Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos, kövér lányok, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos, kövér lányok, nők! Ti szoktátok úgy érezni, hogy számotokra nehezebben jön össze a szex/kapcsolat, kifejezetten a súlyotok miatt? Vagy teljesen simán mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjatok magasságot, súlyt és kort is, illetve azt hogy amúgy vonzónak tartjátok e magatokat!


Előre is köszi!



2021. nov. 8. 12:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%

166/75


Mindig akadnak pasik. Nem adom le azt a szintet hogy legyen lakása, autója , diplomája , havi 1 milliója és legyen sportos - magas is.


Elofordul hogy pár hétig nem találok de aztán jönnek az ilyenek az életembe. Nem panaszkodok.


30/N

2021. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
#11 ment a jelentès a kamu miatt.
2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
45%
#8 -as leírta a tutit, hiába pontozzátok le.
2021. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként nekem egy darabig nem gond a súlyfelesleg egy nőnél.

Egy pont után kezd nagyon sok lenni. Nem voltam piszkafa de sosem súly alapaján válogattam.

Volt egy limit ami felett már nem ment egyszerűen.


Aki nálam nehezebb de alacsonyabb az nagyon nagyon sok. Volt akit finoman megpróbáltam lefogyasztani. Sok szex is benne volt.

Nem nem igazán volt rá hajlandó. Inkább keresett mást.


Másik probléma hogy egy bizonyos BMI átlag felett a szex is problémás. Nehéz fizikailag a nőhöz férni.


Egy bizonyos ponton mindenképpen muszáj ezzel foglalkozni mert nem csak kényelemről és lustaságról beszélünk, hanem életveszélyről is.

Kényes a téma igen. De fontos.


Nem kell mindenkinek piszkafának lennie félreértés ne essék.

Megfelelő helyeken igen kellemes a megfelelően kipárnázott női test :)

Kifejezetten taszított is mindig az ilyen nagyon vékony nő típus. Ha oldalt áll nem látod.


Párkapcsolati oldalról meg szerintem nem jó ha mérlegeléssel indul a dolog. Nem az a lényeg hogy van -e felesleg és ha van akkor hol és mennyi :) Lényeg hogy dobjam el az agyam tőle és kész. Nem csak az ágyban értelem szerűen. Legyen egyénisége.

2021. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A kis pöcsömmel vannak fizikai korlátok maradjunk annyiban. Nem vicces ha nem férsz hozzá...
2021. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Szex és párkapcsolat is könnyen összejön.

165 cm, 85kg.

2021. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

170cm, 95kg, 35 éves nő vagyok. Elvalt, 2 gyerekkel.

Rengeteg szex kapcsolatom volt. Nem is akartam többet. Imádtam azt az időt 😅

De férjet is találtam, szóval nem lehetetlen. A férjem is olyan pasi, akinek a husis csajok jönnek be.

A kisugárzásom nagyon jó, hamarabb bepasizok, mint a 2 évvel fiatalabb testepítő hugom 🙈

2021. nov. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#17

Detto!

Hugom gyönyörü szép, sportos, karcsú, mégis alig talál pasit.

En 70 kg vagyok, férjnél, (és nem egy csődtömeg, csóró luzer az illető)

2021. nov. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

162/75/44 Amikor tavaly 60 kiló körül voltam, rendszeresen edzettem,jól néztem ki önmagamhoz képest (én nem tartom magam különösebben vonzónak, nem vagyok szép sem) akkor is csak megdugni akartak a pasik. Elváltam, fiatalon nagy szerelem volt a házasságom, ott kicsit volt zavaró az ingadozó súlyom (55-80 ig minden volt)

Most viszont találkoztam egy olyan férfivel, aki eddig mindig a vékony, kis mellű nőkért volt oda, de engem konkértan imád így, ahogy vagyok. Azt mondja, nem bánná nyilván, ha lefogynék kicsit, de inkább azért, hogy ne legyek szégyenlős és ne takargassam magam. Ő így imád ahogy vagyok. (Ő 174 cm és 67 kiló)

2021. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Simán megy nekik, ezt látom a környezetemben.

Nekem bezzeg... 170 cm, 48 kg, 30 év, és 7,5 éve még szex sem, mert még arra is csak siralmas alakoknak kellenék, de még azoknak is csak jobb híján, ló helyett szamár alapon.

2021. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!