Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért hiszik azt, hogy a patriarchátus időszakában jutott volna nekik nő?

Figyelt kérdés

Pont a patriarchátus alatt volt jellemző igazán, hogy a gazdag, macsó férfiaknak 3-4 feleségük, vagy akár egy egész háremük is volt, a többieknek meg nem jutott nő egyáltalán. Igaz, hogy a nőnek nem sok beleszólása volt abba, kihez adják, de egy vagyontalan férfi nem tudta megvásárolni, és az apja is inkább egy "alfahímhez" adta akár sokadik feleségnek, mint egy olyanhoz, aki se megvédeni, se eltartani nem tudta volna.

Miért hiszik az incelek, hogy amíg a nő helyett más - jellemzően az apja - döntötte el, kihez adja, addig a szegény lúzereknek is jutott feleség/szexpartner? Nem tanultak történelmet?


2021. nov. 17. 09:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
68%
Az inceleknek sose jutott nő.
2021. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként azok sem jobbak semmivel az inceleknél, akik röhögcsélnek rajtuk, meg gúnyolják őket. Szánalmas dolog ezen élvezkedni, képzelem mennyire egészséges élete lehet az ilyen embereknek.
2021. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
23%

32.


Az mondjuk feltűnő, hogy mindig az "utolsó előtti" gúnyolja ki az utolsót leghangosabban, és nem az első helyezett... Ennek pszichológiai okai lehetnek.

2021. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
2%

23: Így igaz. Amíg nem volt ilyen felkapott a Tinder meg az instagram, a facebook -ot meg csak bohóckodásra használták, tudtam találni nőt bármikor.


A kérdésre válaszolva: Azért mert így van. Az igazi patriarchátus idején csak az alsó 10% nem talált nőt bármikor, viszont ebbe már olyan dolgokkal lehetett bekerülni, mint az alkoholizmus vagy valamilyen valóban komoly fogyatékosság. Akinek a helyén volt minden az életben, annál az volt a kérdés inkább, milyen nőt talál.

2021. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%

Patriarchátus meg fura elméletek... Miért baj az, ha egy nő tudja, hogy mit akar és eszerint keres párt magának?

Szerintem inkább az a baj, hogy sok leány bántalmazva nő fel. Sértő megjegyzéseket kapva az apjától vagy más férfiaktól, akik nem tartják többre szexuális játékszernél/buta holminál, ezért az évtizedek alatt, amíg nővé érik, elhiszi magáról, hogy egy alfa-szerű tahónál nem is érdemel többet, jobbat, egy megértő, kedves srácot/férfit/hölgyet(?), aki talán éppen egy incel.


Ezért szerintem is az lenne a magányos férfiak/nők számára a megoldás, ha már az iskolában, de akár felnőttként is lenne lehetőség ingyenesen vagy becsületkasszával önismeretet és empátiát tanulni, hogy érzelmileg fejlettebbek legyünk és ne ragadjunk folyamatosan ártó kapcsolatokban, illetve mi magunk se váljunk elviselhetetlenné, hogy aztán senki se akarjon mellettünk maradni. Egy kicsivel több elfogadás és együttérzés csodákra képes és szerintem nem lehetetlen kivitelezni néhány soft skill képzést incelek számára. Ráadásul, ha nem is párkapcsolatok, de barátságok még kialakulhatnának a "diákok" között. Együtt furának lenni pedig már nem is olyan rossz.


Bocsánat, ha egy kicsit eltértem a tárgytól, de úgy gondolom, hogy felesleges a régi időket visszasírni, ha alkalmazkodással megoldhatjuk a problémánkat. Mármint, ebben a világban minden változik, folyamatosan alakul és az alkalmazkodás a túlélés kulcsa. Őrültség lenne, ha nem próbálnánk megváltozni vagy változtatni dolgokon azért, hogy boldogan éljünk.


Incelek, ha köztünk vagytok, kérlek válaszoljatok erre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2021. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

35: A tahó férfiak is elcseszik szerintem elég rendesen a női gondolkodást, mindig azt szoktam mondani, hogy például ha a férfi nem lenne olyan, hogy szétküldi a meztelen fotókat, vagy rib-ncozva él vele vissza az első veszekedéskor, akkor teljesen normális lenne, hogy a nők nem szégyenlősek.

Ehelyett a nők félnek és tárgyiasítva érzik magukat, a férfiak pedig félnek akár ránézni is lassan egy nőre, mert perverz disznónak érzik magukat már azért is, mert heteronak születtek.

2021. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

"voltak dolgos, szorgalmas, emberek, és földönfutó söpredék"



Ronda pofaval is lehet joeszu es szorgalmas valaki. Ezek az igazi ertekek, nem a lapatall....



37F incel

2021. nov. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 Simon Petrikov ***** válasza:
67%
Azért, mert például az 50-es években az USA-ban nem voltak háremek, és mert abban az időben/olyan környezetben valószínűleg másmilyen nevelést kaptak volna.
2022. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Simon Petrikov ***** válasza:
67%
Más nevelés alatt azt értem hogy ami felkészítette volna őket az akkor még jól működő ellátó szerepre. Előző voltam.
2022. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!