Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél nőként, ha bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél nőként, ha bejönne egy pasi, akivel párszor találkoztál és csak nagyon ritkán van lehetőség személyesen spontán összefutni, akkor is csak társaságban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Semmit, keresek mást
Várnék a következő alkalomra (akár hónapokat), amikor összefutunk
Megkeresném más módon (pl. közösségi oldalon)
Egyéb: kifejtem hozzászólásban
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóba elegyednék vele.

De vannak, akik inkább tekintettel szeretnek beszélni.

Amelyik komfortosabb, azt válaszd!

2021. okt. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Jelöld be fb-n és ha vidszajelöl, szivezd be az utolsó prof képét. Ezután magátol fog írni. Ha nem ír, nem tetszel neki.
2021. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ilyen helyzetben vagyok. A 2.-ra szavaztam, de elárulom, nem hatékony. Nagyon nem. Senki ne próbálja ki!😂
2021. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alakítanám, hogy "spontán" összefussunk valahol. Feltérképezném a "mozgását", a hobbijait, a baráti körét és keresnék rá alkalmat hogy tudjunk a "spontán" összefutás során kicsit személyesebb dolgokról (hobbi, szórakozás stb.) beszélgetni, kontaktot cserélni és kicsit kommunikálni.
2021. okt. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!