Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el jobban azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el jobban azokat a kapcsolatokat ahol a nő idősebb 10-15 évvel, mint ahol a férfi? A 21.században ez még mindig ennyire nem elfogadott?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Látok olyan párt ahol a nő idősebb, minimum 10 évvel. Nem ítélem el őket. Inkább aranyosnak vélem.
2020. dec. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem a társadalmi elfogadottság zavar, hanem ismerem a férfiakat. Most tetszem neki negyven évesen, mert jól nézek ki "a koromhoz képest". De 10 év múlva már egy vénlány leszek mellette, bárhogy adok magamra és nem fogok labdába rúgni a fiatalabb lányok mellett. Na, ezt akarom én elkerülni és ezért nem ismerkedem nálam 10 évvel fiatalabbal. Pedig sokan rám írnak ebből a korosztályból.

Tudom, hogy negatív vagyok, de az a helyzet, hogy egy nő még mindig nem annyira felszínes, hogy zavarják a nála 10 évvel idősebb pasason a korosodás jelei, ha szereti. Fordítva viszont....jön a "szeretem a feleségemet, nem akarom elhagyni, de már nem vonz". Így keresik a szeretőt és az asszony sokszor még így is fiatalabb náluk.

2020. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
vannak kivételek azért, nálunk ismeretségi körben van egy házaspár, 16 év a nő javára. mikor 30 voltam, már akkor is azt hittem, hogy az a nő az anyja, merthogy még jól se nézett ki, cigizett, nem sportolt, nem evett egészségeset, szerintem a bőrápolást se vitte túlzásba. Aztán mikor a nő 60 lett, akkor összeházasodtak. a nő kifejezetten öregasszony volt már görnyedt háttal, ráncos képpel, rekedt hanggal, a viszonylag jóképű, sportosabb negyvenes férje mellett hatalmas volt a kontraszt. A pasi anyja jobban nézett ki mint ez a nő konkrétan.. Hát létezik szerelem is....
2020. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
#3 Ez már nem szerelem, hanem betegség. Szerintem. 16 év különbség mindkét nemnél sok.
2020. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Mindig idősebb (10-20 év) barátnőim voltam. A férfiak irígykedően néztek, sok nő pedig azért kezdett ismerkedni velem, mert kíváncsiak voltak, mit tudok, ha egy olyan nő mellett vagyok.

Egy valaki ugratott folyton e miatt. Aztán nem találkoztam vele vagy 15 évig, és kiderült,pár éve együtt él egy nála 10+ évvel idősebb nővel, és azóta se pia, se cucc, se cigi, sportol, diplomázik, jó melója van.


A környezetre meg ki nem xarik magasról? Az én életem, és abból csak egy van. Minek akarjak megfelelni egy rakás ismeretlen csicska senkinek? Nyugodtan teherbe vághatják az anyjukat! 2X!

2020. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el jobban, mint fordítva. Nekem betegesek a 10+ év korkülönbséges kapcsolatok, mindegy ki az idősebb.
2020. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. A nö úgy néz ki mint egy kiélt takarítónö, 57 éves. A férfi jóképü, izmos, 40 éves, letagadhatna 5 évet is. Mindenki azt hiszi az a nö az anyja. Simán találhatna fiatal korabeli nöt is. Nem tudo mi lesz velük 10 év múlva mert a felesége most is 65-nek néz ki. Konkrétan a srác anyja jobb formában van.
2022. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!