Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki használja a Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használja a Facebook társkeresőt? Mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Csak olyanokat fog kidobni akik szintén használják a társkeresőt vagy mindenkit?

2021. okt. 23. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyanokat dob fel, akik szintén használják a társkeresőt és nem ismerőseid.
2021. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó benne, hogy nem kell matchre várni, látod ki kedvel és viszont is működik. És mindez különböző fizetős funkciók nélkül.
2021. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aktivan nem hasznaltam, nem kerestem part rajta, mert van, csak meg akartam nezni, hogy nez ki a dolog. Szerintem jo, ha valaki kitolti a profiljat rendesen, akkor informativ, szoval alapvetoen bejott, ha kellene, hasznalnam.
2021. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
A pozitívuma az, amit #2 is írt. A negatívuma, hogy ha nem nézel ki jól, akkor felesleges időpazarlás, úgysem találsz senkit.
2021. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4: ez a többire is igaz.
2021. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott ismertem meg a barátomat, úgyhogy jó véleménnyel vagyok róla. Tényeg jó az, hogy egyből látod, ha valaki jobbra húzott.
2021. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Maga az alkalmazás és a működési mechanizmusa (látod, ki "tetszikelt") jó, nem tukmál fizetős szolgáltatásokat, kevés a kamuprofil.

Viszont a nagy büdös magyar valóság van fent rajta, ami nem az app hibája. De komolyan, a Tinder ahhoz képest Elittárs.

A felhasználók többsége (K-Mo.), szó szerint a putris cigány illetve a lecsúszott proli kategória. Én már kínosnak éreztem, hogy ilyenekkel vagyok egy ligában, ezért töröltem. De ismétlem, maga a koncepció nagyon jó.

33F

2021. okt. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez csak telefonra van egyébként?
2021. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7 A budapesti kinalat teljesen jo volt. Nyilvan nem mindegy, hol el az ember. De en (nokent, ferfit keresve) ugy tapasztaltam, hogy a profilok nagy resze teljesen vallalhato, normalis emberek, innen mar csak egyeni izles kerdese, kinek ki tetszik.
2021. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8: Igen, csak telefonon működik.

9: Azért itt is az van, hogy egy idő után már csak azok jönnek elő, akiket senki nem választ... illetve néhány naponként jön pár új tag. De ha sokat használod, akkor szembesülsz a valósággal budapestiként is...

2021. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!