Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony, duci lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, duci lányok miért írják társkeresőn hogy 190 körüli sportos férfit akarnak?

Figyelt kérdés
Ezek trollok vagy tényleg ennyire nincs önkritikájuk?
2017. júl. 27. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Alacsony vékony lányként írom ezt ki, troll e vagyok? xd
2017. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki azt ír ki, amit akar... az más kérdés, hogy kit talál
2017. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Linkelj már egy ilyet!
2017. júl. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Linket. :D 21/N
2017. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert mindenkinek megvan a joga, hogy kiválassza kivel akar, és kivel nem akar párkapcsolatot
2017. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Azért, mert olyan pasira vágynak.

Szíve joga, hogy kivel akar együtt lenni. Az más kérdés, hogy talál-e olyat...

Mondjuk én ezért tartom hülyeségnek a társkeresőt. Lehet, hogy valakinek egy 195 centis, kigyúrt test az ideálja, a valóságban mégis egy 180 centis átlagosba szeret bele. A társkereső meg csak az ideálnak ad esélyt, senki másnak.


21/L

2017. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Eddig terjed a nők által állandóan mantrázott "suba subához" elve, Kérdező.

Gondolom önkényesen úgy értik, hogy "ide nekem a sportos jópasit, de az átlagférfiak meg csak fogják be a pofájukat". Ööööö, sajnos ez nem így működik...

2017. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A suba a subához általában nem a külalakra vonatkozik, mivel a kinézetbeli különbségek a legkönnyebben áthidalhatók egy párkapcsolatban. Átlalában a kívülállók szoktak megütközni rajta, az érintetteknek meg elég, ha egymásnak tetszenek.


Amúgy mindenki azt ír ki, amit akar. A legtöbb itteni férfi úgyis mindig fújjol a duci lányokra, akkor nem mindegy, hogy ezek a számukra érdektelen lányok mit szeretnének vagy mit nem?

2017. júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkébb az utóbbi. Mindenki az ideálját akarja... amúgy nekem amíg nem picsog egy illető, és nem kollektíven a másik nemet felszínesezi meg hibáztatja azért, mert nem jön össze neki a nála sokkal szebb / jobb / gazdagabb / sportosabb stb. ember, addig nem zavar, max. rájön, hogy semmi esélye nincs. A rinyálás az, ami zavar.
2017. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért ez nem lehet olyan gyakori. Én még sosem láttam ilyet pl hogy kizárólag 190 magas sportos férfit keres valaki, aki valóban duci. Biztosan van ilyen, nem akarlak meghazudtolni, de ritka.

Ami meg a suba subához elvet illeti, én ugyan nem hangsúlyozom, de egyvalamit jó lenne észben tartani: mindenki vágyhat szebbre, jobbra, szexibbre mint ő maga, és ha megkapja, az csodálatos. De ha emiatt nincs senkije és boldogtalan, akkor érdemes átgondolni, hogy ő mit tud nyújtani az elvárásaiért cserébe. Ennyi. Ez a saját érdeke. Én mindenkinek azt kívánom, hogy találja meg álmai pasiját, csaját aki őt úgy fogadja el, ahogy van, de mivel szinte mindenkinek a vékony, sportos külső az álma és ilyen azért nem annyira sok van, szerintem mindenki jobban tenné, ha első sorban azon dolgozna, hogy önmaga váljon kiváló partnerré és akkor az ő kiváló partnere is megjelenik egyszer.

2017. júl. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!