Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valamikor is társadalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamikor is társadalmi probléma az incel kérdés, vagy ez csak egy szokásos dogma és ezzel áltatják magukat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

A kérdés úgy értelmezhetetlen, ahogy van.

Nincs incel kérdés. Az van, hogy veled nem áll szóba senki. Ez nem társadalmi probléma, hanem magánügy.

Van rá megoldás, úgy hívják, hogy prostitúció. Olyan nőt és olyan gyakran dughatsz, ahogy kedved tartja. A kínálat végtelen. A megfelelő összegért azt is elhiteti veled, hogy szerelmes. Vagy bármi mást, kedved szerint.

Milyen megoldást vársz még?


Azt értem, hogy erre nincs pénzed. Erre sincs. Mivel sok munkával is csak xarul tudsz keresni. Mint rajtad kívül sokmillió másik ember. Látod, EZ már társadalmi probléma. TE mit teszel, hogy megoldódjon?

2021. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1


Vehetnél nyelvtan leckéket azon belül is szövegértést, mert szerintem a "szokásos dogma és ezzel áltatják magukat" szövegből leszűrhető (mivel egyes szám harmadik személyben utaltam rájuk), hogy én nem azonosítom magamat velük és nem vagyok incel..amúgy nő vagyok.

2021. máj. 28. 23:02
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én azt gondolom, hogy az emberi ösztönöket nem lehet felülírni, az emberek nagy többsége előbb-utóbb mindig fog párt találni magának (akár komolyat, akár csak szexre), úgyhogy az incelkérdés mindig egy viszonylag apró kisebbség problémája fog maradni.
2021. máj. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

"Van rá megoldás, úgy hívják, hogy prostitúció. Olyan nőt és olyan gyakran dughatsz, ahogy kedved tartja. A kínálat végtelen."


Igen, csak az dugás lesz, és nem szeretkezés. Szerelmet, valódi figyelmet és ragaszkodást nem lehet pénzért venni.


Az inceleket nem megvetni kell, hanem fel kell rá hívni a figyelmüket, hogy nekik önértékelési zavaraik vannak, amiről nem feltétlenül ők tehetnek. Nekik az kell, hogy megjavuljon az önképük. Azért ebben az országban nem nehéz úgy felnőni, hogy érzelmileg elhanyagolják az embert, és mondjuk az iskolában is megalázzák. Ennél több nem is kell nagyon ahhoz, hogy valakinek annyira sérüljön az önképe, hogy ne tudjon csajozni. Ezeket a traumákat sokszor nem vesszük elég komolyan, pedig pár ilyen gyerek- és kamaszkori dolog egy életre megnyomoríthat egy embert.

2021. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

Én attól félek, hogy előbb lesz itt nagyon komoly erőszakhullám és polgárháború, ha Fekete Afrika, az indiaiak és a kínaiak elindulnak, ahol TÖBB MILLIÓS férfitöbblet van a fiatal (harcképes, szaporodóképes 50 alatti korosztályban), de a liberális mainstream média a végsőkig tagadni fogja a problémát.


Amúgy akinek esze van (és látta az 1976-os Network című filmet, meg olvasott esetleg Orwellt is) pontosan tudja, hogy ez a nagy-nagy demokratikus szabadság egyre inkább a Truman Show nevű Jim Carry vígjátékra hasonlít, igazából a szabadság ILLÚZIÓJA van meg és ez addig stabil, amíg a többség manipulálható a medián keresztül. Mert akkor a kisebbségnek kuss van és a kisebbség többsége (az értelmesebb) is belátja, hogy az ellenállás hasztalan. A maradék meg olyan ostoba, laposföldhívő kategória, hogy nem veszélyezteti a mindenkori hatalom integritásását.


Amíg ez a status quo fenntartható, a demokrácia sokkal hatékonyabb, mint bármilyen diktatúra, ahol a hatalom nyílt és valós és a szabad választásnak még az illúziója sincs meg.

2021. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs incel kérdés. Mindig is voltak, akik nehezen, vagy egyáltalán nem találtak párt maguknak. Csak régebben venkusasszonOknak és agglegény élnek hívták őket.
2021. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

" Az van, hogy veled nem áll szóba senki. Ez nem társadalmi probléma, hanem magánügy."

De ha sok emberrel nem állnak szóba, akkor már a társadalom jelentősebb részét teszik ki. Azok az emberek, ha nem érzik jól magukat a társadalomban, akkor léphetnek a társadalom ellenére. Tehát azok a problémák, amelyekkel a társadalom nem törődik, az növekedhet, és visszahathat rájuk. Iszonyat sok ilyen probléma van, bár félek, hogy ha incelek érdekében elkezdenek mozgalmak indulni, akkor az is szélsőségessé válik és csak rontja maguknak az inceleknek a helyzetét.


Bár ahogy elnézem, MGTOW nem tűnik rossznak eddig, se a Red Pill, jó dolgokat mondanak, kivéve a pár szélsőséges emberkét, akik nőgyűlölők.


Én foglalkozok inkább univerzálisabb dolgokkal, amik mindenkinek a "kérdését" javítják és segítik, és azokat terjesztem/terjeszteném. Tehát nem RASSZIZMUS, meg INCEL kérdés lenne, hanem "élet kérdés", ahol nincs elkülönülés, nincs senkinek a hibáztatása, nem lehet eltorzulni, hanem csak egy egységesség van. Én inkább nem tenném incelek dolgait a mainstreambe, mert ha valami oda kerül, akkor nagyon torzzá válik, ahogy említettem.

2021. máj. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Lesz, de a hozzád (és hozzám) hasonlókat nem akarom látni a lövészárokban. Hagyjuk csak az elégedetlen 7/10 félmodellekre a problémát, akik nem találnak maguknak nőt. Lassan készítheted be a popcornt.
2021. máj. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok. Figyelj, nyelvészkém, ez a mondat, amit kérdésnek szánsz, még mindig értelmezhetetlen. Ki áltatja magát, mivel, és tisztában vagy-e a dogma szó jelentésével?


Aki megoldást követel az incel kérdésre, az meg is indokolta, hogy miért lett incel. A nőket és/vagy a szexet nem lehet szétosztani, mivel egyik sem tárgy.

De ha szeretnél, játszhatunk egy játékot. Stephen King, Végítélet c. könyvét olvasd el, és utána érvelj, hogy miért halt meg Harold szűzen.


Mondjuk azt nevezhetjük társadalmi problémának, hogy egyre többen tárgyiasítják a nőket, egyre többen csak kihasználják őket, hogy szexhez jussanak, ebből kifolyólag egyre több nő választja a szingli életformát, és önként vállal inkább cölibátust.

2021. máj. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azt akarja mondani, hogy az incelek áltatják magukat ezzel, és ugyebár azért dogma, mert nem fogadnak el se bizonyítékot se logikus érveket, csak a saját hitüket.
2021. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!