Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elfogadott, ha valakinek a más rasszú emberek jobban tetszenek?

Figyelt kérdés
Azt mindenki elfogadja, ha valaki csak fehér emberrel ismerkedne. De azokat sokszor leszólják, aki mondjuk tudatosan fekete/távol-keleti/arab társat választ. Ez is ugyanolyan, hiszen van, aki jobban vonzódik például a feketékhez. Természetesen egy párkapcsolathoz kevés a kinézet, nem is erre kell építeni, de szerintem nem elítélendő, ha valakinek jobban tetszenek a más rasszú emberek. Miért ítélik meg ezt másképp, mint amikor valakinek csak a fehérek vagy csak a soványak/kövérek/magasak/alacsonyak tetszenek?

2021. nov. 4. 17:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
39%

Mert a rasszizmus, az önvédelem legalapvetőbb formája.


Én láttam a fekete/arab emberek igazi arcát, és hidd el, azok egy dologból értenek, és az az erőszak! Ölj, vagy ők ölnek meg!

2021. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Ha feketèkkel akarsz lenni, akkor tègy úgy.


Annyit tennék hozzà, mèg mielőtt beírna valaki , hogy "Orbán Viktor"

Hogy külföldön is vannak rasszistàk, és ott is vannak rétegek ahol nem nézik jó szemmel.


Miért van ez így?

Mert a média és a valóság két külön dolog.Màs vèrmèrsèkletű emberek mint te vagy én.

2021. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert be akarják bizonyítani hogy nekik van igazuk.


Nem mindegy ki kivel van ? Joga van hozzá

2021. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Miért? Nem elfogadott?
2021. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
A gusztus nem rasszizmus... Azért mert nem nyalnék ki egy néger nőt, még nem feltétlen vagyok rasszista.
2021. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Elfogadott csak az azsiai kavarek magyarok buszkesege a rasszizmus. Erzik, hogy nincs identitasuk.
2021. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%
Ez szerintem azért nem igaz, mert az ázsiaiakat pont ugyanannyira utáljuk, mint az összes többit. Na jó, talán a cigányokat jobban.
2021. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek a saját népe tetszik. Ettől még lehet másképp, de ott az illető lesz fura és nem a többség. Hogy hasonlattal éljek, ha valaki szereti a szalonnás rágót tejfölbe mártogatva tormával olvadtan, az ő dolga. De ne akarja megmagyarázni a többieknek, hogy a mentolos rágó milyen rossz!
2021. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak nonel baj, a ferfiaknak oke, ha mas etnikumhoz vonzodnak. Abszolut kettos merce van ennek megiteleseben.
2021. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért nem szabad egy arabbal kezdeni: [link]
2021. nov. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!