Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel a paraméterekkel mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a paraméterekkel mi a maximum, amit megcélozhatok férfiban?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe, hogy megfordítom az elvárás-dolgot. Én mire mehetek így? 36 éves, 170 cm, 60 kg, szőke, zöld szem, gyengébb diploma, nettó 410K/hó + juttatások, inkább extrovertált, hobbim a nyelvtanulás, olvasás, kirándulás, utazás. Azt hiszem elég sok férfi megnéz, pozitív visszajelzéseket kapok. Most is van valakim, de nem párkapcsolat. Tudom, ez kevés, de érdekelne a véleményetek így is. Akit az anyagi rész említése zavar, felejtse el, nem tudom kinek mi számít, ezért írtam oda. Ha nem lényeges, az is rendben van. Köszi!

2021. nov. 3. 21:02
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
47%

Mi a célod, és miben vagy hajlandó kompromisszumot kötni?

Ha az együttélős/exkluzív kapcsolat nem követelmény neked elég sok mindenkiből válogathatsz.

Egyébként tényleg az van, hogy nézd meg a “kérőidet” és hogy a szerinted nálad jobb parti nőknek körülötted milyen a párja. Annál neked vagy több kompromisszumot kell kötnöd, vagy szerencsésebbnek kell lenned.

2021. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
21:37 Tudom, csak kíváncsi voltam a válaszok közötti különbségekre. Sejtettem, hogy a korom miatt felmerül majd, egyébként én is jeleztem volna. Nem rejtegetem természetesen. Teljesen megértem, ha a gyerek sokakat visszatart.
2021. nov. 3. 21:39
 23/46 Noren1989 ***** válasza:
100%

Jólvan. Hosszabb tàvon zavaró tényező lehet, de ez van.


Külsőségekre visszatérve: arcra hogy mutatsz? Helyes,nőies vagy? Az extrovertàlt jellemedhez jó kommunikàciós kézség is tartozik?


Akik próbàlkoztak nàlad, milyen vélt/valós okok miatt kaptak kosarat?

2021. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
21:37 A célom az, hogy olyan férfit találjak, akit férfinak látok. Ezt elég nehéz körbeírni, mert inkább egy érzés. A házasságom egyik legnagyobb tanulsága, hogy nem elég emberileg szeretni, nem elég barátnak lenni és cinkosnak, kell az is, hogy férfinak érezzem, akire felnézhetek. Bocs, ha túl általános vagy nyálas. Nem kell exkluzív kapcsolat, inkább őszinte emberileg és szexuálisan. Nem kell együtt élnünk. Nem kell anyagi támogatás sem, tök jól megvagyunk most is. A kérőim között volt az egyik alkesz szomszéd és egy ismertebb tv-s riporter is, elég nagy a szórás. Tény, mostanában azért egyre több nőt tartok nálam jobb csajnak, nyilván az idő múlása miatt.
2021. nov. 3. 21:43
 25/46 A kérdező kommentje:

21:39 Ezt nehéz megítélnem. Nincsenek komplexusaim az arcom miatt. Nagy szemeim vannak, ez sokat dob rajtam. Remélem jól kommunikálok, mert a munkám ehhez kapcsolódik :)


Egyrészt nem akartam úgy ismerkedni, hogy van egy szexkapcsolatom, másrészt meg nem jöttek be eléggé, hogy lezárjam. Az egyik férfi - ahogy említettem -, alkoholista, ez értelemszerűen kizáró ok. Ketten iszonyúan nagyképűnek tűntek, nekem bejön az önbizalom, de ez nem az volt... A riporter meg foglalt, csak előadta, hogy már nem jönnek ki stb. Nem hittem neki.

2021. nov. 3. 21:47
 26/46 anonim ***** válasza:
18%

Megint az 5-ös vagyok!


Hát tudom, hogy nem elég az őszinteség! De kecó van, kocsi van! Hitel nincs! Szóval itt vidéken elég lesz kettőnknek a 410! Nekem akkor nem is kell majd dolgoznom! Engem nem zavar, hogy selyemfiú leszek, ha téged sem!

Amíg Te bejársz majd dolgozni, addig én itthon rendet tartok, meg főzőcskézek, és közben borozgatok! Oksi?

2021. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
96%

Tehát volt négy, aki meg akart dugni, de olyan van most is.

Többet meg nem feltétlenül akarnál te sem egy férfitől. Ez egy egyensúlyi állapotnak tűnik. Valószínűleg egy hasonló férfit találnál, mint aki most is van az életedben.

Hogy ő elég jó, vagy csak nem olyan rossz, azt neked kell megítélni.

2021. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Vele csak szex van, ennél többet szeretnék, de nem tőle.
2021. nov. 3. 21:59
 29/46 anonim ***** válasza:
14%
Ha a férfiak választhatnak, hogy szexkapcsolat vagy rendes kapcsolat, akkor mindig is a szexkapcsolatot fogják választani.
2021. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Nem ő döntött így, hanem én.
2021. nov. 3. 22:16
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!