Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért igénytelenek a vidéki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igénytelenek a vidéki férfiak?

Figyelt kérdés
Rossz fogak, zsíros arcbőr, béna haj, alig fürdenek, cigi lóg a szájukból, isszák a sört utána meg böfögnek...

2021. nov. 10. 15:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Bp-en is vannak ilyenek bizonyos helyeken, nyugi.
2021. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha talponállókban ismerkedsz, ez a dolog sosem fog változni :D
2021. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
nem hinnem, hogy ez kifejezetten videki jelenseg lenne. inkabb altalanos. az igenytelensegre nincs magyarazat, egyazeruen ilyenek, ez megfelel nekik, ezen a szinten vannak megragadva.
2021. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Vidéken élünk, soha nem is költöznék városba, megbolondulnék kert és állatok nélkül, a gyerekekkel sem szúrnék ki, hogy csak játszótéren levegőzzenek. A férjem és az összes ismerős férfi igényes magára, nem dohányoznak, szép a hajuk és a fogaik, kultúráltan táplálkoznak és bár a fürdést csak a férjem esetében tudom biztosra, de sosem éreztem büdösnek egyik ismerősömet sem…
2021. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
jaj szegény, hogy nehéz munka után nem próbál megfelelni minden férfi a hercegnőnek :D
2021. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Cigi meg a pia valóban gáz - bár ez a fővárosban is gyakori.


A "béna haj" akármit jelenthet - nem mindenkinek futja mesterfodrászra (és vidéken nem is mindig van), arra az egy napra amíg vissza nem áll a normál állapotba.


Alig fürdenek? Ezt honnan tudod? Vagy ez csak spekuláció volt? Én "vidéken" (agglomeráció) élek és naponta fürdöm, mert kellemes érzés maga a forró víz és a tisztaság. A legtöbb ismerős - vélhetően - szintén. Egyedül a kisebbség és az öreg alkeszek hanyagolják ezt.


A rossz fogak valóban kezelendőek.



A zsíros arcbőrről pedig az a régi Gálvölgyi-paródia ugrik be, amikor a munkások nekiállnak egymást ilyen reklámdumákkal dicsérni, hogy "Nézzed mán' a Jóskának a hajvégei milyen simák és nem is töredezettek!". Ez csak akkor gond, ha mellé az arc ronda vagy alkoholista-jelleg jár hozzá.

2021. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Én pont fordítva tapasztalom. Belpesti tömeg igénytelenebb. Vidéken max nem öltöznek ki, de a stílus városban gyomorforgatóbb
2021. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

mert akik elvárnak valamit az élettől és saját maguktól, azok nagy többségében már rég elhúztak. akik maradtak, azok körében meg az ivás a fő elfoglaltság, másra se igény, se pénz nincs.

legalábbis ha vidék alatt észak-magyarországot érted, akkor ez nagyjából így van.

2021. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert a fővárosban nincs fogatlan meg alkoholista igaz? :D
2021. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%

Valahogy a pasik nem annyira igényesek. Vagy éppen túltolják.

Egyszerűen ez annyira beléjük lett verve, hogy a melegek adnak csak magukra.

Van diplomás ismerősöm aki két napig hord egy alsót, hetente zuhanyzik, és mellé olyan lakása van, hogy csak pislogsz(és patyolat mellé a kecó), mert az egész pasi kb egy hontalan benyomását kelti. De többen is pl úgy öltöznek, hogy kell egy nadrág, és ami nadrágnak látszik az megveszik és annyi, hogy nem jó a hossza, bősége, fazonja az részletkérdés, nadrág, és nem is a címke miatt veszik, addig egy nő azért ezekre is figyel(ezért járnak a párjukkal vásárolni, én is elviszem, mint egy gyereket a férjem). Tisztálkodás, arc- és testápolás is tud érdekes lenni az esetükben. De nézd meg a gépüket, telefonjukat, kocsijukat, na azokra tudnak nagyonis igényesek lenni(és ezeknek a fordítottja is teljesen igaz, mert ezek csak az én környezetemben lévőkre igazak)

2021. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!