velem valami baj?

Figyelt kérdés

Teljesen vissza tud vetni ha ismerkedek egy olyan pasival akitől nem lennék elájulva, de "azért adok egy esélyt a dolognak" kategóriás a téma.. És akkor elkezd így viselkedni:


Nagyon sokszor ír nekem üzenetet, és nagyon sokat. Megnyitom a messengert akkor ott van egy könyv..


Amikor visszaírok neki akkor mindig rögtön látja az üzenetet abban a pillanatban ahogy lépek ki már le van esve a pont.


Hangsúlyozza hogy tökéletes vagyok és önmagam miatt szeret engem, nem csak a testem vagy egyéb előnyök miatt. Amikor olyat mondok hogy dagadtnak érzem magam vagy ronda az arcom smink nélkül akkor megcáfol


Szeret érzelmes témákról meg a problémáiról beszélni. Nagyon sokat.


Amikor sokáig nem írok vissza neki akkor olyanokat ír hogy "jó látom hogy elfoglalt vagy akkor nem írok többet" könyörgöm... mindenki akkor ír vissza amikor tud. Vagy amikor szeretne.


Kb ilyenek..


félreértés ne essen , az is taszító amikor egy pasin aki érdekelne látszik hogy kicsit se érdeklem és nincs esélyem de ez még szerintem jobban taszító.


Azt nem tudom hogy olyan embernél is taszítana-e aki iránt én is szerelmet vagy fellángolást érzek ugyanis olyan még sosem volt hogy ilyen mértékben szeressek valakit és ő is ugyanúgy szeressen. :D


De a túlzott érzelmeskedés meg nyálzás szerintem akkor is levenne egy picit a dologból.. szeretem azokat a pasikat akik kicsit izgalmasak és nem ilyenek.


Ez normális?


25/n



2021. okt. 13. 12:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Azért érzed ezt, mert nem tetszik. Főleg azért. Mondjuk nálam is átlépte az "okos kutya, jó kutya" határát kb a leírásod utolsó harmadában. Szájon tudnám kenni azokat a férfiakat, akik úgy viselkednek, mintha más férfiak csak leköpnének engem és hatalmas szívességet tesznek ők azzal, hogy emberként viselkednek... Pedig innen nézve ez az alap, ők a többség.
2021. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Tehát másokkal szórakozól "azért adok egy esélyt kategória" és még te nem érted miért ábrándít ki, ha más kötődni, ismerkedni akar?


Nőj fel.

2021. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Azért kíváncsi lennék, hogy a nők akkor is panaszkodnának-e ilyen esetben, ha a férfi Jason Momoa vonzerejével bírna.

Meg arra is kíváncsi lennék, mennyire vagy te valójában 25/N... :D

2021. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is elfoglalt vagyok vagy olyan helyen tartozkodom, ahol eltudom olvasni az üzenetet, de lehet csak este tudok rá válaszolni normálisan. Általában, ha tudom előre, akkor szoktam a hölgynek mondani, hogy holnap itt és itt vagyok, ezért csak este tudunk beszélni.

Én azt gondolom, férfi és női oldalról is elég rossz oldalt mutat, ha elolvasom és válasz nélkül hagyom az illetőt. 50/F

2021. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy csak te vagy neki mint ember mint haverok helyett is, túl sok a szabadideje---
2021. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen, a fő problémád hogy nem tetszik eléggé pasas. Ellenkező esetben nyilván nem zavarna ennyire, sőt.
2021. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

Kérlek ne hülyítsd már azt a szegény embert és legyél már képes ennyi idősen túllendűlni azon, hogy "heehhh nincs jobb, talonban tartom a másikat, mert unatkozom" dolgon.


Nagyon gáz és megalázó érzés, amikor csak unaloműzésre vagy tartva és tudod, hogy a másik NEM AKAR semmit.


Vállald az érzéseid és mond meg neki, hogy nem szeretnél semmit.

2021. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ha meg tudja akkor menjen el. tudja már. mégse megy.
2021. okt. 13. 13:08
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor olyat mondok hogy dagadtnak érzem magam vagy ronda az arcom smink nélkül akkor megcáfol"


Erre amúgy mi a helyes válasz? Igen , dagadt vagy? Az jobb?

2021. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Egyszer én is beleestem ebbe a hibába férfi oldalról, az oka az volt hogy nagyon bele voltam esve, de ő is csak így állt hozzám mint te, engem is felcseszett, nem értettem hogy miért ismerkedik velem ha ilyen leszarom.

Azóta tanultam a hibámból, ilyen csajra kár időt pazarolni, úgyse fogsz felérni őnagyságához. Nem vagy szint neki ennyi, majd lesz neki más aki után ő is tesz valamit. Tudom hogy eltud olvadni egy ilyen csaj is egy menő fickótól, nincs ezzel gond, csak fölöslegesen ne rabolja akkor az időmet.

2021. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!