Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiaknak miért muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiaknak miért muszáj folyamatosan idegeneket zaklatni?

Figyelt kérdés

Ezt a topicot nem azért hoztam létre, hogy válaszoljatok a kérdésre, inkább csak egy rövid "tájékoztatót" szeretnék mellékelni.


Amióta felköltöztöm Budapestre, folyamatosan szánalmasan kullognak utánam mindenféle random férfiak az utcán és ezt nem azért mondom, hogy játsszam az eszemet, hogy milyen jó nő vagyok - pont ellenkezőleg, nem vagyok egy modell típus, csak egy teljesen átlagos lány, ezért el sem tudom képzelni hányan szólítják le azokat akik mondjuk tényleg szépek.


Csak az előző EGY hétben történt esetek:


Vasútmegállóban át kellett szállnom másik vonatra, késésben voltam, sietek, leszállok a vonatról, nézelődök, hogy merről indul a vonat. Megjelenik egy csávó, hogy hello, honnan indul x településre a vonat? Mondom neki, hogy nem tudom, én y településre megyek, együtt odamentünk az egyik kalauzhoz és megkérdeztük honnan indulnak ezek a járatok. Válaszol a kalauz, elindulok a vonatom felé, erre a csávó utánam szól, hogy "bocsi, visszajönnél egy percre? Megadnád a facebookodat? Amúgy van párkapcsolatod?"


Nincs olyan épeszű lány a világon aki egy vasúti átszálláskor, 1 mondat ismeretség után, a vonat után rohanva megadja neked a Facebookját, hogy "ismerkedjetek". Nincs olyan lány a világon aki erre rá van szorulva vagy aki nem néz hülyének és szánalmasnak egy ilyen pasit.


A másik eset, egyik nap szállok le a buszról, ahogy leszállok, abban a másodpercben odajön egy csávó, hogy "szia". Ránéztem, nem köszöntem vissza, mentem tovább, de még ez sem tántorította el, jött utánam és mégegyszer megszólított, "szia, nincs kedved koncertre jönni?" Nem reagáltam, mentem tovább aztán békénhagyott, valószínűleg utánam még 0 lánytól megkérdezte, hogy nincs-e kedvük koncertre menni.


Ez csak annyi ami ezen a héten történt, de rengeteg hasonló esetet tudnék mesélni, ennél sokkal durvábbakat is, ahol már fogdosni is elkezdett az öregember a "szia, tudod mi ez a zene a másik utcából?" után, vagy olyat, amikor konkréten a munkahelyemen (pincérnő) kezdett el velem "ismerkedni" egy csávó és már szólnom kellett a főnöknek, hogy küldje el, mert feltart és nem tudom a sorban álló vendégeket kiszolgálni.


Hetente kb egyszer történik velem valami ilyesmi, úgyhogy ha ebből indulok ki, el se tudom képzelni hány ilyen csávó van aki ezt műveli.


Tudom, hogy a perverzeket ez nem érdekli és nem fogják abbahagyni, de nagyon nagy gondok vannak ha ennyi férfi van aki annyira nem képes normális szociális hálót kialakítani, hogy az utcán szólít le minden random létező random lányt. Ki*aszottul idegesítő, a "szia, van cigid buszjegyre" jellegű felkérésekkel együtt ezt már nagyon sok elviselni ilyen rendszerességel, egyáltalán nem normális amit sokan művelnek.



#utcai "társkeresés"
2021. nov. 10. 14:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes egy világ ez, az egyik percben azt olvasni itt - vagy bárhol, hogy "élőben kell ismerkedni", aztán utána rögtön ki is derül, hogy nem, az ugyanúgy nem működik, mint az online. Amivel amúgy nincs baj, csak akkor miért jönnek azzal sokan, hogy igen? Miért tartják fent a hazugságot?
2021. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/111 anonim ***** válasza:
20%
Pfú borzalmas életed lehet. Majd eljönnek azok az idők is amikor senki nem fog hozzádszólni akk meg az lesz a baj :D pár év, kibirod addig 🙋🏻‍♂️
2021. nov. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 A kérdező kommentje:

1.: Az élőben kell ismerkedni nem azt jelenti, hogy naponta le kell szólítani 10 random lányt az utcán, hanem azt, hogy iskolában, munkahelyen, baráti összejöveteleken, baráti társaságban, szórakozóhelyeken kell ismerkedni, a normális szociális élettel rendelkező emberek mindig így találtak maguknak párt, nem úgy, hogy elkezdték futószalagon zaklatni a nőket a buszmegállóban. Kérdezz körül az ismerőseid közül, hányan találtak maguknak úgy nőt, hogy a buszmegállóban odamentek, hogy "szia, megadod a Facebookodat?", biztos lehetsz benne, hogy egy ilyen sincs.


Ez tényleg teljesen egyértelmű, ha ezt ennyire nehéz elhinni és megérteni, akkor hidd el, veled van a baj. Az emberek többsége talál magának párt az iskolában / egyetemen / munkahelyen / különféle szórakozóhelyeken keresztül, ha neked ez nem össze, az azért van, mert nincs normális szociális életed, így esélyed sincs új emberekkel találkozni. A nők azonnal kiszimatolják az olyan férfiakat, akik lúzerek, amikor elkezdesz kullogni valami random nő után az utcán, 1 másodperc alatt levágja, hogy menekülnie kell.

2021. nov. 10. 14:15
 4/111 anonim ***** válasza:
31%

3.


Amit mondasz az igaz, de a stílus amivel előadod - iszonyú.

2021. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
17%

Tipikus képmutató kérdés. Mert ha meg nem kellenél senkinek, akkor meg az lenne a bajod.


Mellesleg, amikor arról vitázol, hogy mennyire vagy jó nő, akkor ezeket az őrült rajongókat előveszed, hogy te mennyi pasinak bejösz.


Szerintem inkább húzd meg magad ahelyett, hogy osztod az észt.

2021. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 A kérdező kommentje:
5: Sajnos semmi értelme nincs annak amit írtál, te is tudod, hogy igazam van. :( Jobb lenne ha megfogadnád amit írtam, mert semmire sem fogsz menni azzal, hogy random lányokat zaklatsz. Minden lánynak azonnali red flag, ha egy random csávó az utcán próbálja felszedni.
2021. nov. 10. 14:35
 7/111 anonim ***** válasza:
8%
csak nálunk magyaroknál van jelen ez a nem szólíthat meg senki engem szindróma mert zaklatásnak veszem ..
2021. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
16%
Csóriknak nem biztos hogy van máshol lehetőség ismerkedni :(
2021. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
88%

"Kérdezz körül az ismerőseid közül, hányan találtak maguknak úgy nőt, hogy a buszmegállóban odamentek, hogy "szia, megadod a Facebookodat?", biztos lehetsz benne, hogy egy ilyen sincs."


>Ezzel az érveléseddel az a probléma, hogy azért, mert egyesek rosszul csinálják ezt, még nem jelenti azt, hogy nem is lehet JÓL csinálni.


Nyilván nem feltétlenül azzal kell indítani, hogy adjon az illető elérhetőseget, de bizony lehetséges valakit felszedni a buszmegállóban is.


Én konkrétan a villamosmegállóban elegyedtem szóba egy nővel, aki nem is ment haza, hanem leült velem beszélgetni, aztán később még elkísértem egy ideig. És folytattuk máskor, amikor elhívtam egy találkozóra (el is jött, munka után!)


Nekem jelenleg sokkal egyszerűbb az utcán/buszmegállóban stb. szóba elegyedni egy nővel, mint társaságban. Azért, mert nincs tét. Ha visszautasít, több lehet nem látom. De társaságban, iskolában meg hetekig beszélhetnek róla.

2021. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 A kérdező kommentje:
7/8: Ez nem így van, én részben külföldön (Angliában) nőttem fel, ott még elfogadhatatlanabb ez a fajta viselkedés és ez kb. minden tőlünk nyugatabbra/északabbra lévő országban így van, déli / rosszabb kultúrákban gyakoribb ez, de ott sem azért mert a nőknek ez tetszik, ahogy a burkat sem azért hordják a legtöbben, mert ők így döntöttek....
2021. nov. 10. 14:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!