Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csábulok el sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csábulok el sokszor randin ha a fiún Karl Lagerfeld cipő van?

Figyelt kérdés

Vagy Gant poló van rajta.

Szeretem ha ízlésesen fel van öltözve.Ilyenkor kötetlenebbül beszélgetünk.Sokszor előbb lesz csók is.

Lányok így vagytok ezzel ti is?

Vagy nem nézitek ennyire a ruhákat?

24L


2021. nov. 6. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert nincs ízlésed
2021. nov. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

én csak az adidas kukira izgulok fel


78/L

2021. nov. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Ezeket az incel kamu kerdeseket azert irod ki mert merevedesi gondjaid vannak?
2021. nov. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
31%

Mi gátol meg abban téged, hogy megmosd végre a korpás fejed, hogy elkezd ápolni a bőröd, hogy mosd rendesen a ruháid, hogy elmenj venni legalább egy szett normális ruhát, amire SZERINTED mi nők bukunk és letedd a gonoszságot, rosszindulatot és tanulj némi humort?

Mert ezekből nálad hiány van.

Az összes incel akit ismerek, az mind büdös, igénytelen, korpás, hámlik a bőre és iszonyat rosszindulatú. Bottal sem nyúlnék ilyenhez.

Ezt magatoknak köszönhetitek.

2021. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

A Gant valami matematikai formula lehet, nem tudom.


Általában olyan ruhát veszek fel, ami illik a stílusomhoz, márkától függetlenül.

2021. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
12%
Van azért igazságalapja ennek, akár férfi írta a kérdést, akár nő. Egy 50 ezres cipő sejtteti a jólétet, anyagi bőséget. A csókokhoz/szexhez az anyagi jólét sejttetése is elég, amennyiben jóképű vagy.
2021. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
24%
Az én gyengém pl. a Tommy Hilfiger. Nem az ára miatt, hanem mert stílusra, minőségre nekem az jön be. Hogy turiból van-e az teljesen mindegy. Nekem is van egy csomó TH cuccom, szóval nem olyasmi, amit én magam ne engedhetnék meg magamnak, szóval nem extra elvárás. A Gant szerintem eggyel magasabb árkategória, a KL meg lakótelepiek viselete.
2021. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
17: Ami TH márkájú felsőt láttam úgy nézett ki, mint egy pizsamafelső. Ha neked ez stílus, akkor sajnálom.
2021. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%

Sznobikáknak sznobok.

Azért.

2021. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezért jó ide járni. Én azt sem tudom, hogy ezek micsodák.
2021. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!