Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire taszító nektek ha a pasi szereti az extrém dolgokat, spontán. pl ha úgy ébred reggel hogy délután csinál egy tandem ugrást 4000méterröl, vagy kipróbálja a gokartozást, vagy, lecsúszik egy drotkötélpályán, mert épp ahhoz van kedve?

Figyelt kérdés
Ez zavarna titeket ismerkedés során? Vagy ez már túl sok?
2021. okt. 6. 12:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
Nekem személy szerint tetszene. Hasonló extrém dolgokat én is csináltam már. 🙂
2021. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
1. Sok lány fél kipróbálni új dolgokat
2021. okt. 6. 12:33
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem taszító, de nem passzolnánk. Én még a jégkoripályán is félek, utálom ha nincs szilárd talaj a lábam alatt :D
2021. okt. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%
Kifejezetten tetszik, a barátom abszolút ilyen és én is.
2021. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezek nem úgy jönnek, hogy amúgy dolgoznia kellene, csak tesz rá, akkor abszolút élvezném. Az ilyen spontán ötletek a legjobbak. Mi párommal gyakran csinálunk hasonlókat, bár picit szervezettebben. Nem mindenhova lehet rövid határidővel beugrani, pl idén nyaralás alatt canyoning-olni voltunk.
2021. okt. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
nem létezik ennyire bipoláris ember, hogy hopp gondolok egyet, és kb megölöm magam
2021. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Azért nem tetszene, mert szerintem ennek valami pszichológiai probléma áll a hátterében
2021. okt. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
6 de létezik ilyen, én vagyok az élő példa! És nem tervezek meghalni, csak élni 😉
2021. okt. 6. 13:15
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

7


ja ezt mondom. Otthon van, hazament meló után és csinálna kaját. Aztán jaaa nem, kitalálja, azonnali felindulásból, hogy hmmm inkább kiugrom a repülőből.


Amúgy nem is lehet ilyen helyekre csak úgy időpontot foglalni, hogy te reggel kitalálod, aztán este meg csak rád várnak.

2021. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

8


neked valami komoly bajod van, ha így éled az életet és szándékosan veszélybe sodrod magad, mert ez éltet.

2021. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!