Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszik el az extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszik el az extrém túlsúlyos nők,hogy tetszhetnek egy sportos,jóképű férfinak?

Figyelt kérdés

Engem csak a hatalmas méretű,180-200 kg körüli nők vonzanak.

Valóban szépnek,vonzónak tartom őket.Sajnos legtöbbször azt hiszik,hogy troll vagyok.Arról nem is beszélve,hogy hülyének néznek az ízlésem miatt.

Bizonygassam mindenkinek,hogy teljesen normális ember vagyok?

Miért akkora gond az,ha ilyen alkatú nőket szeretem?

Mit tegyek,hogy elhiggyék,valóban vonzódom hozzájuk?



2021. nov. 15. 08:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll. Nem én tehetek róla,ha egy nő nagyon kövér. Nem miattam lett az. Volt már ekkora kedvesem,hormonzavaros volt,azért hízott meg.

Nem tudott lefogyni,pedig nem evett sokat.

2021. nov. 15. 10:54
 12/13 anonim ***** válasza:
azért nem hiszik el mert 99% férfinak nem tetszik .
2021. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Más dolog ha van egy barátnője valakinek és 60 kilorol meghizik 75-re, és úgy is tetszik, mert nem csak az számít, de amit a kérdező ír az ilyen fetis.
2021. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!