Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli, magassarkút hordani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli, magassarkút hordani szerető hölgyek, nem gondoltok bele, hogy ez a lábbeli sokat ront a párkeresési esélyeiteken?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 13:05
1 2
 1/18 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Te gondoltál már bele abba, hogy az ilyen és ehhez hasonló balf-sz nonsense kérdések és megjegyzések sokat rontanak a TE párkeresési esélyeiden?
2017. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én már férjnél vagyok drága. De azért köszi, hogy aggódsz értem és a cipőmért!
2017. okt. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért rontana? Lelököd róla és meg is van a kiválasztott nő:)
2017. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ront rajta?
2017. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért rontana az esélyeiken? Pont hogy a magassarkúnak van meg az a klasszikus kitüntetett szerepe (és ez az egyik oka, amiért szeretik hordani), hogy instant képes kiszelektálni a guggoló mellszobrokat úgy, hogy csak a célcsoport jöhessen szóba, vagyis az átlagnál magasabb pasik.
2017. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A magas nők köztudottan nehezebben találnak párt, a magassarkú viselése pedig jó pár cm-nyi toldást eredményez. Ha egy nő imádja ezt a lábbelit és nem hajlandó megválni tőle, az a párkeresési esélyeinek a romlásával jár. Aki ebben a cipőben jár a nők közül - szó szerint :DDD - az nem gondol bele, hogy pusztán emiatt már sok potenciális pasit, randipartnert elveszít?
2017. okt. 14. 13:20
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy a szingli nők sikeres/sikertelen párkeresése a magassarkú cipőn múlik.


Ha csinos egy nő, akár még farmerhoz is vehet magassarkú cipőt, ha szoknyát/ruhát vesz pedig egyenesen kötelező, már ha nem olyan, amihez kifejezetten lapos sarkú cipő illik.

A nők lábát általában nyújtja egy magasabb sarkú cipő, és meggyőződésem,hogy a pasik kedvelik is ha egy nő, aki tud is benne menni, mert ez alap, ilyen cipőt vesz.

2017. okt. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 157 cm vagyok, még magassarkúban sem számítok magasnak, akkor miért rontana bármin is? :D Egy 180 centis nőnek mondjuk tényleg előnytelen...
2017. okt. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Miét, a magas nők nem vágynak +190-es pasikra? Aki 180 magas (ami női szinten már tényleg komoly magasság) egy magassarkúval sem lesz magasabb, mint 190. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a magas nők még csinosabbak magassarkúban (de ez a legtöbb +165-ös csajra igaz). Egy +190-es palit - aki odáig van a modellalkatú csajokért - meg nem fogja érdekelni, hogy most a csaj vele egymagas vagy 5-10 centivel alacsonyabb.
2017. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9 te tuti valami magas nő vagy, aki próbálja népszerűsíteni magát.
2017. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!