Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési szempontból hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési szempontból hülye voltam, hogy huszonévesen végig egy saját lakásra spóroltam? 29/F

Figyelt kérdés

Átlagon felüli alkalmazotti fizetés és takarékoskodás miatt ott van a számláimon félretéve szinte egy lakás ára 29 évesen és a következő fél évben veszek is majd valamit. Azért is jött össze ez, mert direkt albérletben lakótárssal lakom, nincs kocsim, nem járok évente többször külföldre nyaralni, nem márkás ruhákban járok. Ez mellett a pénz egy része a tőzsdén volt korábban és ott is nyertem néhány milliót, az is előbbre vitte a dolgokat, bár a meglévő pénz 80%-a anélkül is meglenne.


Mégis egy marhának érzem magam sokszor, mert más ismerőseim, mnkatársaim, haverjaim, akiknek semmi félretett pénze/vagyona, viszont elköltik a legtöbb pénzüket autó fenntartására, nyaralásra, drága ruhákra, egyedül nyögnek egy albérletet, nekik általában több sikerük van a nőknél. Régen még oké nem számított annyira ez, mondjuk 25 éves kor előtt, de ahogy idősödik az ember egyre inkább, főleg hogy én se már 20 évesekkel ismerkednék. A legtipikusabb sztori, hogy egy nőnél ismerkedéskor hamar kikerülök a képből, amikor azt látja szerényen élek jelenleg. Nyilván ezeket nem mondom el ismerkedéskor, hogy mennyi félretett pénzem van a korombeliekhez képest vagy jövőre lesz lakásom. Azt viszont látják, hogy még nincs kocsim, albérletben élek lakótárssal, nem hordok drága ruhákat, nem járok évente többször külföldre nyaralni. Kérem aki csak a PC választ jönne ide beírni, hogy neeeeem, egy férfi elsőre látható anyagi körülményeinek egyáltalán a világon semmi (0%) köze a pártalálás sikerességéhez az inkább ne is írjon. Azért gondolom, hogy nem a kinézetemmel, vagy a dumámmal van baj, mert régen fiatalon 25 éves korom előtt voltak barátnőim és manapság is szót értek a nőkkel, nincsenek ilyen jellegű gondjaim.


2021. nov. 15. 11:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Oké, lesz egy lakásod 3X évesen.


És megérte? Nincs jó ruhád. Nem láttál világot. Nincs kocsid. Nem dugsz. Ez élet?

2021. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát ha már eddig vártál,akkor vedd meg gyorsan a kéglit,aztán hajrá,menjél

csajozni.. :-)

Nem baj hogy nem szórtad a lóvét,de ha emiatt nem ismerkedtél az

már baj.Minél később kezdi az ember,annál nehezebb.

2021. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ennek mi köze van a nőkhöz? Ilyen kondíciókkal a nősülésre is készülhetnél, még sincs csajod. Nyilván nem a saját lakás hiánya miatt.
2021. nov. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
A szelsoseg akarmirol is van szo, rossz. AZ ember nem azert el, hogy legyen lakasa. Idejottel 29 eves, mint egy marslako, veszel egy lakast es kozben nezegeted az embereket, hogy mit csinalnak meg mit jelent az, hogy elni. Es nem fogd erteni. A fiatal felnottkor a szorakozas, tapasztalatgyujtes, vilagnezet tagitasanak az idoszaka. Te meg huztad az igat a gyarban. Ettol beszukultel, es mivel az ertekrended megszilardult, mar nem is fogsz tudni ezen valtoztatni. Most 10 evig jathatsz pszichologushoz, hogy javulni tudj, majd 40 evesen elersz oda, hogy basszus mar rendben vagyok, de meg mindig nem eltem 1 percet sem. En felnottkent tamogatom a gyerekeimet, hogy eljenek es tapasztaljanak, lassanak minel tobbet a vilagbol, amig tudom tartani mogottuk a szuloi halot. Nyitott, ertelmes, sokat latott emberkent nem lesz gondjuk a lakhatas megteremtesevel es parkapcsolatok teren sem. Nem az a boldogsag forrasa, hogy minel tobb vagyontargyad legyen. Azok a nok, akik fakepnel hagynak, mert ninc semmid ugyanugy fakepnel fognak hagyni, amikor lesz lakasod. De erre mar csak akkor fogsz rajonni, amikor a gyakorlatban is megdol a teteled, hogy a nok a penz miatt ismerkednek.
2021. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%

hat pedig van egy rossz hirem: nem azert nincs csajod, mert nem egyedul laksz alberletben es noncs autod. ezek csak kifogasok, nyilvan mentalisan konnyebb feldolgozni, h a panz hianya miatt nem vagy vonzo, mint belatni, hogy csunya vagy es szar a dumad.


meg ha arrol lenne szo, h alberletbe nem akar neked szulni a no, akkor jogos lenne, de te gyanitom, meg a szexig se jutsz el senkivel, pedig szexnel aztan tenyleg csak a kulsod meg a dumad szamit kb. ne mondd mar, h OT TELJES EVIG kb csak azert nem volt senkid, mert mindenki elutasitott a lakas es auto hianya miatt. nevetseges. mas gond van veled, bar tudom, ezt faj hallani es egyszerubb lenne letudni annyival, h ‘hulye penzehes nok’.

2021. nov. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
Unalmas vagy, tele kifogásokkal. Ha van lakásod, ha nincs.
2021. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
1! Ha meg nem lenne semmilyen, akkor azt írnád, hogy "szórtad a pénzt mint egy felelőtlen gyerek, most ez élet, hogy 3X évesen is a főbérlő mondja meg, hogy felhozhatsz-e valakit veled együtt lakni?"
2021. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként kérdező a nő olyan mint a villamos, egyik elmegy jön a következő, a pénzed, vagyonod meg a tiéd marad.
2021. nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

En eleve le sem állok nőként olyan pasival, akinek nincs lakása!

(Igen, nekem is van)

2021. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

9-es Nőként kérdezem, hogy miért? Nekem is van lakásom, ha albérletben él, el és fenntartja magát, teljesen megfelel.

Az engem is zavarna, ha nem találja meg a porszívót, mosógépet, nem tud egy rántottát megcsinálni.

2021. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!