Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők vagy akár férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők vagy akár férfiak többsége elvárja a kapcsolat alatt azt hogy folyamatosan (leginkább értelmetlen) chat-elésekkel szórakoztassák?

Figyelt kérdés

Az ismerkedési szakaszon túl is elvárás sokaknál ez a borzalmas és teljesen bugyuta írogatas a másiknak?

Ismerkedéskor nyilván kell beszélgetni, de azon felül kit mennyire zavarna ha valakit irritál ez a fajta viselkedés?



2021. nov. 10. 10:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktunk nap közben kontaktolni messengeren, vicces képeket küldünk vagy annyit hogy hianyzol/szeretlek és pár szív. Minket nem irritál:D
2021. nov. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nem csinálok ilyeneket, csak fomtos dolgokat kommunikálok így
2021. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én alapvetően gyűlölök messengeren kommunikálni. A barátommal bőven elég, ha naponta egy pár szót váltunk, aztán telefonhívás során ténylegesen beszélgetünk, ha épp nem találkozunk. Akkor írok másoknak, ha épp valami mondanivalóm van és örülök, ha mások is így tesznek velem.
2021. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

"bruhuhuu, nem jott ossze a csaj, mert nem tudsz kommunikalni?"

Bár ide sem tartozik, de érdekes módon az írásos kommunikáció az erősségem tulajdonképpen.

De a ❤️❤️❤️szeretlek-imádlak❤️❤️❤️ mindez oldalakon keresztül ami bizony sokaknál felfedezhető ha belekukkantok a messengerezésükbe, engem megőrjítene az biztos

És az a gyanúm hogy sok nőnél meg alapelvárás az hogy ez a sokszor üres üzenetesdi ez folyamatos napi rendszerességű legyen, munkaidőben is ez menjen meg hasonlók.

Talán nem minden nőnek fontos ez, de túl sokat láttam ezt hogy elszigetelt jelenségnek lássam

2021. nov. 10. 11:27
 15/27 anonim ***** válasza:
76%
És megterhelő a szeretett embernek elmondani, hogy szereted?
2021. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Napjában többször, eléggé megterhelő lenne szellemileg

Mi értelme ezeket folyamatosan irogatni?

Bár úgy nézem nem valószínű hogy a többség ilyen, de sok ilyen ember is van, gondolom férfiben is

2021. nov. 10. 11:50
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én férfiként naponta többször mondom és le is írom a menyasszonyomnak, hogy szeretem. Ő is. Ez nem jelent problémát, sőt jó érzéssel tölt el. Nekünk ez is hozzátartozik a szeretetnyelvünkhöz. De szerintem olyannal kell összejönni, akivel egyezik ez a dolog is.
2021. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ilyen mentalitással az elején hogyan ismerkedsz velük ?
2021. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Egyik exemmel is ez ment. Szóra es szexre méltatott ugyan személyesen, két szex között onlinr meg le se sz.rt.
2021. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szellemileg megterhelő? Mondjuk igen, akit nem szeretek, azzal kapcsolatban igen, megterhelő. De én családtagoknak is megírom, mert miért ne?
2021. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!