Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel lehetne kompenzálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne kompenzálni, ha egy férfi unalmas és elvont, feltéve, ha az anyagi helyzete sem kimagasló?

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen vagyok, ez a személyiségem része és az összes eddigi kapcsolatomat (2 kivételével, amikor csak nem a megfelelő időben találkoztunk) végigelemezve arra jutottam, hogy emiatt laposodik el minden kapcsolatom és hiába teszem meg a nőért azt, hogy elmegyek vele olyan helyekre, amit ő szeret, az egész olyan semmilyen lesz. Eleve szűkszavú vagyok, sokat beszélni csak azokról az elvontnak tartott témákról tudok, amik foglalkoztatnak, így úgy érzem magam, mint valami kötelező ünnepségen. Ha ezt elfogadja, akkor akár még jól is elsülhet, de általában mindig felteszi azt a kérdést, ami az utolsó szög a kapcsolat koporsójában: "Mire gondolsz most?" vagy másik változatát, a "Mitől vagy szomorú/feszült?" és olyankor előjön a racionális énem és válaszolok a kérdésre és nem tudom úgy megválaszolni, hogy ne sértődjön meg rajta, pedig nem akarom megsérteni, csak én nem élvezem az adott szituációt.


Kívülről megkapom azokat a tanácsokat, hogy keressek hozzám hasonló beállítottságú lányt, de nagyon ritka az ilyen lány és az is kell, hogy szingli legyen és tetszem neki én is.


Az anyagi helyzetemet azért említettem, mert bár dolgozom meg van megtakarításom is, de annyira nem megy jól, hogy 20-30 ezres ékszereket meg drága ruhákat vegyek a páromnak meg wellness hétvégékre és fine dining éttermekbe vigyem rendszeresen. Mert olyan akadt volna több is, aki el lett volna velem, csak ezeket elvárta volna, hogy megkapja. Nem sugar kapcsolat, csak a kapcsolat közben kezdett el finoman célozgatni rá, hogy nem bánná, meg mikor mentünk valamerre és asszociált rá, hogy itt volt, itt is volt, ide gyakran járt egy időben... Szakításnál (amikor dühös és őszinte az ember) meg megkaptam, hogy én milyen unalmas vagyok, velem csak olcsó programokat lehet csinálni mert gyűjtögetek és nem élek és úgyse leszek soha gazdag meg úgyis lakásom se lesz meg a befektetéseim is beállnak majd a földbe figyeljem meg, míg ő inkább élvezi az életet.



2021. nov. 8. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szivesen kezdek ilyen ferfival....mert tenyleg unalmas, és jobban szeretem az izgalmas programokat, de bizonyára van olyan nő, akinek ez megfelel, csak ne a felső polcról válogass
2021. nov. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Takarékos nőt keress!
2021. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kinek mi számít izgalmasnak. Nekem nem attól lesz valami izgalmas, mert sokan csinálják és lehet vele menőzni meg feltölteni a fotókat a közösségi médiába, hogy itt wellnesseztünk meg ezt meg azt csináltuk és vadászni a lájkokat.


Nekem izgalmasabb, mikor természetközelben vagyok, mikor elvonulok a párommal nyugiban, még a Balatonon is azokat a részeket keresem, ahol nincs tömeg-nyomor. Nekem izgalmas tud lenni egy könyvet olvasni, izgalmas tud lenni otthon is filmet nézni, nem kell bezsúfolódnom egy moziba, mint a heringek, meg tudom állítani, hogy kimenjek kaját csinálni, vissza tudunk nézni utólag jeleneteket. Szeretek újdonságokat is kipróbálni, de annak nem látom értelmét, mikor a zöldséggel feldíszített két falatnyi kimondhatatlan nevű valamit 5-10 ezer forintokért adják el, főleg, hogy egyébként töredékéből elő lehet állítani, csak a hype meg a körítés adja a magas árrést.


Nem látom értelmét megbeszélni, hogy ki mit mondott kinek, melyik celeb hogyan éli az életét és mikor valaki a munkájára vagy családi kapcsolataira panaszkodik is önkéntelenül előjön belőlem a pszichológus illetve pályaválasztási coach és mikor sokadszorra panaszkodik, az idegesít és egyre taplóbb módon fejezem ki magam, mikor tizenötödszörre kell ugyanazt a faék egyszerűségű dolgot elmondanom, ami akarat kérdése, nem tudáshiány vagy képességhiány.


Ez nem azt jelenti, hogy ne lennék érzelmileg támogató, csak a menthetetlen emberi hülyeséggel kapcsolatban vagyok intoleráns. De nem nézek le senkit, segítőkész vagyok, ha látom, hogy a másik is akar tenni önmagáért, akar fejlődni, csak már valahogy egyre jobban kezdek kiégni, minél több emberben csalódom, hogy csak mondogat dolgokat, mit kéne, hogyan kéne, de nem cselekszik, nem tesz önmagáért.

2021. nov. 8. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok nőként, és nekem is nehéz volt olyan párt találni, aki nem a facebookon meg az instagramon éli az életét, hanem a valóságban él, természetközeli programokkal, csendes-kettesben elvonulásokkal, kirándulásokkal, közös pihenéssel, könyvekkel, néha egy-két "kimenős" programmal, mint mozi, színház. Én is megkaptam az előző kapcsolatokban, hogy unalmas vagyok, és sokáig el is hittem, hogy tényleg velem van a baj, míg végül találkoztam a mostani párommal, akivel teljesen ugyanolyanok vagyunk, nincs igényünk se különösebb szórakozásra, rongyrázásra, amúgy is mindketten inkább introvertáltak vagyunk, ugyanazokat a dolgokat szeretjük - így tökéletes minden.

Szóval szerintem ne a kompenzáláson gondolkodj, mert nem kell kompenzálnod - te ilyen vagy és kész. Csak a megfelelő partnert kell megtalálni, akár társkeresőn így leírva a bemutatkozást, mint itt a kérdésben. Sok sikert!

2021. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es! Olyan piszok szerencsés vagy és teljesen igazad van!

Csak tudod 2021-ben és főként városokban hihetetlenül ritka az ilyen nő, mint te.

Kérdező veled tudok azonosulni, én is megtakarítok szép hozammal, tudtam is venni belőle házat vidéken csak fel kell újítani. Ne add fel az álmaid, de közben ne felejts el élni. Én is estem már ebbe a hibába. De az élet nem puccos éttermeket jelent. Kettesben valami őrültséget csinálni, világot látni, nevetni, élvezni a másik humorát meg jókat szeretkezni. Nekem ez jelenti az életet. Én is találtam már ilyen társat de minden megváltozott és vége lett.

2021. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, igen, gondolom, hogy nehéz hasonlót találni, én Pesten élek, és az itteni férfiak közt is borzasztó nehéz volt olyat találni, aki hozzám hasonló. Igazából pont akkor találtunk egymásra, amikor már kvázi feladtuk. Egyébként teljesen igazad van, én is pontosan azt várom egy kapcsolattól, amit írtál, ez tesz boldoggá, ebben érzem jól magam, számomra ez az élet. Remélem találsz te is újra olyan társat, akivel minden szuper, és a kérdezőnek is ezt kívánom.
2021. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ne legyél unalmas, mondjuk beszélj sokat, akár elvont dolgokról(de szerintem ez is csak max25-ig tetszhet egy lánynak, bocsi:) . Próbálj pozitív lenni, energikusabb.

Egy ismerősömnek egy pszichológus, mikor azzal ment hozzá, hogy ő csendes, úgy öltözik, ahogy öltözik, de nem szeretne változni, ám ez nem jött be azoknak a nőknek, akik tetszenek neki, kérdezte, most mit tegyen- azt a tanácsot kapta, hogy maradjon akkor ilyen. :)

Amúgy azóta sincs barátnője.

2021. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!