Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért fontosabb a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a nőknek hogy egy férfi külön éljen a szüleitől, mint a férfiaknak, hogy a nő éljen külön vagy ez már nem igaz?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 08:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez így nem teljesen igaz, mert ezer oka lehet, miért él valaki a szüleivel. Nekem saját lakásom van és nem tetszene ha a pasi csak be akarna költözni megtakarítás nélkül, minden nélkül. Jó lenne, ha neki is lenne valamije. Ha már a szüleivel él, rendes fizetése és abból megtakarítása, ahogy nekem is. (Már a 200 ezer is rendes fizu, ha valaki tanár, hivatalnok stb) De én már nem vagyok fiatal. Huszonévesen okés, hogy mindketten otthonról indulnak és közös albérletben kezdenek. Olyan szerintem nincs, hogy egy normális nő csak azért dobna ,mert otthon élsz. Ha tetszenél neki, nem érdekelné, amennyiben azt látja, hogy igyekvő vagy és önálló.
2021. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%

Azért, mert a nőnek továbbra is az a legnagyobb értéke, ha képes szülni és gyereket nevelni.

A férfinak meg ezt lehetővé kell tennie.

Ehhez meg fel kell mutatnia valamit.

2021. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

Külön élő férfi = jól keres.


Ez a nők logikája.

2021. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert ha a külön élő férfi albérletben van, akkor tuti hogy nagy pénzeket költ más lakására, és egy normál fizuból lehet, hogy alig jön ki a hó végén. Anyuka mellől könnyebb szórni a pénzt éttermekre meg szórakozásra, hidd el. Viszont az önállóság megfizethetetlen. Ha egy férfi mos, főz magára, takarít, rendben tartja, menedzseli az élete minden területét, beosztja a pénzt, tervez, akkor az nagyon-nagyon vonzó. Az, hogy anyuka mos főz rá és az összes fizuját elveri játékokra meg szórakozásra, illetve állandóan picsog, hogy normális keresetből nem lehet semmit csinálni, na, az nem túl vonzó.
2021. nov. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%
Elvárhatod amúgy te is, hogy a nő külön éljen.
2021. nov. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

Még hányszor fogod feltenni ezt a kérdést?

Minden héten van legalább kétszer.

2021. nov. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%
4-esnek teljesen igaza van.
2021. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

#4 "Ha egy férfi mos, főz magára, takarít, rendben tartja, menedzseli az élete minden területét, beosztja a pénzt, tervez, akkor az nagyon-nagyon vonzó"


mert a szülői házban ugye nincs mosógép, nincs tűzhely és nincs kosz szem? Ezeket otthon a szülő mellett képtelenség véghez vinni a te világodban?!

2021. nov. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Korosztálytól függ. Huszonévesen még hagyján, viszont aki 30 éves férfi létére otthon a mamahotelben tengődik, arról az a kép él, hogy nem vitte, és már nem is viszi semmire.
2021. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Én majd' 27 éves koromig otthon laktam. Egyetem után viszonylag közel volt a melóhelyem, otthon mostam, takarítottam, minden 2. kaját én főztem a családnak, rendbe tartottam az életem. Emellett a kezdő 200-as fizuból egy év alatt 1 milliót félre tudtam rakni, úgy, hogy normális cuccokat vettem magamnak, meg szórakozásra is költöttem. Nem jelentett problémát az akkori barátnőmnek mikor megismert, aki ráadásul másik városból költözött ide albérletbe. Miután összejöttünk, közösen folytattuk abba az albiba, amit ő kivett.

A mamahotel és huszonévesen otthon élés között van különbség. Az számít igazán, hogy milyen a személyiséged és mennyire céltudatosan, felelősségteljesen élsz.

A kérdésre válaszolva ez régről maradt felfogás, hogy a férfi tartsa el a családot. De ma már nem ennek kellene alapirányelvnek lennie, hanem inkább, hogy az anyagi biztonságot együtt teremtsük meg, férfirészről pedig az érzelmi biztonság legyen biztosítva. Szerintem a nők nagy részéről elmondható, hogy egy érzelmi biztos pontot keresnek inkább és felnőtt, felelősségteljes gondolkodást, mint anyagi javakat és státuszszimbólumokat felmutogató felszínes alakokat. Utóbbit terjeszti a sztereotípia sok helyen, de ez szerintem csak a nők jelentősen kisebb részére igaz.

2021. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!