Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ezek igénytelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ezek igénytelenségnek számítanak egy nőn szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem járok körmöshöz, saját magamnak vágom le egészen rövidre (ujjam végénél rövidebbre) a körmeim, kezemet néha ki szoktam lakkozni, de akkor is csak bézsre vagy vajszínűre. Kozmetikushoz sem járok, naponta egyszer (este) letisztítom az arcomat arclemosóval, sminkelni nem szoktam egyáltalán, maximum tèlen használok ajakápolót kicserepesedés ellen. Hajam nincs festve, közepbarna színű, anyukám szokott a végéből vágni kb. évente, utoljára 7 éve voltam fodrásznál (nagyon nem olyan lett a végeredmény, amit szerettem volna). Megmosom heti 2-szer és kivasalom mosás után, ennyit csinálok vele. Ruhából és kiegészítőkből sincs annyim, mint egy átlagos nőnek, vannak alapdarabjaim (3 farmer, 1 elegáns nadrág, 2 ruha, 6 póló, 3 blúz, 6 hosszúujjú felső, 1 pár csizma, 1 sportcipő, 1 elegáns balerinacipő, 1 magassarkú, 1 szandál), azokat kombinálom egymással.
2020. szept. 1. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ruhákat keveslem, de egyébként nem igénytelen. Az igénytelen számomra a koszos, nem zuhanyzik rendszeresen, stb. Ez nem igénytelen, csak nem ad annyit magára. Nem kizáró ok.
2020. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem, egészen másra használom az "igénytelen" kifejezést.

Testrészeinket illetően teljesen természetes párti vagyok, se körömmel, se hajjal, se szőrrel nem szokott problémám lenni (sőt). Ezzel szemben viszont nagyon bejön, ha a párom változatosan, stílusosan, időnként merészen öltözködik, és nem mindig ugyanannak a néhány alapdarabnak a végtelenül unalmas ismétlődésében merül ki a megjelenés.

2020. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kihagytam pár dolgot: 1 bőrzseki, 1 farmerkabát, 1 télikabát,1 zakó, 2 pulóver. Fast fashion üzletekbe sosem járok, nagyon károsnak tartom azt a pazarlást, amit csinálnak, hogy 2 hetente jön az új kollekció. Csak akkor veszek meg valamit, ha valóban szüksègem van rá és ki tudom használni. Azért nem, hogy csak a szekrényben porosodjon.
2020. szept. 1. 12:19
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Jaa hogy Te vagy a kérdező. Akkor nyugi, semmi baj nincs veled. (#1 voltam).

Sőt, szerintem mi, normál (átlagos) férfiak inkább az ilyen nőket keressük.

Nyugi :)

2020. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem számít annak. A festett/műköröm kifejezetten taszító szerintem, a hajfestés fölösleges, bár vab akinek jól állnak akár furcsa színek (kék, zöld, piros stb).

Ruha terén is lehet igényesnek, nőiesnek lenni kevés cuccból is. Inkább legyen kevesebb, de normális ruhád, amelyben jól erzed magad és jól is áll neked.

2020. szept. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Csak nem vagy mű nő. Ez szerintem egyes férfiaknál előny. Egy kedves, természetes csaj.
2020. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

"Fast fashion üzletekbe sosem járok, nagyon károsnak tartom azt a pazarlást, amit csinálnak, hogy 2 hetente jön az új kollekció. Csak akkor veszek meg valamit, ha valóban szüksègem van rá és ki tudom használni. Azért nem, hogy csak a szekrényben porosodjon."

Itt nem a vásárlásról volt szó, hanem a vásárolt termékek felhasználásáról. Aki szeret változatosan öltözködni, annak nem fog a szekrényben porosodni. Amúgy fast fashion boltból elég költséges és macerás jó ruhatárat összehozni, nekünk többnyire outlet és használt ruha jön szóba (2-es voltam).

2020. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Költséges?? Szerintem pont, hogy olcsó, de pár használat után kinyúlik, kifakul stb. Régebben gyakran jártam Hádába, de darabáras üzlet árai is ott vannak már, mint egy nem használt ruháé, valamint ott is egyre több a fast fashion. Én inkább minőségibb ruhákat veszek nagyon ritkán (idén egy pólót vettem mindössze), amik időtállóak és sokáig, évekig tudom őket használni.
2020. szept. 1. 12:44
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Múló divatok kétes minőségű termékei túlárazva, én ilyennek látom a fast fashion boltokat, szóval igen, költséges. De nem szeretném nagyon elvinni a témát, magára a kérdésre már válaszoltam.
2020. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
A köröm rendben. Azért mert kezdem unni a nők körmös képeit. A fodrászhoz nem ártana 3 havonta eljárni. Nőknél egyszerűbb a hajvágás egy ollóval, de vannak más technikák is amivel a fodrász szebbé tudja tenni. Én is letudom itthon géppel tolni a hajamat, de kiritkítani, átmenetet készíteni, hogy ne legyen lépcsős, ezt csak a fodrász tudja. A ruhákat nagyon keveslem. A ruhák a sok mosásban tönkre mennek, megnyúlnak, megfakulnak. Erősen viseletesnek látszanak. Nem csak akkor kell a ruhát lecserélni, amikor már lyukas lesz. Póló, most a nyáron a meleg miatt volt, hogy naponta 2 szer cseréltem.
2020. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!