Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Aki valamelyik társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Aki valamelyik társkeresőről találkozott is élőben a kiszemelt hölgyel személyesen, és rosszesetben a hölgy kiábrándult, az hogyan zajlott le?

Figyelt kérdés

Pl. A hölgy kiosztotta, mert sportosnak írta magát a pasi és közben elhízott volt,


Írta szereti a kirándulásokat és a túrákat, közben otthonülős


Stb...



2018. ápr. 1. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max mosolyogva végig ülik és sose találkoznak többet :)
2018. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk azt nem értettem hogy minek hazudni, előbb utóbb kiderül az ellentéte.

Amúgy nem volt még semmi kiosztás, max annyi hogy amikor kerestem nem válaszolt vagy elmondta hogy mégse szeretne semmit, esetleg valami kifogást hogy megijedt és nem akarja elkötelezni magát. Pedig aztán tényleg ugyan olyan voltam mint amilyennek leírtam magam, lehet ez volt a baj :D

2018. ápr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A nők nem szoktak ilyenkor semmit se mondani, max valami homályos akármit, természetesen utólag, chaten. Randin végig mosoly, minden okénak látszik.

A legutóbbim magyarázata: "nem randin éreztem magam, és emberileg el vagyok veled, de nem randin". Az azelőtti, meg csak törölt a párjai közül, és eltűnt, ezt 5 perccel az után, hogy puszik, és a meghívás megköszönésével köszönt el tőlem, hogy "majd beszélünk".

2018. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
61%

Idézek, szó szerint: "Nem éreztem a kémiát..."

Mindezt 1,5 hónap intenzív, intelligens témákkal, némi szexszel fűszerezett beszélgetés után...

2018. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
A magyar nőkben nincs semmi egyenesség, gerincesség, ezért soha nem merik felvállalni nyiltan a negatív véleményüket, inkább hazudnak és elsunnyognak. :D
2018. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy! Csak nem akarnak megbantani!Miért jobb ha a pfadba mondják?
2018. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
A nő 10cm-rel volt alacsonyabb, mint ahogy írta. Legszívesebben pofán vertem volna.
2018. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

6-os:

Igen,bele a pofámba egyenesen a választ. Nekem már nem fáj, sőt tudom mire számíthatok általában a nőktől, a nagy büdös semmire, de lexarom. :D

2018. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm sok lánnyal találkoztam. Kb 17éve reggeltem először társkeresőre. Közben volt onnan összesen 3évnyi kapcsolatom és egy 4éves egy élőben megismert lánnyal.

Net őskorában nap alatt ment fel egy gyenge minőségű kép. De a lányok 70%a csúnyább volt élőben mint amilyennek leírta magát. Vagy ha volt fent képe általában sokkal jobb mint ahogy kinézett.Fúrcsamód kb 5% jobban nézett ki.

Sok lányt látok szórakozóhelyen,utcán,boltokban akik fent vannak badoon. Ők is kb ilyen arányban vannak.

Tudom ,nem ez volt a kérdés csak azért leírtam,hogy a nők is csalnak.

Nekem általában ha bennem csalódtak nem annyira fejezték ki. Csal bunkó módon 3-4napig sok dolguk volt. Legfurcsább eset.Elvittem a lányt egy szép helyre sétálni,kikocsikáztunk. De ő nem a tavas parkba hanem a környékbeli utcákba vette az irányt. Hmm mondom ok legyen,hátha ott kevésbé feszélyezett,csók ölelés..mehet. Hát szavak se nagyon jötte nem hogy csók..:))

Elvittem vacsorázni,elment az idő a 20:10es buszt lekéste következő 22:50. Én komolyan akartam vele kapcsolatot,nem is gondoltam arra,hogy magamhoz invitálom első randin. Az étteremben úgy láttam jól érezte magát,hazafelé már csacsogott a kocsiban. Tényleg szép autóm volt.Gondolom bejött neki. Felajánlottam házig viszem. Nos szüleivel lakott. Kapujukban nem adta magát a csók de ott is nehezen búcsúzott,csacsogott, bemutatta a kutyáit melyik a szobája ablaka. Eldöntöttem következő randin rámenős leszek. De ő is eltűnt....értitek:ha nem tetszem mi volt az a kapuba,miért nem csak a buszmegállóig vitette magát?

2018. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem tetszettél neki, 99% állítom. Szerintem ahogy elvált tőled, fellépett tinderre, jött 1 jobb, még utánad, az is csavart kettőt a fején, s te mentél a levesbe. Tudod, nekik sosem elég, mindig a tökéletest akarják, s mire rájönnek nincs olyan, addigra 40+ az illető. Örök gyerekkor...
2019. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!