Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel a paraméterekkel mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a paraméterekkel mi a maximum, amit megcélozhatok férfiban?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe, hogy megfordítom az elvárás-dolgot. Én mire mehetek így? 36 éves, 170 cm, 60 kg, szőke, zöld szem, gyengébb diploma, nettó 410K/hó + juttatások, inkább extrovertált, hobbim a nyelvtanulás, olvasás, kirándulás, utazás. Azt hiszem elég sok férfi megnéz, pozitív visszajelzéseket kapok. Most is van valakim, de nem párkapcsolat. Tudom, ez kevés, de érdekelne a véleményetek így is. Akit az anyagi rész említése zavar, felejtse el, nem tudom kinek mi számít, ezért írtam oda. Ha nem lényeges, az is rendben van. Köszi!

2021. nov. 3. 21:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%

Na számoljunk csak azt mondja hogy 24 tizediken -2⁴ x 3²⁴⁴²⁴²x□~<■《○|□■□}{●


Passz ez túl bonyolult számítás

2021. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Erre így nem lehet válaszolni csak az adatok alapján sem, ehhez önismeret szükséges. Így mondom: Azok a pasik a maximum, akiket "megcélozhatsz", amilyen típusú pasik mostanában is látod, hogy párkapcsolatot akarnának tőled. Ki volt az utóbbi 1-2 évben az 5 legjobb pasi, akik szinte biztosan tudod kapcsolatot akartak volna tőled (és nem csak megdugni vagy összejárni)? Na ők azok, akik a válasz.
2021. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Ez jó kérdés. Több férfit is visszautasítottam, de őszintén szólva nem tudom, melyik akart komoly kapcsolatot és melyik csak szexet. Komolynak tűntek, persze ez nem jelent semmit.
2021. nov. 3. 21:08
 4/46 anonim ***** válasza:
73%

itt nem fogsz ertelmes valaszt kapni ugyse, mert ezeknek rogeszmeje, hogy 25 felett egy no mar oreg es 50 kilo felett kover. szoval betesznek a ‘kover, oreg no’ kategoriaba, akinek semmilyen elvarasa nem lehet.

de persze a palvin barbi szepsegu 20 evesektol is azt varnak, hogy jojjenek ossze a csoro, anyjukkal lako, kopaszodo, pocakos, igenytelen gyari melossal, szoval ne vedd magadra, akarmit is irnak.

2021. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
45%

Nettó 410?


Jöhetsz! A többi az nem lényeges!

2021. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

21:11: Én ezt is elfogadom, ha tényleg ez a véleményük. Nem érzem magam sem öregnek, sem kövérnek :) Köszi!


21:12 Budapesten ez sajnos nem olyan sok.

2021. nov. 3. 21:15
 7/46 anonim ***** válasza:
76%

Az 5-ös vagyok!


De én vidéki vagyok! Majd innen fogsz bejárni!

2021. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezek a te rögeszméid, bocsi. A kérdező egy csomó paraméterben az ideális nő a számomra, de hát ennyi infóból tényleg képtelenség megmondani, hogy működhetne-e köztünk bármi.
2021. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Noren1989 ***** válasza:
59%

Noshàt, a van valakim résznél a bukta szàmomra, de ez van.


Nos, abból halàszhatsz, akik téged keresnek. Emberismerettel hogy àllsz? Gyermek?

2021. nov. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
18%
Minimum egy 20 éves kigyúrt, jóképű bika 20+ dákóval. Ennél alább ne adj soha!
2021. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!