Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikeresnek látszó de csóró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeresnek látszó de csóró férfival randiztatok már?

Figyelt kérdés

Intelligens, érdekes munkát végez amiröl szenvedélyesen beszél, látszik hogy szereti amit csinál. Vonzó kívül belül.


De aztán kiderül hogy közel negyven évesen mindössze egy szoba bérlésére futja a munkájából.


Ez így olyan kiábrándító helyzet.



2021. nov. 10. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Én randiztam ilyennel csak huszonéves volt. Volt pénze, bár nem sok, csak mind elverte és adósságai voltak, meg nem spórolt kicsit sem. Jól öltözött, sikeresnek látszott.


Szerintem szuper, bele tudnék szeretni ilyen férfiba, csak a negyvenes nem a korosztályom.


Jelenleg én is ilyen vagyok, rám néznek és az ugrik be, hogy van pénzem. pedig csak ügyesen használom azt a keveset, ami van.

2021. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A sikert nem csupán pénzben mérik!
2021. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Igen, 200ezret keres, 80ezret lead anyunak, 20ezer a teloszamla, igy marad neki 100ezer 1 honapban.

Otthon lakik amugy, a csaladjaval, de nem sajat lakas, hanem albi(!)

39 éves...

19 éves kora ota dolgozik es 0 forint megtakaritasa van.

2021. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
kit érdekel kinek mennyi pénze van , aki nem a média meg a közösségi oldalakon szocializálódott az emberileg is megtudja közelíteni a kiszemeltjét .
2021. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a párom ilyen. Imádja a szakmáját, megélni is meg tud belőle, de sokszor éppenhogy csak jövünk ki a hónap végén, pedig nem veri el a pénzt hülyeségekre. Együtt élünk én még tanulok és amellett dolgozom részmunkaidőben, úgyhogy engem sem vet fel a pénz. Igazából nem zavar, megélni meg tudunk, egy kis spórolássa néha még extra programok és kissebb meglepetések is kijönnek egymásnak.
2021. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Osszejottem egy ilyennel. 27 éves volt. Egy szobát bérelt.
2021. nov. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Folyt: Én korán elvesztettem a családomat, nagy családi házban maradtam magamra nettó 70 ezres fizuval. Nekem ő így is dúsgazdagnak tűnt a 200 ezres fizetésével. Minek bérelt volna egész lakást, se kutyája, se macskaja, elég volt neki havi 40-ert egy szoba, de közben saját lakásra gyűjtött. Mondjuk 4 év alatt is csak pár százezret tett félre, abból vette az első ezer éves autóját, hogy hozzám könnyebben kijarjon. Olyan 1,5 év után osszekoltoztunk, onnan kezdve megszűnt a nagy szerelem. Levegőnek nézett a saját házamban. Amikor szakítani akartam 1 év múlva, nem engedte, elkezdte a visszahoditasomat. Voltak fura dolgai, amik nem jellemzőek egy szerelmes emberre, de nem vettem észre azonnal, mert azt hittem, azt érzi amit én. Utólag azt gondolom, baromira élvezte a rendszeres ingyen szexet, de nem volt belém szerelmes soha. Sajnos az anyagi gondjaim miatt nem tudtam kilépni, amikor erre rájöttem.

Hát ennyi. Egy ilyen embernél, mint ő, sose tudhatod, nem csak a lakhatását akarja-e veled megoldani. De nálam se tudhatja soha senki, nem csak azért vagyok még vele, mert egyedül nem tudom fenntartani a házat. Mondjuk azért nálam vannak jelei, mert sose titkolom, ha végeztem valakivel, onnan kezdve soha többé le se fekszem az illetővel. De eddig egy pasimat se zavarta, mert persze mindig ilyen csórókkal jöttem össze, akiknek nem volt hová menni.

2021. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb igazán sikeres ember nem mutagatja amije van, hisz nekik nem fontos kompenzálniuk semmit. Aki sikertelen, de annak akar látszani, hogy másokat átverjen, csak nekik fontos ez a magamutogatás.
2021. nov. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Ne a pénzéért szeresd

F43

2021. nov. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Alkesz vagyok, de ki nem az...
2021. nov. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!