Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos, kövér lányok, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos, kövér lányok, nők! Ti szoktátok úgy érezni, hogy számotokra nehezebben jön össze a szex/kapcsolat, kifejezetten a súlyotok miatt? Vagy teljesen simán mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjatok magasságot, súlyt és kort is, illetve azt hogy amúgy vonzónak tartjátok e magatokat!


Előre is köszi!



2021. nov. 8. 12:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Szex az könnyen összejön, de a kapcsolat nagyon nem.

169cm/117kg/29N

2021. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
30%

Soha nem éreztem emiatt problémát.

160cm, 48-75kg, jelenleg 62kg 32 éves

2021. nov. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
16%

160/ 65/ 32


Soha nem volt gondom a pártalálással, pedig nagyon nagyok az elvárásaim, es ha valaki, csóró/gyereke van/nincs lakasa/autoja, az nálam azonnali kizarást von maga után.

2021. nov. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen ellehetetleníti a párkeresést. A kövér nő az annyira "vonzó", mint az alacsony férfi. Van pár fetisiszta, meg néhány ember, aki túllép ezen, de a nagy többség számára ez visszataszító.


Pontos fizikai paramétereket nem adnék meg, de 35 kg plusz van rajtam.

2021. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

60 kilót írnak kövérnek😂😂😂 Szerintem ezek kamu válaszok, mert valaki nem lehet ennyire buta. A BMI index szerint is teljesen a normál kategóriába tartoztok szerencsétlenek. Esetleg egy kis felesleg van rajtatok, de ezt normál testalkatnak nevezik. Kicsit illene tájékozódni is mielőtt kommentelünk feltéve, ha ez nem trollkodás.


163 cm és 56 kg vagyok, nekem nem volt a súlyom miatt problémám soha mindezek által, de van egy barátnőm ő ugyanilyen magas, mint én és 90kg. Szexelni mindig szexeltek vele a pasik, de komoly kapcsolatot sajnos 40ből 1 pasi akart, de valószínűleg ő is azért, mert kifejezetten ezek a testalkatú nők jönnek be neki. Sajnos a férfiaknak sokat számít a külső a nőkkel ellentétben. Egy nő tud olyan férfival komoly kapcsolatban lenni, aki külsőleg nem tetszik neki, de egy férfi nem.

2021. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem egyébként, mert én sportos, átlag magasságú férfi vagyok (176 cm), nem vagyok szénnégyúrva, de azért van egy egész jó formám… És leginkább a 160-170 cm közötti, 80-100 kilós nők jönnek be.

Akik ugyebár nehezebbek nálam, nem tudom hogy vajon ez számukra pozitívum vagy negatívum…


Ha nehézségük van a párkeresésben a súlyuk miatt (amit valahol sajnálok), akkor viszont szerencsés vagyok hogy őszintén az ilyen alkat jön be, mert akkor kicsit könnyített pályán indulok.

2021. nov. 8. 12:49
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
#5 A nőknek is sokat számít a külső, ne szórakozzunk már. Mindkét nem tagjai szeretnének vonzó párt, akihez kívül-belül vonzódnak. És ezzel semmi baj nincsen.
2021. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

#5: Tipikus testképtorzítás, az emberek többségében benne van (a férfiakban is, csak ott a 170 centis érzi alacsonynak magát, a 155 meg ha nem lett öngyilkos, akkor Napoleon komplexust épít magára és kompenzál).


Szóval akin van egy kis felesleg vagy simán csak endomorf testalkat az már magán kívül van, hogy ő kövér, meg már társkeresőn is előre figyelmezteti a leendő randipartnerét, hogy ő túlsúlyos. Aki meg zsírdisznó az meg ugyanúgy kompenzál és még ha kapja az ívet is "picit molett"-nek jellemzi magát vagy egyenesen nyomja a kövér büszkeséget úgy, hogy már huszonévesen számos egészségügyi problémával szembesül a túlsúlya miatt, de hát ő szeret enni... Ez az egyetlen öröme az életben. Mozogni meg utál.


Egyébként adom az első kettő válaszolót, szexet nagyon könnyű találniuk, még Pumped Gabo vagy VV Christofel típusok is meghúzzák őket, csak nyilvánosan ne kelljen velük mutatkozni.

2021. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a normál és a molett határán mozgok, arányosan oszlik el (mell, fenék, comb). Sokak számára ez kizáró ok, de még mindig bőven akad jelentkező szexre is, kapcsolatra is. Válogathatok és válogatok is. Lehet lepontozni. 😉
2021. nov. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolat könnyen összejön, nincs vele gondom, de párkapcsolat nem igazán.

28/N

2021. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!