Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok normálisan állni a társkereséshez és nem érzek késztetést a hűség iránt?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm. Sok évig együtt voltunk, egymás mellett. Aztán, bedobta a törölközőt és esélyt sem adott, hogy javítsunk a kapcsolaton.

Nekiállt utána élni, egyből lefeküdt egy csomó pasival. Bárkivel, aki kicsit is kedves volt vele. Olyanokat is tett, amit velem a kapcsolatban soha. Nekem fájt az egész helyzet, de közben próbáltam túllépni rajta és normális kapcsolatot keresni. Nem ment. Nagyon durván megtapasztaltam, hogy a külsőn mennyi múlik és egyáltalán nem éri meg korrekt, megértő társként állni férfiként a társkereséshez.

Természetesen, ahogy felvettem a ritmust és rájöttem női részről az igényekre, össze is jött, aminek össze kellett. Jól elvoltam több lánnyal is, de egyiknél sem éreztem, hogy bármi értelme lenne hűségesnek lennem. Nem éreztem, hogy létezne garancia arra, hogy ne lépnének félre, mert a környezetemben nincs olyan lány, aki ne lépne félre vagy ne toxikus srácokra gerjedne.

Persze, ez a csajoknak nem tetszett. Néhány (főleg nő) ismerősöm mondja, hogy ne csináljam ezt a lányokkal, de ők is pont hasonló kaliberű lányok, akik hagyják, hogy ezt tegyék velük és az ilyen pasik jönnek be.


2 dolog érdekelne:

1, Ha ennyire ez jön be a csajoknak, működik és ők is erre vágynak, akkor mégis miért hazudnak ennél túlidealizáltabb dolgokat? Miért próbálják azt erőltetni, hogy úgy viselkedjek, amivel nem találtam korábban sem senkit vagy amiben én koppantam?

2, Lehetséges olyan lányt találni, aki ebben a helyzetben nyugodtan van és jól érzi magát? Nem féltékeny a dolgokra és elfogadja, hogy az ember él az igényeivel?

3, Mi az oka annak, hogy ennyire nincs normális lány, miközben mindegyik annak tartja magát? Miért a hazugságokra, átverésre és kihasználásra indulnak be az ösztöneik?



2021. nov. 18. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Játssz nyílt lapokkal és semmi baj nincs azzal, ahogy élsz. Csak ne okozza fájdalmat és elemi bizonytalanságot más emberekben a saját élvezetedért.


Egyébként volt egy nőd és most világfájdalmad van... Ok. Ennyi erővel én meg gyűlölhetnék minden férfit apám miatt, mégsem teszem, pedig undorító dolgokat mondott és csinált velem és anyámmal is. Mégis lett normális párom, akinek boldogan mondtam igent és egy percig sem gondoltam arra, hogy pépesre ver, megcsal vagy meglop. Nem egy retket kell választani. Az pedig már a te felelősséged is.

2021. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Amikor nyílt lapokkal játszottam, azzal nem nagyon volt sikerem. Gondolom, ahhoz nagyon jó pasinak kell lenni, hogy a nyílt lapokra igent mondjanak az ágyban a lányok. Ehelyett maradt az, hogy szépítem a dolgokat. Tudom, nem korrekt, de így legalább kapok valamit.

Valóban jó lenne, ha nem kéne fájdalmat okoznom, de mintha az érintettek ezt akarnák. Egy lányt sem ismerek a környezetemben, aki ne futott volna élete során legalább egy szemét pasi után.


Az a baj, hogy itt nem csak egy nőről van szó. Az utána lévő ismerkedés eleje is borzalmas volt. Nem volt olyan lány, aki ne próbálta volna érzelmileg kihasználni azt, hogy akkor még valóban egyenes és érzelmes voltam. Tőlem akarták a gondoskodást, másoktól meg mindent mást.


Azzal teljesen egyetértek, hogy mi választunk embereket. A bibi ott van, hogy csak abból tudok választani, ami van. Pl. volt egy lány, a világ legédesebb lányának tűnt. 1 hónap után kiderült, hogy manipulatív és önző. Így mire alapozzak? Egy lányt sem ismertem meg, aki valóban társ lehetett volna. Se akkor, amikor nyíltan játszottam, se utána.

2021. nov. 19. 00:42
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak a szokásos nice guy hiszti. Nálad szarabb és jobb emberek is találnak párt, mert a megfelelő elvárások és szűrők mellett a megfelelő helyen keresnek. Ha neked ehhez nincs türelmed vagy lelkileg traumatizált vagy, amivel dolgozni kellene egyedül vagy szakemberrel, az úgymond a te bajod, nem a másik nemé.


Én is nagyon dulifuli voltam, mikor 15-16 évesen láttam párokat. Ment a nyafika, emlékszem és azóta is ég miatta a pofám, hogy jaj, a fiúknak a ribncok kellenek, akik lenyelik nekik és engedik fenékbe is meg a bulis csajok, akik részegek minden este, meg még egy dagadt seggű gusztustalan nőnek is megkérik a kezét, én meg itt vagyok, szűz vagyok, tartogatom magam a tökéletesnek, sportolok, nem iszom alkoholt, kedves vagyok mindenkivel, nem használok ki senkit, ápolom magam és értelmes vagyok, mégsem kellek senkinek. Csak ezek a bhűdős khúrvák, őket meg még pénzelik is. Nekem is ilyennek kellene lennem és akkor majd hercegnőként kezelnének. Engednem kellene seggbe, meg kellene csalnom őket és a tenyerükön hordoznának.



Ez utólag nagyon vicces, de akkor komolyan gondoltam és ez szomorúvá teszi.


Nos, az lehet, hogy jó ember voltam a papírforma alapján, de nem voltam jó partner vagy jó társaság. Sarkosan láttam az embereket, ítélkező voltam és olyan dolgok miatt tartottam magam felsőbbrendűnek, amik sokadrendűek, mikor beleszeretsz valakibe vagy a legtöbb ember számára alapvetőek abban a rétegben, amiben én mozgok. Nem tudtam semmit felmutatni, ami bájos, aranyos, amin mosolyogni lehet, ami érdekelhet másokat. Nem voltam olyan ember, aki nem bűzlik a megfelelési kényszertől és aki nem lesz frusztrált amiatt, mert olyan dolgokat próbál tartani, amik nem belülről fakadnak, amikkel nem ért egyet olyan szigorúan, ahogy tartja őket és ezért nyilván egyfajta fizetséget, elégtételt vár, aminek nincs valóságalapja.


Levetkőztem ezt és azóta sok jó párkapcsolatom volt. Illetve most már férjem is van.


Nem lettem alkoholista, nem hagytam abba a sportot és azóta sem kényszerítettem bele olyasmibe magam, amiről akkor hittem, hogy a boldog párkapcsolat záloga.


De megtanultam a saját házam táján söprögetni. Élvezni az életet és megtalálni magam és az örömem benne. Lett önbizalmam, tudtam, mi okoz nekem örömet és nem a pártalálás köré szerveztem ezeket a dolgokat, hanem ebben teljesedtem ki és ehhez kerestem partnert. Nem ideédesgetni akartam valakit, hanem nyitva tartani az ajtót egy olyan ember felé, aki illik ebbe a képbe, aztán vagy jön, vagy nem. És jött. És olyan volt, aki illett hozzám, aki szerette bennem azt, amit én szeretek magamban, aki egyetértett velem dolgokban, amikben nem vagyok hajlandó változtatni, aki nem zsarolt meg a szeretet megvonásával önmagam feladása érdekében, hanem ugyanazt akarta nagy vonalakban, mint én és ugyanúgy. A férfiak álma vagyok? Valószínűleg nem. Van bennem olyan, ami miatt más otthagyna vagy össze sem jönne velem? Persze. De nem vagyok annyira különleges, hogy ne legyen egy csomó hasonló ellenkező nemű, aki szintén ilyen és akivel vonzódunk egymáshoz.


És ne gyere nekem azzal, hogy persze, mert te lány vagy. A nőket is ugyanúgy megcsalják, otthagyják, elárulják és bántják. Miért? Mert nem a megfelelő emberrel álltak össze, ami nem az ő hibájuk, mert nehéz néha felismerni ezt. De jelentősen tehetnek ellene.


Nem kell semmit elfogadni, nem kell az egész másik nemet elítélni. Én is azt hittem, hogy csak rosszfiúk léteznek, akiknek minden a baszás körül forog és akiknek olyan nők kellenek, akik az önrombolás közben engednek nekik is mindent. Nos, egyrészt nem, másrészt a legfontosabb, amit megtanultam, mialatt a saját utam jártam, hogy ha így is lenne, nekem attól nem lesz jobb, ha ilyen ember elvárásainak teszek eleget. Nekem az lesz jobb, ha úgy élek, ahogy nekem kedves és szerepazonos és az lesz jobb, ha olyan emberekkel veszem magam körbe, akiknek ez szintén ideális és megfelelő. És inkább ne legyen senki mellettem, ha ez nem tetszik neki, minthogy ezt a boldogságot és önszeretetet elengedjem egy emberért, aki nem is tesz boldoggá.



Te remegsz egy kapcsolatért. Ezt felejtsd el. Nem akkora kunszt, főleg ha egy szar emberrel vagy együtt benne. A kapcsolat, a szerelem és a szex is attól jó, hogy a jó emberrel együtt vesztek részt benne, aki nem feszélyez és erőltet bele számodra kellemetlen szerepekbe. Neked nem kapcsolatra van szükséged, hanem arra, hogy összeszedd magad és egyéniséget növessz. És ne nők után futkoss meg azt figyeld, hogy ki milyen emberekkel van együtt, hanem magaddal. Mert ez az esztelen és teljesen értelmetlen zsongásod az, ami miatt hülyén választasz és nem vagy képes elvárásokat támasztani más felé vagy fenntartásokkal kezelni az illetőt akkor is, ha látszólag jó tulajdonságai vannak. Nem kell egyből másnak a karjába dőlni. Nem kell ringyó módon odadobni magad csak azért, mert valaki kedves vagy érdekes. Az az alap, drágám, hogy valaki kedves veled és nem egy unalmas rakás szar az életedben, akibe kár az energia. De ettől még nem kell agyatlanul lihegve rohanni felé, mintha aranyból lenne a pinája, mert nincs.

2021. nov. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nocsak, egy ébredő incel...


1. Nem ez jön be a csajoknak, az okozati láncot fordítva kösd össze.


Vagyis nagyon kevés olyan pasi van, aki bejön egy adott nőnek és ezek általában több nőnek is bejönnek, így legfelülről lefelé haladva a következő a tendencia.


A csúcson valóságos félisten a srác, az ő erkölcsi gátjai és neveltetése dönti el, hogy mihez kezd vele. Lehetősége van feleségül venni egy nagyon gazdag és befolyásos család lányát, még ha ezért le kell adnia mondjuk 6/10-es szintre is (Orbán Ráhel) vagy éppen összejöhet 10/10-es álomnő modellekkel, instacelebekkel is (úgy is, hogy ő maga csóró), viszont ezen a szinten már neki is küzdenie kell a nőért és a kapcsolatért.


Választhatja azt, hogy nem erőlteti meg magát, csajozgat lazán és így elvan olyan 40 éves koráig (a géneken sok múlik, hogy mennyire gyorsan öregszik és az életmódon, hogy elhízik-e vagy sportol).


De akár azt is, hogy teljesen begubózik és még válogat is, még akkor is bőven összejöhet 10 fölötti numera csak olyanokból, hogy a szomszéd lány rányomul, a csoporttárs rányomul, a főnöknője rányomul.


Sőt, megtagadhatja az egészet és választhat 1 átlagos nőt és az összes többire rá se néz, aki meg nyomul azt elhajtja határozottan, de udvariasan.


A legtöbb nő ez utóbbiban hisz a mesékből, hogy egy ilyen férfi nem szükségszerűen fog visszaélni a genetikai adottságaival és a népszerűségével.


És ebben a hitben generációról-generációra megerősödnek a nők, hiszen ahogy a gyilkos sem úgy megy oda az áldozatához, hogy "szia, most meg foglak ölni", ezek a férfiak is még ha félanalfabéta, 4 általánost végzett segédmunkások is van annyi magukhoz való esze, hogy a csillagot is lehazudják az égről.


A nő pedig elhiszi, mert EL AKARJA HINNI. Nem azért, mert ostoba, hanem mert hinni akar benne. Mint a tapasztalt internetező, aki nem hiszi el, hogy nyert egy iPhone-t, de azért próbaképp a linket kimásolva megnézi, hogy hova vezet.


Vagy mikor tudod, hogy csak kamuból hirdetnek valamit 5 Ft-ért, de azért felhívod/ráírsz.


Ebből pedig szerintem rájöttél, hogy miért utálják azt, hogy így kicsesznek velük a vonzó férfiak, ennyire bábként bánnak velük.


Ezért tanácsolják, hogy te legyél normális, nem feltétlenül Soros-terv-féle női kollektív összeesküvést kell mögé látnod, lehet, hogy tök naivan tényleg azt gondolja a lány, hogy attól, hogy neki (meg mondjuk a barátnőinek) nem jössz be, valakinek biztos és az a lány majd milyen szerencsés lesz, ha te normálisan bánsz vele.


Az önismerete meg a legtöbb embernek nemtől függetlenül nem túl jó. Például a szülőkkel való viszonynál is az van, hogy a legtöbb ember szereti a szüleit, mégis ha a szülő lehetőséget ad rá, akkor kihasználja, anya megcsinál mindent, apa ad pénzt, stb.


Erre azt gondolják, hogy "Ó, hát akkor még gyerek voltam, a szülő kényeztetett el." meg valami bármilyen kifogást, hogy ne kelljen beismerniük a saját FELELŐSSÉGÜKET, mert az egyet jelentene azzal, hogy önzőek, azok meg nem akarnak lenni. Pláne nem a szülőkkel szemben.


De mikor egy olyan sráccal jönnek össze, aki vonzó ÉS normálisan bánik a nőkkel, akkor ugyanúgy feszegetik a határaikat, mint a bétáknál, akikkel megalkuvásból vagy kényszerből (akarnak már gyereket vagy nem bírják a családi nyomást, hogy menjenek már férjhez) jönnek össze.


A különbség, hogy a vonzó férfinek van választása, hiszen a vonzalom egy elég erős kapocs ahhoz, hogy meghúzhassa a határait és egy EGYENRANGÚ kapcsolatot alakítson ki.


Ha viszont nincs vonzalom, akkor csak az alapján van vele a nő, amit tőle kap. Nem csak pénzt, hanem bármi egyebet. Tehát valójában akár a lelki szemetesládasággal, akár a papucssággal, akár bármi mással a vonzalom hiányát kompenzálja.


2. Akkor lehetséges ilyen nőt találnod, ha valaki nagyon beléd szeret, de az életkorral arányosan csökken az esélye. Tinikorban a legvalószínűbb, akkor még a hídról is leugrik szerelmi bánatban, húszas évek elején még esélyes, utána már megkomolyodnak, megedződnek, kiégnek. Taktikussá válnak még akkor is, ha amúgy majd megőrülnek érted.


3. Ugyanazért, amiért te is vonzóbbnak tartod Scarlett Johanssont, mint Lang Györgyit és míg előbbit akkor is meghúzod, ha annyira ostoba, mint egy marék molylepke, maximum nem tervezel vele hosszútávra, míg utóbbi annyira nem üti meg a mércédet, hogy még azon is kár gondolkoznod, hogy talán hosszabb hajjal, vékonyabban... lefogyni nehéz és sokáig tart, á, kár a gőzért, nem is érdekelnek a belső tulajdonságai egyáltalán. Meg amúgy is annyira szétcinkelnének miatta a haverok meg a család meg mindenki, hogy nem, belegondolni is szörnyű, tőle sokkal jobb nőt is dobtál aki mindent megtett neked az ágyban, csak nem tudtad elviselni a homlokán lévő nagy szemölcsöt vagy az elején cuki volt, hogy mozog az orra, mikor beszél, aztán annyira groteszk látvány volt, hogy inkább valami társadalmilag elfogadhatóbb dologgal tetted lapátra, imádkoztál, hogy sértődjön meg, hogy túl sokat lógsz a haverokkal vagy túl sokat iszol, füvezel, így még a teher sem a te válladat nyomta, ő dobott téged, neked meg volt egy jó okod bulizni meg beb..szni.

2021. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3: "Nálad szarabb és jobb emberek is találnak párt, mert a megfelelő elvárások és szűrők mellett a megfelelő helyen keresnek."


A tipikus "az élet igazságos és kiszámítható és aki rosszabb lapokat kapott az maga tehet róla, hiszen máskülönben hogyan fényezhetnéd ennyire a saját egódat, hogy te szerencsés vagy és ez csakis önmagadnak, nem a szerencsének köszönhető).


[link]


Tudod, olyan ez, mint a munka világa. Van nagyon sok tróger meg munkakerülő ember és van NAGYON SOK szorgalmas és becsületes ember IS.


A probléma ott van, hogy mivel a tróger munkakerülők közül azok a leghangosabbak, akiknek a legjobban ég a talpuk alatt a talaj, hajlamos vagy mindenkit velük azonosítani.


Pedig vannak szép számmal (csak mélyen kussolnak) akik összehoztak valami lébecolós nyugdíjas állást jó pénzért vagy apuci berakta őket jó helyre, esetleg örököltek pár kecót és annak kiadásából élet császárai. Ezek többsége álszerénykedni fog, mert pontosan tudja, hogy mennyire nincs mögötte tudás és valódi erőfeszítés, mennyire sebezhető és mennyire illékony ez az egész.


Ugyanakkor vannak szorgalmas, becsületes emberek között is szép számmal, akik meggazdagodtak vagy gazdagodnak generációról-generációra. És érdekes, sem Zwack József unokáit, sem a Polgár lányokat nem látod instán csücsöríteni meg úgy urizálni mint azokat, akiknek tizede annyi vagyona sincs.


Mégis közülük is azok hangosak, akik nem vitték semmire, akik megkeseredtek, mert azt hitték, hogy ezek a tulajdonságok egyesenen vörös szőnyegen repítik majd őket a csillagos égig vagy valami fejükben létező "alapvető életszínvonalig". Mintha ezek a tulajdonságok olyanok lennének, mint mondjuk egy Java programnyelv ismerete.


Míg utóbbit egyszerűen és gyorsan le tudja tesztelni a munkáltató, addig az előbbi mindig egy kérdőjel marad. Tehát ÖNMAGÁBAN nem érték, csak kombinálva a tudással.


Ugyanakkor a tudás sem érték önmagában, ha mellé becstelen és semmirekellő a másik, mert előbb-utóbb mindenhol elvágja magát.


Csak a világ globalizálódott, az előítéleteket tűzzel-vassal pusztítják és mindenkinek jár a sokmilliomodik tiszta lap is, így az emberek el tudják egy életen keresztül játszani a bizalmat újra és újra.


A nőknél ugyanez az analógia figyelhető meg. A vonzalmat egyből tudják detektálni. A nice guy tulajdonságok pedig mindig egy nagy kérdőjelek, mert mindenki annak vallja magát.


A kettő példa között a különbség viszont annyi, hogy egy munkahelyre a fizetés miatt megy a legtöbb ember, így nem muszáj szimpatikusnak lenni, elég ha együtt tudsz dolgozni másokkal.


Míg egy párkapcsolatnál hiába lenne jó neki belsőre valaki, ha nem tud vonzódni hozzá, az nem korrekt a másikkal szemben, illetve törvényszerűen akar extrákat kompenzálásként, ami lehet olyan is, amit a másik szívesen megcsinál, de kívülről akkor is az látszik, hogy a férfi tesz bele többet a kapcsolatba. Mindezt azért, mert nincs vonzalom és enélkül a nő sem erőltetné meg magát, hogy úgy tegyen, mintha élvezné a szexet.

2021. nov. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerencse csak egyetlen faktor. Aki arra akar állandóan hivatkozni az élete során, az szerintem inkább ne akarjon élni, mert úgyis öngyilkos lesz.
2021. nov. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére lehet hivatkozni irreálisan is, hogy valaki egy életen át kesereg, amiért nem nyeri meg a lottó ötöst vagy valami múltbéli traumát dédelget, meg lehet REÁLISAN is, hogy ha 10x-es hátrányból indulsz, akkor 3x-os teljesítménnyel is x idő alatt csak y szintet fogsz tudni behozni.


Az emberek pedig nem azt fogják nézni, hogy te mekkora teljesítményt tettél bele az életedbe, mert ezt bárki hazudhatja, főleg ha nem tudnak rólad semmit (az összes motivációs guru nyomornegyedben született, hajléktalanságot megjárt, klinikai halál állapotából visszatért embernek vallja magát), hanem azt, hogy hol tartasz MOST a többiekhez képest.

2021. nov. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

aha, tehat tulajdonkeppen te futottal egesz eketedben szenet nok utan, akik kihasznaltak es ezert mist valami bekattant es kitalaltad, hogy te is szemet leszel, mert hat ‘ez kell a noknek’ de kozben meg idekeverted azert azt is, hogy biztos nem nezel ki eleg jol.. udv incelverzum belepo szintjen, az agymosas nalad is megkezdodott. ossze-vissza beszelsz hulyesegeket.


attol, h teged a multban megbantott valaki, nem kell neked is szemetnek lenned, raadasul olyanokkal, akik nem erdemlik meg. amugymeg ha szexkapcsolatban vagytok, akkor megy a felrekuras, igen, mindket reszrol, ezen nem tudom, mit vagy ugy meglepodve.

ha normalis lanyokat keresnel komoly kapcsolatra, nem kene ilyenekkel jatszmaznod. eretlen vagy meg agyilag egy rendes lanyhoz/kapcsolathoz, az a baj es most ezt akarod kimagyarazni.

2021. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!