Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért hiszik azt, hogy a patriarchátus időszakában jutott volna nekik nő?

Figyelt kérdés

Pont a patriarchátus alatt volt jellemző igazán, hogy a gazdag, macsó férfiaknak 3-4 feleségük, vagy akár egy egész háremük is volt, a többieknek meg nem jutott nő egyáltalán. Igaz, hogy a nőnek nem sok beleszólása volt abba, kihez adják, de egy vagyontalan férfi nem tudta megvásárolni, és az apja is inkább egy "alfahímhez" adta akár sokadik feleségnek, mint egy olyanhoz, aki se megvédeni, se eltartani nem tudta volna.

Miért hiszik az incelek, hogy amíg a nő helyett más - jellemzően az apja - döntötte el, kihez adja, addig a szegény lúzereknek is jutott feleség/szexpartner? Nem tanultak történelmet?


2021. nov. 17. 09:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Az ő álomvilágukban máshogy nézett ki az az időszak - egy utópia volt, ahol minden pasi kénye-kedve szerint válogathatott :D
2021. nov. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
remenykednek szerencsetlenek, valamire mindig fogniuk kell a sikertelenseguket. aki nincs 180 centi az arra fogja, hogy alacsony, aki 198 centi, az arra fogja, h tul magas, akinek nincs autoja, az arra fogja, aki nem eleg izmos, az meg arra.. a kifogaskereses bajnokai.
2021. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
5%

Rohadjak meg ha értem ezt a vergődést, nem tudom ki a célközönsége a frusztráció okának, de hogy a kérdező is beteg, NAGYON, az biztos.

Vajon a kérdező min kaphatta fel ennyire a vizet, hogy nekiállt incelezni?

Vagy egy frusztrált, bojlertestű femináci, vagy valami 50 kilós kisfütyi, aki azt hiszi, erre buknak a nők.

2021. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Miért hisznek az incelek bármelyik baromságukban is?
2021. nov. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
20%
Ez így nagyon ostoba megállapítás. Ha Magyarországot nézzük tudjuk, hogy István király óta keresztény állam volt. A kereszténységben nem lehetett több feleséged, maximum ágyasaid mellé. A népesség elenyésző része volt jómódú, a legtöbben egyszerű jobbágyok voltak. Az apák nem a lányukét, hanem a család érdekeit nézte. Ha ehhez az kellett, hogy a szomszéd Pista fogatlan, büdös, keléses fiához adja a lányát, hát ahhoz adta. Azt is tudjuk, hogy abban a korban rendszeresek voltak a háborúk, ahol az asszonyok és leányok engedélyét nem kérték, mielőtt felhajtották a szoknyájukat. Valamint az a kifejezés, hogy incel nem létezhetett volna, mert a bordélyokban sokkal olcsóbb volt egy menetre nőt szerezni, mint most és mégcsak nem is kellett szégyellnie. Ha már a történelemre hivatkozol kérdező, legalább lennél tisztában vele.
2021. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Az incelek vergődését is jelentem, de ezek az incelkergető kérdések is ugyanarra jók, mint az ő kérdéseik. Provokálnak, trollkodnak, megölik a rovatot. Értelmük nulla. Minek csinálod? Azon kívül, hogy trollkodsz.
2021. nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
6%

Incel vagyok, de nem vagyok szűz. Az az igazság, hogy minnél régebbre megyek vissza az életembe, annál könnyebb volt csajozni. Az egyik oka ennek nyilván a korom lehet, viszont komoly változás nem volt a kinézetemben 20 éves koromhoz képest. (egyelőre csak félek, hogy lesz)


Másik lehetőség, hogy a nők és a párkapcsolati piac változott, ami jóval reálisabb. Ha jobban utánajárok, azt találom, hogy a hippi korszakban volt a legkönnyebb, azóta folyamatosan nehezedik. Talán mert a hippik kibontották a pezsgőt, ami szép lassan elapadt és nekünk már nem maradt belőle.

2021. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

"Az apák nem a lányukét, hanem a család érdekeit nézte. Ha ehhez az kellett, hogy a szomszéd Pista fogatlan, büdös, keléses fiához adja a lányát, hát ahhoz adta."

Akkor adta hozzá, ha Pistának legalább pénze volt mellé. De abban a mai incelek is egyetértenek, hogy ha egy férfi tudja vagyonnal kompenzálni a csúnyaságát, akkor nagy baj nem érheti.

Én most elsősorban a többnejűség időszakáról beszélek, ami az emberiség történelmének nagy részében jellemző volt.

"Azt is tudjuk, hogy abban a korban rendszeresek voltak a háborúk, ahol az asszonyok és leányok engedélyét nem kérték, mielőtt felhajtották a szoknyájukat."

Igen, nemi erőszak mindig létezett, de azt azért senkiből nem nézem ki, hogy azt az időszakot sírja vissza, amikor nagyjából büntetlenül erőszakolhatott meg nőket. Vagy túl naiv vagyok?

"Valamint az a kifejezés, hogy incel nem létezhetett volna, mert a bordélyokban sokkal olcsóbb volt egy menetre nőt szerezni, mint most és mégcsak nem is kellett szégyellnie."

Nem vagyok tisztában a mai prostituáltak árfolyamával, de egy alsó kategóriás szerintem ma sem kér vagyonokat. Ha pedig a férfi nem hirdeti, hova jár, akkor szégyenkeznie sem kell miatta, legfeljebb saját maga előtt, de azt intézze el magának.

2021. nov. 17. 10:28
 9/39 anonim ***** válasza:
25%
Én anyagilag kifejezetten jól állok és külsőre is jól nézek ki (aki nem hiszi annak képet szívesen küldök privátban), mindössze azért vagyok incel mert vannak gyerekkori lelki sérüléseim, traumáim, amiken nehéz túljutnom és emiatt sajnos zárkózott és csendes ember vagyok, illetve vannak gátlásaim. Pont, hogy régen azért lehetett volna már feleségem, mert egy nő nem azt nézte volna "ismerkedéskor", hogy milyen dumám van, vagy mennyire vagyok laza/beszédes/menő/felszabadult. Nekem csak ezek miatt van problémám az ismerkedéssel.
2021. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
6%

Pontosan ezt írtam én is. Ha érdeke volt, hogy Pista fiához adja a lányát, akkor hozzáadta. Ettől Pista fia lehetett a mai kategóriának megfelelő incel.


A többnejűségi korszakban is leginkább egy nejük volt, mert nem tudtak eltartani többet. Ugyanúgy szegény volt a társadalom nagyrésze.


A nemi erőszak abban a korban teljesen általános volt háborúk alatt. Egy csata után a katonának ez egy módja volt arra, hogy levezesse az indulatait és egy kielégült, nyugodt sereget sokkal könnyebb volt kordában tartani. Ugye az alapvetés itt, hogy az incelnek nem jut nő. Hát abban a korban a katonának, aki túlélte és fosztogatott jutott.


Nagyon sok gyerek volt fattyú, árva, akik nem tudtak máshogy megélni. Japánban külön jelenség volt, hogy a lányok a család adósságát így törlesztették.


Ajánlom a Vandálok regénysorozatot. A Hunok okozta népvándorlást dolgozza fel egy vandál törzsfő / törzs szemszögéből.

2021. nov. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!