Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezekkel a paraméterekkel mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekkel a paraméterekkel mi a maximum, amit megcélozhatok férfiban?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe, hogy megfordítom az elvárás-dolgot. Én mire mehetek így? 36 éves, 170 cm, 60 kg, szőke, zöld szem, gyengébb diploma, nettó 410K/hó + juttatások, inkább extrovertált, hobbim a nyelvtanulás, olvasás, kirándulás, utazás. Azt hiszem elég sok férfi megnéz, pozitív visszajelzéseket kapok. Most is van valakim, de nem párkapcsolat. Tudom, ez kevés, de érdekelne a véleményetek így is. Akit az anyagi rész említése zavar, felejtse el, nem tudom kinek mi számít, ezért írtam oda. Ha nem lényeges, az is rendben van. Köszi!

2021. nov. 3. 21:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
90%

Nem kedves 39-es (hosszú válaszoló vagyok, akit kegyetlenül kritizálsz :)


Pont nem hőbörgök, hanem megpróbáltam nemcsak párhuzamot vonni két,alapvetően hasonló élethelyzet között, hanem kiemelni a különbséget is.

Semmiféle erkölcsi tanulság nem volt célom, de ha nálad betalált, az nem az én “keresztem” :)


Igazából teljesen komolyan gondoltam, hogy szurkolok a kérdezőnek- mert nem könnyű élethelyzetben van/vagyunk (én is, bizonyos tekintetben, igen).

Arra próbáltam rávilágítani, hogy

- minél kisebb egy gyerek, valószínűleg annál nagyobb nehézséget jelent (márcsak a fizikai szükségletei, nevelési igényei miatt is) az őt nevelő édesanyjának (bárkinek, mielőtt ebbe is belekötsz, tehát apa is lehet ehhez hasonló helyzetben)

- ha van egy nem kielégítő kapcsolat, akkor

A. Megbékél vele, beletörődik (szerintem ez a lehető legkevésbé építő!)

B. “Feltunningolja”, magasabb szintre helyezi vagy megjavítja, ha lehet

C. Felszámolja és AZTÁN kialakít egy újat


Az első kettőt a kérdés leírásában kik is zárhatjuk, de az, hogy kérdés, véleménykérés, tanácskérés fogalmazódott meg a kérdezőben- igenis arra is utal(hat), hogy a kérdezőt ez aktívan foglalkoztatja... valami változásra igénye már megfogalmazódott.


Igen, az én értékrendem szerint hagyni kellene a fenébe a tingli-tangli-szingli-mingli semmitértő összejárást... de ezzel sem nem ítéltem el, sem nem vagyok látatlanban (!) jobb senkinél, de MÁSABB igen.

Ezt a fröcsögésed és a TE ítéleted sem vitathatja el :)

Megosztottam a véleményem, akkor is, ha neked nem tetszik és igyekeztem hasznosítható tanácsot is megfogalmazni... te a kérdező eredeti kérdéséhez, élethelyzetének megoldásához az én - hagyjuk meg eléggé személyeskedő és irritáló- kritizálásomon túl mivel tudnál hozzájárulni?

Kíváncsiak vagyunk akkor a te meglátásaidra is, nemcsak abban a formában, hogy mások válaszában mi a “sz..r, szemét”, hanem valami ennél intelligensebb, előremutatóbb, kreatívabb és nem utolsó sorban JÓSZÁNDÉKÚ megnyilatkozásodra.


(Neked is sok sikert a méltó társ megtalálásában- sokat tudna talán tompítani a mások felé fröcsögött rögtönítélésben... szóval fel a fejjel neked is és eddig olyan normális válaszok jöttek- ha megtennéd azt a gesztust nekünk, hogy ilyesmi mentén méltón válaszolsz te is, azt klassz lenne)

2021. nov. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
39%

41-es, nem én nyilatkoztam arról, hogy mások kapcsolata értéktelen, nem én hirdetem fennen, hogy az én utam az egyedül üdvözítő. Nem én magasztalom a "tartásomat" meg az "értékrendemet" minden második szavammal. És pláne nem én vagyok felháborodva, ha ezután még beszólnak, hogy vegyek vissza.


Erről ennyit, több mondanivalóm nincs számodra a témában, felesleges lenne.

2021. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
49%

Kell egy MINIMÁLIS intelligencia ahhoz, hogy valaki felnőtt emberként tudjon különbséget tenni:

- vélemény és személyeskedés

- tartás, büszkeség, önelfogadás kontra ócsárlás, kivagyiság között

- kultúrált válaszadás és felháborodásnak bélyegzés között


Nekem sikerül, úgy hiszem. Más bárdolatlansága meg nem az én szegénységi bizonyítványom, de engedtessék már meg, hogy a személyeskedő stílust ne tűrjem el senkitől :)


Továbbra is érdekel a véleményed a kérdező problémájára… engem privátban keress meg, ha piszkálja a csőröd egy ember, aki nem mindig rinyál, kesereg, szitkozódik… ne trollkodd szét a kérdést velem foglalkozva.

Inkább oszd meg, neked mi a maximum szinted? :D

2021. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2021. nov. 4. 18:55
 45/46 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem, mit számít, hogy milyen színű a szemed meg a hajad. Az 55 éves elhizott penztáros Erzsike is szőke meg zöld szemű. Rengeteg ronda és szep ember van mindenféle szem meg hajszínekkel. Óvoda.
2021. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Korban határeset de ha nem lenne párom megnéznélek utána döntenek van e esélyed :)
2021. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!