Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, milyenek a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyenek a társkeresőkön a nők manapság? (Badoo, Tinder, Facebook társkereső) Lehet ismerkedni? Visszaírnak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 13. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Scammerek és át akarnak menni whatsapp -ra, hogy lehúzzanak.


Btw ti is tapasztaljátok ezt a jelenséget?

2021. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? "Scammerek és át akarnak menni whatsapp -ra, hogy lehúzzanak."
2021. nov. 13. 19:36
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég kezdtem el újra ismerkedni. Eddig egy kezemen meg tudom számolni hány olyan nővel találkoztam, akiben láttam potenciált. Szerintem pár éve jobb volt ismerkedni.


28/F

2021. nov. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Badoon senki, halott oldal, pedig nagyon nem vagyok ronda, lúzer pasi. Többit sajnos nem tudom.
2021. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De nem szépek a nők, vagy nem írnak vissza?
2021. nov. 13. 21:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Én egy ideig Tinderen voltam fent, ghostingolnak, nem válaszolnak vagy ha igen akkor elkuldenek valami szánalmas dumával. Badoo ahogy előttem is írták halott. Férfiként szívás online ismerkedni, mert a legalja csaj is teljesíthetetlen követelményeket támaszt. Élőben próbálkozz.
2021. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már nagyon rég társkeresőztem komolyabban, úgy 12 éve kb. de akkor nyomtam mindenfélét, chat.hu, páratlan.hu, freelove, stb. volt néhány találkozó, de semmi több, aztán kimentem külföldre, aztán abbahagytam a társkeresést. 28 éves koromtól nem társkeresőzök, most 38 vagyok. Ma viszont kíváncsiságból bele néztem egy-két oldalba, ahol lehet nézelődni egy kicsit reg. nélkül is. Két verzióval találkoztam a felhozatalt illetően: Vagy nagyon nem jöttek be, vagy olyanok voltak, akiknél a büdös életben nem lenne esélyem.
2021. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Friss vagyok a tarskeresozesben. Most vagyok 20 éves. Honnan tudjátok leszurni ha a csajnak magasak az elvarasai? Mire figyeljek?
2021. nov. 13. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8: Harvardon tanult, Alpokban síelt, Malibun iszogatta a koktélokat, az Eiffel-toronyban meg a Piramisoknál szelfizett, 3 nyelven beszél, Morgan Stanley-nél dolgozik, golfozik, lovagol, modellkedik és állatmenhelyen önkénteskedik... Esetleg még "From: (tetszőleges dunántúli város)" "Lives in: Budapest"


És nem 1-1 szempont, hanem úgy globálisan, összességében. Beleértve a stúdiófotó minőségű képeit.


Szinte nagyítóval kell keresni átlag nőket.

2021. nov. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A 9-esről az jutott eszembe, hogy amikor én tindereztem/FB-társkeresőztem, akkor összeszedtem a tipikus tömegcsaj ismertetőit, főleg, ami az Instagramot jelenti:

- kép a Sky Barból/Bazikika környéki drága borozóból,

- pózolás a tihanyi apátság téglafalán,

- pózolás levendula- és/vagy lucernamezőn,

- yorkie vagy pomerániai spitz birtoklása,

- wellness környezetben éppen a medencéből kiszállás lefotózva, az ég felé nézve, hátraomló hajjal,

- akiknek jobban megy, ahogy a 9-es is írta, koktél szürcsölése trópusi tengerparton, akiknek kevésbé, az ugyanez a Lupa-tónál.


Még volt 1-2 ismertetőjel, de már elfelejtettem. Tucat nők.

2021. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!