Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki többgenerációs melós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki többgenerációs melós család sarja, az jobb ha meg se próbál feljebb kapaszkodni a társadalmi ranglétrán és magasabb kasztok-beli nőkkel ne is ismerkedjen?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy. Én "melós család" sarja vagyok, nekem lett először diplomám, ha nem is valami komoly. De attól még a családom "melós". A feleségem "magasabb kasztbeli", ha ezt arra érted, hogy értelmiségi család+jobb anyagi helyzet. Nálunk ez sosem volt gond, de mindig látták rajtam, hogy szorgalmas vagyok és jószándékú. Szerintem ne gondolkozz kasztokban, akármennyire is sokan érvelnek ilyesmivel itt a gyk-en.
2021. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi ésszel ne is.
2021. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi van? kiderült , hogy apàdnak sem volt nője?


😆😆😆😆😆😆😆😆

2021. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha te magad is csóró melós vagy, úgy sem lesz lehetőséged a környezetedben "magasabb kasztból" származókkal ismerkedni, ennek semmi köze a nemekhez.

Egy csóró tescos takarítónőnek sincs esélye bankárokkal, politikusokkal meg egyetemi oktatókkal ismerkedni.

2021. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, de miért kell rajta viccelődni? Kiolvasható a kérdésből, hogy frusztrálja a helyzete.
2021. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Azért egy kis fejlődés (nőktől függetlenül!) sosem árt...


Tudod, jobb egy új BMW-ben sírni, mint egy régi Suzukiban.

2021. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5 elmondom

Ennek csupàn az az oka, hogy hétről hétre felteszi ugyanazt a kèrdèst, eleinte én is komolyan vettem, de màr egyszerűen nem megy. Sajnàlom.


Inkább titeket sajnàllak, hogy mèg ti is komolyan veszitek


Az egyszerű melós kèrdèseire nincs se jó vàlasz, meg úgy egyàltalàn vàlasz.


Melós te meg gyere holnap is , csak rakj mèg bele pàr új szót, amit a héten tanultàl

2021. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na de a melós család sarja mi? Első generációs értelmiségi vagy melós? Azért az rohadtul nem mindegy :).
2021. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7, én az 5-ös vagyok. Szerintem ezt így nem lehet megállapítani, engem is trolloztak már le, pedig teljesen komoly és számomra fontos kérdést tettem fel. Ha mégis troll, még akkor is kibontakozhat értelmes beszélgetés.
2021. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jakab Péter kedvelne téged kérdező.
2021. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!