Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért felszínesség itt ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felszínesség itt ha egy férfi nem jönne össze kismellű nővel és miért elfogadott az hogy ha egy nő nem jönne össze alacsony férfival?

Figyelt kérdés
egyikért általában megy a hiszti és lepontozás a másik meg természetes mert nem férfias..
2020. dec. 10. 11:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem mondta, hogy felszíneség. Mindneki azzal jön össze, akivel akar és tud.
2020. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Kismellű párom van
2020. dec. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Egyiknek se kéne hisztit generálnia, mert mindkettő teljesen elfogadható álláspont.

Mondjuk kis mellű nőként sose hallottam olyat, hogy valaki emiatt hisztizne, csak olyat, hogy irigykedik a nagyobbra. Engem sose zavart vagy érdekelt, ha egy adott férfinak nem jön be a kis mell. A barátomnak bejön, a többi miért érdekelne?

Mondjuk tapasztalat szempontjából engem már fenyegetett erőszakkal egy férfi, amiért elutasítottam, mire üvöltözni kezdett, hogy "Csak azért mert magasabb vagy, k##va?" (Ő talán 160 cm volt, én 176 cm vagyok.) Ezután még többször írt, mielőtt letiltottam volna, hogy "vigyázzak, nehogy egyedül járkáljak".

23/L

2020. dec. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Én kis mellű vagyok, mellette szép arcom van, sportos, vékony vagyok, igényes megjelenéssel. Sose volt gondom az ismerkedéssel, se párkapcsolatban emiatt. Pont nem érdekel ki mit gondol emiatt rólam, hogy nem születtem nagy mellel, a férjem szeret és szexinek tart és én is jól érzem magam a bőrömben, nekem ennél több nem kell.

Gondolom a 154 centis pasis kérdés hozta magával ezt a kérdést, szerintem ez más dolog, mint a kis mell. Magasság vs mellméret a két nem között érdekes felvetés. Miért nem mell méret vs farok méret akkor, bár a farok méret ha nem megfelelő, akkor a szex se olyan jó, viszont a kis mell nem befolyásolja magát a szex, behatolás érzését. Hmm.. Na mindegy 😅

2020. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Ezeket nem lehet összehasonlítani. Amúgy a nőknél a mell méret inkább olyan, mint férfiaknál a farok méret, ahogy a 4-es írta is. De ezeket felesleges összehasonlítani, mert vannak férfiak, akik a nagy mellet szeretik és vannak, akik a kicsit és vannak nők, akik a magas férfiakat szeretik és vannak, akik szintén. Ahogy vannak nők, akik a nagy farkú férfiakat szeretik és vannak, akik szintén.
2020. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
5-ös ebben a farok dologban kicsit tévedsz. Nekem kicsi és szűk puncim van, szerencsére nem kell méretes farok ahhoz, ha jó szexet akarok :D különben is mit érek a nagy farokkal, ha nem érti, mi a dolga? 😄
2020. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
"különben is mit érek a nagy farokkal, ha nem érti, mi a dolga?" Ez a gyakoris logika :'D Akinek nagy farka van az csak béna lehet. Önző, impotens, aszexuális, stb. Olyan férfi nincs a gyakorisok szerint, akinek nagy farka van és figyelmes, stb.
2020. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
28%
Majd két gyerek után milyen szűk lesz az a bizonyos női nemiszerv 🙄
2020. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

#8

A nők 99%-a visszaszűkül, a vagina kifejezetten rugalmas szerv. A feleségem se tágult ki három gyerek után.

2020. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

7 és 8, hadd dontsem már el, milyen farok jó nekem, jó? Köszi 🙂

8, ha szülnék! de nem akarok, nem is fogok. Problem solved.

2020. dec. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!