Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50 körüli pasik csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 körüli pasik csak szexet akarnak ?

Figyelt kérdés
Miért van az h nehéz 50 körüli pasit találni aki nem csak szexet szeretne, hanem esetleg komoly kapcsolatra is hajlandó. Ha fellépek társkeresore a 2. mondatuk h szeretem e az erotikát...stb. Akivel komolyan az életről lehetne -beszélgetni és nem a szex a téma nála az tű a szénakazalban. Már a társkeresore se megyek fel szívesen ez miatt .
2021. nov. 17. 12:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
Az 50 éves férfiak már túl vannak egy szar házasságon, amiben nem volt szex. Szerinted ennyi idősen mi más motiváció van? Kiélni minden vágyukat és addig kefélni, míg feláll a farok. Ennyi idősen már mindent elértek. Exnej, gyerekek, ilyenkor már csak az élvezeteknek él egy egyedülálló férfi.
2021. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak. Ugyanakkor engem 50 fölött sok olyan csalódás ért, hogy a nők szívesen összejönnének velem kapcsolatra (nincs is ez ellen kifogásom), de szexben meg sokan nagyon prűdek, maradiak, gátlásosak, stb. Ezért gyakori, hogy a pasik is igyekeznek kiszűrni, hogy e tekintetben ki milyen, megelőzve a csalódást.

Nekünk érett pasiknak is nagyon fontos a szex, de nem arról van szó, hogy csak azt akarunk.

2021. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

Meg ápolót akarnak.


AMúgy sokan normális kapcsolatot akarnak.

2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

*emiatt

A társkeresőn többségében csak kizárólag szexet kereső hímek vannak, akik közül a többség ráadásként foglalt is. És nemcsak az 50-es korosztályban. Inkább szexpartner kereső már az összes, mint társkereső. Nagyon nagy szerencse kell egy valóban normális kapcsolatot kereső ember találáshoz.

2021. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
49%

Erre a korra azért a többség rájön, hogy a szerelem egy idill, egy elképzelt álomkép, de a valóságban nincs. Egy részük továbblép és egy fokkal közelebb kerül az önmegvalósításhoz, a többiek pedig ezt teszik, amit írsz, kúrni - lehetőleg sokat, hogy megideologizálják önmagukat meg keresik kétségbeesetten, hogy mi az életben a boldogság, az öröm? Csalódottságot éreznek, mert a szex sem az önmagában. Szerelem pedig nincs, ezt sokan nehezen fogadják el.


Ráadásul ott lebeg a közelgő elmúlás, a teljes elmagányosodás érzése, amitől a többség FÉL.

2021. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4* ez pontosan így van. Kiszűrni ki a normális közülük iszonyatos sok idő és energia
2021. nov. 17. 13:10
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%

2-es tökéletesen leírta (nem is értem, kik pontozták le...)

Egyik félnek sem jó, ha elindul egy kapcsolat, kialakul a szimpátia, vonzalom, úgy néz ki, kapcsolat lehetne belőle... aztán kiderül, hogy mégsem illenek össze, pl a szex miatt. Jobb ezeket is előre tisztázni, és nem sérül senki.

2021. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen 50 éves férfi vagyok, de ahogy itt is olvasom, bennünket nagyon sok negatív kritika ér és valahogy a köztudatba ez marad meg.

Én azt gondolom, magamat is beleértve, hogy igenis vannak olyanok, akik normális kapcsolatot keresnek, de igen nehéz. A nőkkel sem egyszerű ennyi idősen!

Mint én is, aki pár éve van egyedül, hiányzik a napi erotika az életéből, de soha nem szoktam egy nővel történő beszélgetést a második mondant után a szexre terelni még akkor sem, ha a nő ilyen téren nagyon bejön nekem.


Társkeresőn elég vegyes a felhozatal. Ne gondolják a nők a saját nemüket kivételnek, mert ott is ez a felhozatal! Higgyétel el nekem, nagyon társkeresőn is nehéz hölgyet találni egy nomrális kapcsolatra!


A sok csalódás és a kudarc kialakít egy véleményt, de nem szabad általánosítani. Ezt csak azért írom Neketek, mert az én korosztályom és nemem van érintve ebben a kérdésben.

2021. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%
Valóban a 40 feletti korosztály komolytalan, ego nővelésre használják a nőket, szánalmas az ilyen férfi, persze tisztelet a kívételnek, remélem okyan is akad köztük.
2021. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!